Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH
do nauki w Szkole Muzycznej I st. im. G.Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
na rok szkolny 2020/2021

UWAGA: Lista przyjętych do nauki w SM I st. na rok szkolny 2020/2021
zostanie opublikowana na szkolnej stronie internetowej (zsm-gdansk.edu.pl)
w dniu 30 czerwca 2020 roku.

Nazwiska zostały podane w porządku alfabetycznym:

1. Balcerzak Hanna
2. Balwicka Marianna
3. Balwicki Ignacy
4. Bielkiewicz Lidia
5. Bieszk Amelia
6. Bochniak Emilia
7. Brzoskowska Maria
8. Brzoskowski Innocenty
9. Chorosz Wiktor
10. Czaja Helena
11. Dalke Anna
12. Dawidowicz Stanisław
13. Drożdż Aleksander
14. Dzedzej Alicja
15. Dzedzej Jan
16. Dzionk Filip
17. Elmasri Daria
18. Elmasri Kamil
19. Fajfer Łucja
20. Filarski Piotr
21. Fiłka Dominika
22. Gadomska Anna
23. Gajdis Pola
24. Głowińska Irena
25. Graboń Maksymilian
26. Grebennikova Arina
27. Gronowski Piotr
28. Gryzio Zachariasz
29. Guździk Alicja
30. Gwiazdowska Karolina
31. Hernik Monika
32. Hernik Wojciech
33. Jaroszewicz Mariusz
34. Jaskólski Ziemowit
35. Kaniowska Zuzanna
36. Kaszuba Ignacy
37. Kęprowska Julia
38. Klementowicz Ida
39. Komor Mateusz
40. Kosikowska Amelia
41. Kuszczak Oksana
42. Kwapisiewicz Barbara
43. Lis Antonina
44. Lisik Barbara
45. Ludwiczak Lena
46. Maźniewski Tomasz
47. Maźniewski Wojciech
48. Michalak Wojciech
49. Mieczkowska Weronika
50. Miszewski Antoni
51. Monygierd-Muzioł Sasza
52. Nadolny Adam
53. Pawlak Zofia
54. Piervushyna Mariana
55. Piórecki Mateusz
56. Probucka Edyta
57. Przeworska Lena
58. Przyłożyński Miłosz
59. Richert Jul
60. Rogacka Nina
61. Rompalska Amelia
62. Rusak Malwina
63. Rusak Sławomir
64. Sadowska Aleksandra
65. Sakowska-Kuczma Pola
66. Salanovich Sofiya
67. Sawicka Zofia
68. Schreder Eryk
69. Sender Barbara
70. Shokotko Tymofii
71. Siwiński Roch
72. Smoleń Jagna
73. Sośnierz Wojciech
74. Staniewicz-Zalewski Franciszek
75. Szałucha Pola
76. Szczuko Jakub
77. Szpernalowska Hanna
78. Tkacz Emilia
79. Tomaszczuk Cecile
80. Tryba Natalia
81. Trzeciak Cecylia
82. Tybuś Ludwik
83. Ukarma-Huterski Natan
84. Uriona–Renes Raymi
85. Voedilova Tatiana
86. Warkusz Kalina
87. Wawiórko Bartosz
88. Wcześny Igor
89. Węsierski Szczepan
90. Worona Maria
91. Zięba Barbara
92. Ziółkowski Krzysztof
93. Żychowicz Nadia

Gdańsk, 22.06.2020 roku