Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu
 
 
 
Szkoła Muzyczna Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja
Tryb eksternistyczny
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Historia szkoły
Absolwenci
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Koło absolwenta
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T
UWAGA: Obecnie w CSS wyswietlanie tego div-a jest wyłączone

LISTY PRZYJĘTYCH
do ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu

na rok szkolny 2020/2021

UWAGA: Pod każdą z "List przyjętych" została opublikowana lista osób,
które zostały zakwalifikowane do nauki,
ale nie zostały przyjęte z braku miejsc
(Lista rezerwowa).

Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
- przyjęci:


FORTEPIAN

Cykl 6-letni

  1. Balwicka Marianna
  2. Miszewski Antoni, do kl.2
  3. Balwicki Ignacy, do kl.2
  4. Hernik Wojciech
  5. Tryba Natalia
  6. Komor Mateusz
  7. Dawidowicz Stanisław, do kl.2
  8. Gronowski Piotr
  9. Rogacka Nina
  10. Nadolny Adam
  11. Sakowska-Kuczma Pola
  12. Klementowicz Ida
  13. Piórecki Mateusz

UWAGA: Kandydaci przyjęci na fortepian są zobowiązani do posiadania własnego, tradycyjnego pianina (niedopuszczalny jest keyboard lub inne pianino elektryczne/elektroniczne).

SKRZYPCE

Cykl 6-letni

  1. Ludwiczak Lena
  2. Trzeciak Cecylia
  3. Rompalska Amelia
  4. Kuszczak Oksana
  5. Sender Barbara
  6. Czaja Helena
  7. Richert Julia
  8. Tkacz Emilia
  9. Sawicka Zofia, dl kl.2

ALTÓWKA

Cykl 6-letni

  1. Elmasri Daria

Cykl 4-letni

  1. Kaszuba Ignacy

WIOLONCZELA

Cykl 4-letni

  1. Szpernalowska Hanna
  2. Szałucha Pola

KONTRABAS

Cykl 4-letni

  1. Sośnierz Wojciech

GITARA

Cykl 6-letni

  1. Schreder Eryk
  2. Brzoskowska Maria
  3. Smoleń Jagna
  4. Rusak Sławomir

Cykl 4-letni

  1. Zięba Barbara
  2. Gryzio Zachariasz
  3. Grebennikova Arina

FLET

Cykl 6-letni

  1. Bieszk Amelia

Cykl 4-letni

  1. Dalke Anna
  2. Rusak Malwina
  3. Dzedzej Alicja
  4. Przeworska Lena

KLARNET

Cykl 4-letni

  1. Siwiński Roch
  2. Gajdis Pola

TRĄBKA

Cykl 6-letni

  1. Drożdż Aleksander

Cykl 4-letni

  1. Wcześny Igor

SAKSOFON

Cykl 4-letni

  1. Filarski Piotr
  2. Probucka Edyta

AKORDEN

Cykl 6-letni

  1. Elmasri Kamil

PERKUSJA

Cykl 6-letni

  1. Wawiórko Bartosz
  2. Dzedzej Jan
  3. Staniewicz-Zalewski Franciszek

Cykl 4-letni

  1. Głowińska Irena
  2. Maźniewski Wojciech

LISTA REZERWOWA


Jest to lista osób zakwalifikowanych do nauki w SM I st., ale NIEPRZYJĘTYCH na rok szkolny 2020/2021
Z POWODU BRAKU MIEJSC

FORTEPIAN

Cykl 6-letni

  1. Balcerzak Hanna
  2. Lis Antonina
  3. Kaniowska Zuzanna
  4. Salanovich Sofiya
  5. Sadowska Aleksandra
  6. Gwiazdowska Karolina
  7. Jaroszewicz Mariusz
  8. Voedilova Tatiana
  9. Bochniak Emilia
  10. Chorosz Wiktor
  11. Ukarma-Huterski Natan
  12. Monygierd-Muzioł Sasza
  13. Pervushyna Marianna
  14. Węsierski Szczepan
  15. Żychowicz Nadia

Cykl 4-letni

  1. Tomaszczuk Cecile

ALTÓWKA

Cykl 4-letni

  1. Michalak Wojciech

WIOLONCZELA

Cykl 4-letni

  1. Fajfer Łucja
  2. Mieczkowska Weronika
  3. Worona Maria, do kl.II

KONTRABAS

Cykl 4-letni

  1. Dzionk Filip

GITARA

Cykl 6-letni

  1. Lisik Barbara
  2. Guździk Alicja
  3. Przyłożyński Miłosz

Cykl 4-letni

  1. Pawlak Zofia
  2. Fiłka Dominika
  3. Maźniewski Tomasz
  4. Kęprowska Julia
  5. Kosikowska Amelia
  6. Warkusz Kalina

