Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st.
Teoria muzyki - podział klas na grupy
w roku szolnym 2020/2021


Wszelkie pytania w sprawie podziału klas na grupy w SM II st. należy kierować do kier. sekcji teorii w SM II st. Pani Emilii Hewelt: tel. 602 516 042

Klasa I

Grupa A
wtorek - czwartek

kszt. słuchu: p.M.Hajderek
zasady muz.: p.M.Hajderek

  1. Czerwińska Maja
  2. Kruszyński Ignacy
  3. Piankowska Weronika
  4. Rydel Alicja (wok.)
  5. Stanicki Jan (wok.)
  6. Stolarska Maria
  7. Szadejko Maria
  8. Szadejko Anna
  9. Szczęsny Ignacy
  10. Twardowska Nina
  11. Warżawa Agata

Grupa B
wtorek - piatek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
zasady muz.: p.A.Andrearczyk

  1. Borawska Maja
  2. Busz Iga Marta
  3. Borejko Jan
  4. Cwil Dominik
  5. Dettlaff Małgorzata
  6. Jażdż Szymon
  7. Karbowiak Olaf
  8. Kuskowska Karolina
  9. Łubniewska Klara
  10. Zdrojewska Małgorzata

Grupa C
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
zasady muz.: p.A.Andrearczyk

  1. Droszkowska-Lewicka Zofia
  2. Droździk Bartosz
  3. Głaszcz Helena (wok.)
  4. Hajderek Szymon
  5. Jemioł Jakub
  6. Marcinek Amelia
  7. Obrębska Julia
  8. Pawlik Zuzanna
  9. Przybylski Sebastian
  10. Sulborska Agata
  11. Trzeciak Jagna

Grupa D
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
zasady muz.: p.A.Andrearczyk

  1. Chabinka Szymon
  2. Chabinka Zuzanna
  3. Golińska Ksenia
  4. Januszkiewicz Maciej
  5. Jarecka Aniela
  6. Korgopolov Nazar
  7. Łopata Anna
  8. Pleszyniak Oliwia
  9. Storoniak Paweł
  10. Mydlarska Maria
  11. Wojtyniak Benedykt

Grupa E
poniedziałek - piątek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
zasady muz.: p.B.Gończ

  1. Astapenko Uljana (wok.)
  2. Chernovolov Mykhail
  3. Czermańska Alicja
  4. Jezierski Ryszard
  5. Mosakowska Anna (wok.)
  6. Pietrasiuk Marek
  7. SobolewskiMaksymilian
  8. Wasylka Nela
  9. Wójcik Łucja
  10. Rybak Miłosz

Klasa II

Grupa A
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.M.Hajderek
literatura muz.: p.E.Hewelt

  1. Damaszk Julia
  2. Drozd-Niekurzak Hanna
  3. Dżugan Hanna
  4. Kalinowska Julia
  5. Kamysz Julia
  6. Klein Alicja
  7. Kłosińska-Kramp Oliwia
  8. Kupper Zofia
  9. Leczkowska Alicja
  10. Mróz Judyta
  11. Pieńkowska Mikołaj
  12. Zacharska Marianna

Grupa B
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.B.Gończ
literatura muz.: p.E.Hewelt

  1. Buśko Karol
  2. Haras- Cejrowski Borys
  3. Juchniewicz Joachim
  4. Kacpura Joanna
  5. Karpiński Tymon
  6. Pobłocka Gabriela
  7. Rutkowski Szymon
  8. Słomiński Jacek
  9. Szymański Jakub
  10. Warmińska Emilia (wok) II+III
  11. Załuska Natalia (wok)
  12. Zhorniak Maria

Grupa C
wtorek - czwartek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.M.Hajderek
literatura muz.: p.E.Hewelt

  1. Jarczewski Bernard
  2. Czerwińska Dorota
  3. Hoffmann Wiktor
  4. Jachim Bartosz
  5. Kaczorowska Katarzyna
  6. Leszczyńska Sara (wok)
  7. Pastwa Marcin
  8. Pliszka Maciej
  9. Reiss Gerda
  10. Siemko Tatiana
  11. Węglarz Katarzyna (2--2)

