Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH
do Szkoły Muzycznej I st.
im. Grażyny Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
na rok szkolny 2021/2022


FORTEPIAN

Cykl 6-letni

1. Krajewska Izabela
2. Chojnacka Zuzanna
3. Pobereżny Stanisław
4. Bajger Antoni, do kl. 2
5. Kowalska Kornelia, do kl. 2
6. Keum Yerin
7. Żychowicz Nadia
8. Litvinienko Yevhenii
9. Sigiel Nina
10. Wajszczak Natalia
11. Montewka Weronika
12. Ożdzińska Anna

Cykl 4-letni

1. Marusiak Filip
2. Best–Gostomczyk Michalina
3. Słupczyński Tobiasz

UWAGA: Kandydaci przyjęci na fortepian są zobowiązani do posiadania własnego pianina akustycznego (niedopuszczalny jest keyboard).

KLAWESYN

Cykl 6-letni

1. Grębska Weronika

Cykl 4-letni

1. Pryczkowska Pola

SKRZYPCE

Cykl 6-letni

1. Śliwa Marianna
2. Pater Rita
3. Konopko Antonina
4. Warot Barbara
5. Błażejewska Konstancja
6. Fiebig Łucja
7. Kiorsak Eva
8. Brzezińska Alicja

ALTÓWKA

Cykl 6-letni

1. Niwczyk Hubert

Cykl 4-letni

1. Bartoszak Kaja
2. Ivashyna Oleksandra

WIOLONCZELA

Cykl 6-letni

1. Firsova Aleksandra
2. Lijewska Anna

Cykl 4-letni

1. Makhmudova Veronika

KONTRABAS

Cykl 4-letni

1. MontewkaMateusz
2. Hudomięt Szymon

GITARA

Cykl 6-letni

1. Mikołajczyk Klara, do kl. 6
2. Voedilova Tatiana

Cykl 4-letni

1. Płochocka Zofia
2. Dziuk Wiktoria

FLET

Cykl 6-letni

1. Abusola Liliana

Cykl 4-letni

1. Storozhuk Mykyta, do kl. III
2. Kałuża Zuzanna
3. Sobczyńska-Velarde Valeria
4. Pękała Liliana
5. Misiuk Viktoryia

KLARNET

Cykl 6-letni

1. Puchalski Grzegorz

Cykl 4-letni

1. Urban Filip

SAKSOFON

Cykl 4-letni

1. Staniewicz Jan
2. Bączek Natalia

TRĄBKA

Cykl 6-letni

1. Noetzel Dawid
2. Jarmołowska Maja

AKORDEON

Cykl 6-letni

1. Szymanek Jan
2. Rządkowski Ignacy

PERKUSJA

Cykl 6-letni

1. Kaniowski Antoni
2. Namiotko Tymon

Cykl 4-letni

1. Tomaszczuk Alec
2. Werbowy Julia
3. Mieczkowska Ania

INFORMACJA

Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani do nauki w szkole, a nie ma ich na liście przyjętych, proszeni są o kontakt telefoniczny z sekretariatem.