FLET

Cykl 6-letni

  1. Gadomska Anna

Cykl 4-letni

  1. Shokotko Tymofii

KLARNET

Cykl 6-letni

  1. Szczuko Jakub
  2. Hernik Monika
  3. Bielkiewicz Lidia

TRĄBKA

Cykl 4-letni

  1. Kwapisiewicz Barbara

PERKUSJA

Cykl 6-letni

  1. Graboń Maksymilian
  2. Brzoskowski Innocenty
  3. Ziółkowski Krzysztof
  4. Tybuś Ludwik

Cykl 4-letni

  1. Uriona-Renes Raymi
* * *

UWAGA: Kandydaci do SM I st., których nazwiska znalazły się na opublikowanej wcześniej "Liście osób zakwalifikowanych do nauki w SM I st. im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku - Wrzeszczu", a z powodu braku miejsc nie znalazły się na liście osób przyjętych na rok szkolny 2020/2021, zostali umieszczeni na liście rezerwowej.


Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
- przyjęci:


FORTEPIAN

  1. Czerwińska Maja
  2. Droździk Bartosz
  3. Marcinek Amelia
  4. Przybylski Sebastian
  5. Sulborska Agata
  6. Szadejko Marta
  7. Twardowska Nina
  8. Wasylka Julian
  9. Wasylka Nela
  10. Karbowiak Olaf

KLAWESYN

  1. Łubniewska Klara

ORGANY

  1. Piankowska Weronika

SKRZYPCE

  1. Kuskowska Karolina
  2. Czerwińska Dorota
  3. Szczęsny Ignacy
  4. Trzeciak Jagna
  5. Stolarska Maria
  6. Droszkowska-Lewicka Zofia
  7. Obrębska Julia

ALTÓWKA

  1. Busz Iga
  2. Zdrojewska Małgorzata

WIOLONCZELA

  1. Wilamowska Nadia
  2. Dettlaff Małgorzata

KONTRABAS

  1. Wójcik Łucja

GITARA

  1. Kwiatkowski Marcin
  2. Pawlik Zuzanna
  3. Łopata Anna
  4. Jemioł Jakub

OBÓJ

  1. Pietrasiuk Marek

FLET

  1. Chabinka Zuzanna
  2. Tutkowska Anna
  3. Czermańska Alicja
  4. Warżawa Agata

FAGOT

  1. Borejko Jan
  2. Jarecka Aniela

KLARNET

  1. Wojtyniak Benedykt
  2. Golińska Ksenia

SAKSOFON

  1. Chabinka Szymon
  2. Rębacz Mikołaj

TRABKA

  1. Hajderek Szymon
  2. Januszkiewicz Maciej
  3. Chernovolov Mykhail

PUZON

  1. Hoffmann Wiktor
  2. Jażdż Szymon

TUBA

  1. Pastwa Marc
  2. Kruszyński Ignacy

AKORDEON

  1. Storoniak Paweł

PERKUSJA

  1. Korgopolov Nazar
  2. Szadejko Anna

ŚPIEW SOLOWY

  1. Stawicki Jan
  2. Rydel Alicja
  3. Astapenko Uljana
  4. Mossakowska Anna
  5. Głaszcz Helena

LISTA REZERWOWA KANDYDATÓW


do nauki w Szkole Muzycznej II st.
im. Fryderyka Chopina
na rok szkolny 2019/2020

FORTEPIAN

  1. Czerny Tomasz
  2. Karczyński Kacper
  3. Przypaśnik Piotr

ALTÓWKA

  1. Pleszyniak Oliwia

KONTRABAS

  1. Handzel Rafał
  2. Sobolewski Maksymilian

GITARA

  1. Borawska Maja
  2. Pałkowski Ignacy
  3. Dokrzewski Michał
  4. Pietrasiuk Marek

FLET

  1. Mydlarska Maria
  2. Budzyń Zofia
  3. Sitarska Michalina

FAGOT/OBÓJ

  1. Karpus Michalina

SAKSOFON

  1. Pietrasiuk Marek

TRĄBKA

  1. Cwil Dominik
  2. Maniecki Filip

PERKUSJA

  1. Jezierski Ryszard
  2. Sobolewski Maksymilian

ŚPIEW SOLOWY

  1. Baca Cezary
  2. Gancarczyk Lucyna
  3. Pelewska Anna
  4. Drewek Maja