Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

Egzaminy wstępne
do Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
na rok szkolny 2021/2022



Alfabetyczna lista kandydatów zakwalifikowanych do nauki w SM II st.:

1. Bazylewicz Julia 2. Bączek Anna
3. Beling Natalia
4. Bohusz Maria
5. Borawska Aleksandra
6. Borejszo Zuzanna
7. Brożek Stanisław
8. Budyś Dobrosława
9. Dargiewicz Maja
10. Dembs Weronika
11. Dramiński Stanisław
12. Dreszler Magdalena
13. Drażdżyńska Anna
14. Dulko Maria
15. Gajdzis Agata
16. Galewicz Zoja
17. Galiński Andrzej
18. Gancarczyk Lucyna
19. Giesek Karolina
20. Gołębiowski Karol
21. Gramatowski Mikołaj
22. Grzegorzewska Dorota
23. Grzybowski Radosław
24. Gucwa Tomasz
25. Han Ryu
26. Han Grace
27. Haponik Ewa
28. Ismer Daria
29. Jankowska Roma
30. Jezierska Milena
31. Jędrzejewska Anna
32. Kędzia Zofia
33. Kiryła Jakub
34. Kodlewicz Marta
35. Konopka Matylda
36. Kozłowska Malwina
37. Kraske Julia
38. Krasnopolska Zuzanna
39. Krzemień Konstanty
40. Kurtyka Oliwia
41. Kwiatkowski Jan
42. Laskowski Mateusz
43. Machel Juliusz
44. Maj Irena
45. Mańska Julia
46. Miloch Aniela
47. Otręba Agata
48. Pałkowski Ignacy
49. Pietras Łukasz
50. Rutkowski Olgierd
51. Schleser Milena
52. Selak Piotr
53. Skowroński Karol
54. Storozhuk Mykyta
55. Studená Maria
56. Sulej Zofia
57. Szwarc Justyna
58. Szweda Szymon
59. Szymańska Barbara
60. Ślepowrońska Adrianna
61. Tyl Szymon
62. Warmijak Karolina
63. Warżawa Martyna
64. Wiszowata Anna
65. Wojcieszkiewicz Natalia
66. Wójcik Bartosz
67. Wróblewska Oliwia
68. Zaradin Pavlo

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do nauki w SM II st.:


1. Kapka Laura
2. Naumik Maryia
3. Okoniewski Kacper
4. Piotrowska Nina