Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Chwila wspomnień
K O N T A K T

EGZAMIN WSTĘPNY
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz

HARMONOGRAM

16 i 17 maja 2022 roku
w budynku w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 16 B

FORTEPIAN

16.05.2022 (poniedziałek), sala 109

Godz. 10.00

  1. Hryhorets Kyrylo
  2. Maślanko Ewa
  3. Kwiecień Miłosz
  4. Urbanowska Zofia
  5. Augustyniak Ignacy
  6. Bernat Miriam

Godz. 11.15

  1. Bisewski Jan
  2. Gileta Fryderyk
  3. Habior Kalina
  4. Kaźmierczak Karolina
  5. Kicińska Konstancja
  6. Kuszczak Anastazja

Godz. 12.30

  1. Łopuska Alicja
  2. Nabereźna Aleksandra
  3. Okulczyk Zofia
  4. Pidoprychora Valeriia
  5. Sitkevich 0adzymir
  6. Sondej Rita
  7. Wilary Filip

Godz. 14.30

  1. Baranowska Zofia
  2. Chashchavik Uladzislau
  3. Kaliadka Jana
  4. Pidhorna Marharyta
  5. Rot Alicja

Godz. 15.30

  1. Turek Julia
  2. Żydki Timur
  3. Krajewski Piotr
  4. Kujawska Aleksandra
  5. Rusialevich Ryiana

FORTEPIAN

17.05.2022 (wtorek), sala 109

Godz. 10.00

  1. Zabłotny Błażej
  2. Zajonskowska Helena
  3. Belskaya Daminika
  4. Czerwiński-Szymula Jerzy
  5. Danylenko Alla
  6. Faściszewska Anna

Godz. 11.30

  1. Gori Maximilian
  2. Khivricheva Myroslava
  3. Woźny Sara
  4. Wycinka Ignacy
  5. Zacharska Klara
  6. Fedorenko Polina

Godz. 12.30

  1. Grudzińska Hanna
  2. Pszczółkowski Igor
  3. Trojak Emilia
  4. Bieszk Ernest
  5. Graboń Apolonia
  6. Müller Jagoda

Godz. 14.30

  1. Wiejak-Sochacki Oskar
  2. Zaneuskaya Alina
  3. Czabajski Wiktor
  4. Duritsyn Dmytro

Godz. 15.15

  1. Polkovnykova Anastasiia
  2. Soskovets Varvara
  3. Bazhenov Mark
  4. Lisova Alisa


------------- INSTRUMENTY SMYCZKOWE -------------

SKRZYPCE

16.05.2022 (poniedziałek), sala 201

Godz. 13.00

  1. Dębniak Kinga
  2. Świerczyński Jan
  3. Bałdowska Liliana
  4. Kosewska Julia
  5. Krzepkowska Hanna

Godz. 14.00

  1. Odrakiewicz Anastazja
  2. Demecka Weronika
  3. Lademann Joanna
  4. Nalbaldyan Julia
  5. Turek Maria

Godz. 15.00

  1. Haliantyi Artem
  2. Pawłowska Joanna
  3. Rogala Marta
  4. Bahrii Maria
  5. Werochowski Olgierd

ALTÓWKA

17.05.2022 (wtorek), sala 201

Godz. 14.00

  1. Pior-Kuciński Franciszek
  2. Dzedzej Matylda
  3. Lurka Lena
  4. Nałęcz Agnieszka
  5. Nadbaldyan Weronika
  6. Kamma Kira

WIOLONCZELA

17.05.2022 (wtorek), sala 201

Godz. 15.00

  1. Bołt Gabriela
  2. Dzwonkowska Liliana
  3. Jank Amelia
  4. Pezowicz Maria
  5. Ktenopoulos Leonidas
  6. Bernhardt Sarah
  7. Kochanowski Edmund
  8. Helmin-Biercewicz Antonina
  9. Grześkiewicz Maja

-------------------------------------------------

GITARA

16.05.2022 (poniedziałek), sala 9

Godz. 13.30

  1. Pułka Ignacy
  2. Zaremba Franciszek
  3. Rej Przemysław
  4. Leszczewicz Zuzanna
  5. Wochna Jędrzej
  6. Parfeniuk Anna
  7. Fedoriak Fedir


------------- INSTRUMENTY DĘTE -------------

TRĄBKA, OBÓJ

16.05.2022 (poniedziałek), sala 6

Godz. 10.00

  1. Dzedzej Leon
  2. Jankowski Jan
  3. Żukowski Konstanty
  4. Engler Kalina
  5. Helmin-Bercewicz Aleksander
  6. Bielkiewicz Jadwiga
  7. Jankowska Kalina

FLET, WALTORNIA, FAGOT, AKORDEON

16.05.2022 (poniedziałek), sala 6

Godz. 11.10

  1. Tsopych Uliana
  2. Cichowska-Kopczyńska Zofia
  3. Engler Pola
  4. Szymańska Julia
  5. Szymanek Franciszek
  6. Szmagliński Tymoteusz
  7. Anioł Franciszek

KLARNET, SAKSOFON

16.05.2022 (poniedziałek), sala 6

Godz. 12.30

  1. Flis Ignacy
  2. Hinz Dominik
  3. Dargiewicz Michał
  4. Dzedzej Tytus
  5. Doroshkevych Anton
  6. Zieliński Oskar
  7. Shokotko Timofii
  8. Dryl Aleksander

-------------------------------------------------

PERKUSJA

16.05.2022 (poniedziałek), sala 6

Godz. 14.15

  1. Degtyareva Berenika
  2. Kowalski Oskar
  3. Skrzyński Ignacy
  4. Jackowski Tobiasz
  5. Jackowski Miłosz
  6. Sawicki Eliasz
  7. Górzny Amaia
  8. Włodarczyk Helena
  9. Znajewski Antoniusz
  10. Bartnicka Ewa

-------------------------------------------------

DO DECYZJI KOMISJI

17.05.2022 (wtorek), sala 7

Godz. 16.15

  1. Kędzia Magdalena
  2. Kruk Liwia
  3. Isenko Eric