Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH
do nauki w Szkole Muzycznej II st. im. F.Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
na rok szkolny 2020/2021

UWAGA: Lista przyjętych do nauki w SM II st. na rok szkolny 2020/2021
zostanie wywieszona w dniu 30 czerwca 2020 roku w budynku przy ulicy Partyzantów 21A
oraz opublikowana na szkolnej stronie internetowej (zsm-gdansk.edu.pl)

Nazwiska zostały podane w porządku alfabetycznym:

1. Astapenko Uljana
2. Baca Cezary
3. Borawska Maja
4. Borejko Jan
5. Budzyń Zofia
6. Busz Iga
7. Chabinka Szymon
8. Chabinka Zuzanna
9. Chernovolov Mykhail, do kl. III
10. Cwil Dominik
11. Czermańska Alicja
12. Czerny Tomasz
13. Czerwińska Dorota, do kl. II
14. Czerwińska Maja
15. Dettlaff Małgorzata
16. Dokrzewski Michał
17. Drewek Maja
18. Droszkowska-Lewicka Zofia
19. Droździk Bartosz
20. Gancarczyk Lucyna
21. Głaszcz Helena
22. Golińska Ksenia
23. Hajderek Szymon
24. Handzel Rafał
25. Hoffmann Wiktor, do kl. II
26. Januszkiewicz Maciej
27. Jarecka Aniela
28. Jażdż Szymon
29. Jemioł Jakub
30. Jezierski Ryszard
31. Karbowiak Olaf
32. Karczyński Kacper
33. Karpus Michalina
34. Korgopolov Nazar
35. Kruszyński Ignacy
36. Kuskowska Karolina
37. Kwiatkowski Marcin
38. Łopata Anna
39. Łubniewska Klara
40. Maniecki Filip
41. Marcinek Amelia
42. Mossakowska Anna
43. Mydlarska Maria
44. Obrębska Julia
45. Pałkowski Ignacy
46. Pastwa Marcin, do kl. II
47. Pawlik Zuzanna
48. Piankowska Weronika
49. Pietrasiuk Marek
50. Przybylski Sebastian
51. Pleszyniak Oliwia
52. Polewska Anna
53. Przypaśnik Piotr
54. Rębacz Mikołaj
55. Rydel Alicja
56. Sitarska Michalina
57. Sobolewski Maksymilian
58. Stawicki Jan
59. Stolarska Maria
60. Storoniak Paweł
61. Sulborska Agata
62. Szadejko Anna
63. Szadejko Maria
64. Szczęsny Ignacy
65. Trzeciak Jagna
66. Tutkowska Anna
67. Twardowska Nina
68. Warżawa Agata
69. Wasylka Julian, do kl. V
70. Wasylka Nela
71. Wilamowska Nadia, do kl. III
72. Wojtyniak Benedykt
73. Wójcik Łucja
74. Zdrojewska Małgorzata

Gdańsk, 22.06.2020 roku