Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

Zespół Kwalifikacyjny

Po przeprowadzeniu badań w dniach 17 i 18 maja 2021 r. ZAKWALIFIKOWAŁ (wg kolejności alfabetycznej) następujących kandydatów do podjęcia nauki w Szkole Muzycznej I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu

1. Abusola Liliana
2. Bajger Antoni
3. Bartoszak Kaja
4. Bączek Natalia
5. Best–Gostomczyk Michalina
6. Błażejewska Konstancja
7. Brzezińska Alicja
8. Chojnacka Zuzanna
9. Czerwiński-Szymula Jerzy
10. Dziuk Wiktoria
11. Falkowska Oliwia
12. Fiebig Łucja
13. Firsova Aleksandra
14. FomenkoMariia
15. Grębska Weronika
16. Hudomięt Szymon
17. IvashynaOleksandra
18. Jabłonowska Klara
19. Jachimowski Jan
20. Jakitowicz Anna
21. Jarmołowska Maja
22. Jarmołowski Maksymilian
23. Kałuża Zuzanna
24. Kaniowski Antoni
25. Keum Yerin
26. Kiorsak Eva
27. Konopko Antonina
28. Kowalska Kornelia
29. Krajewska Izabela
30. Książek Kornelia
31. Kuziak Lena
32. Kuziak Zofia
33. Lijewska Anna
34. Litvinienko Yevhenii
35. Łyp Maximilian
36. Makhmudova Veronika
37. Marusiak Filip
38. Matys Nadia
39. Mieczkowska Ania
40. Mikołajczyk Klara
41. Misiuk Viktoryia
42. Montewka Mateusz
43. Montewka Weronika
44. Namiotko Tymon
45. Niwczyk Hubert
46. Noetzel Dawid
47. Noetzel Kazimierz
48. Nowak Magdalena
49. Orłowski Franciszek
50. Ożdzińska Anna
51. Parfeniuk Annav 52. Pater Greta
53. Pater Rita
54. Pawłowska Joanna
55. Pękała Liliana
56. Płaczkowska Anna
57. Płochocka Zofia
58. Pobereżny Stanisław
59. Pragacz Tomasz
60. Pryczkowska Pola
61. Puchalski Grzegorz
62. Rządkowski Ignacy
63. Sawicki Jan
64. Sigiel Nina
65. Skrzyński Ignacy
66. Słupczyński Tobiasz
67. Sobczyńska- Velarde Valeria
68. Sołtys Jagoda
69. Staniewicz Jan
70. Storozhuk Mykyta
71. Szczepkowski Jan
72. Szczerbowska Klaudia
73. Szczerbowska Natalia
74. Szewczyk Agata
75. Szymanek Jan
76. Śliwa Marianna
77. Tomaszczuk Alec
78. Tomkiewicz Matylda
79. Urban Filip
80. Urban Mateusz
81. Voedilova Tatiana
82. Wajszczak Natalia
83. Warot Barbara
84. Waszczyk Maja
85. Werbowy Julia
86. Węsierski Szczepan
87. Wilary Filip
88. Wincesewicz-Bobowicz Anna
89. Wiszniewski Aleksander
90. Wochna Jędrzej
91. Zych Alicja
92. Żychowicz Nadia