Grupa D
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.Gończ
harmonia: p.Gończ
literatura muz.: p.E.Hewelt

  1. Charuk Mikołaj
  2. Kiciński Antoni (2--2)
  3. Klimik Zuzanna
  4. Rowińska Joanna
  5. Rybak Miłosz
  6. Stefański Szymon
  7. Stolc Zuzanna
  8. Szreder Maria (2--2)
  9. Wąsek Emilia
  10. Wenta Robert

Klasa III

Grupa A
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.M.Hajderek
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Holajn Leonard
  2. Jakutowicz Michał
  3. Janczukowicz Rafał
  4. Krüger Maja
  5. Kwiatkowski Marcin
  6. Leniec Aleksandra
  7. Lewandowski Filip
  8. Piędziak Oskar
  9. Porębski Mateusz
  10. Skoczylas Wiktoria
  11. Strehlke Anna
  12. Walenczak Bernard

Grupa B
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.B.Gończ
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Anolik Natasha III+IV
  2. Hurless Lilia
  3. Janzen Gabriel (III+IV)
  4. Kosowska Anna
  5. Marjakowa Zuzanna
  6. Matyk Igor
  7. Mazurek Magdalena
  8. Rębacz Mikołaj
  9. Scharner Marianna
  10. Śliwiński Kacper
  11. Wasilewska Łucja
  12. Wilamowska Nadia

Grupa C
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.M.Hajderek
harmonia: p.M.Hajderek
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Bech Sylwia
  2. Gryzio Antonina
  3. Leśniewska Anna
  4. Maśniak Konstanty
  5. Olejnik Aleksandra
  6. Ostapkowicz Maria
  7. Peranowska Marta
  8. Rowińska Małgorzata
  9. Sobiesińska Gabriela
  10. Warejko Agata
  11. Witkowska Milena
  12. Wojtyniak Roch

Klasa IV

Grupa A
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
harmonia: p.B.Gończ
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Benduch Stefania
  2. Czarnecki Maurycy
  3. Elszkowski Jan
  4. Jezierski Jan
  5. Kalwasińska Zofia
  6. Łompieś Piotr
  7. Pilarska Aleksandra (wok)
  8. Rosental Bogna
  9. Szabelska Agata
  10. Wojtkiewicz Róża
  11. Żelazny Mateusz

Grupa B
poniedziałek - czwartek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
harmonia: p.M.Hajderek
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Borzymowska Paulina
  2. Bocheńska Marta
  3. Bratke Szymon
  4. Frankowska Katarzyna
  5. Galiński Michał
  6. Górski Maksymilian (2-1)
  7. Grzybowska Zuzanna
  8. Jankowska Ewa (2--1)
  9. Krause Alina
  10. Ljósheim Rita
  11. Malgeri Darren
  12. Zomkowska Kinga

Grupa C
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.M.Hajderek
harmonia: p.M.Hajderek
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Laskowska Estera
  2. Liley Adam
  3. Liwo Joanna
  4. Łajming Miron
  5. Pior-Kucińska Zofia
  6. Robak Julia
  7. Rojewska Aleksandra (2-2)
  8. Strankowska Anna
  9. Szlagowska Maria
  10. Weydman Alicja

Klasa V

Grupa A
wtorek - piątek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Czubak Iga
  2. Koślak Miłosz
  3. Kowalczyk Martyna
  4. Krefft Kinga
  5. Krefft Monika
  6. Kruk Aleksandra
  7. Lampkowski Marcel
  8. Pastwa Adam
  9. Scharner Aleksandra
  10. Snopek Karol V+VI
  11. Stachnik Paulina (2-1)
  12. Zielińska Maja

Grupa B
poniedziałek - wtorek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Saltarska Sara
  2. Balczunas Julia
  3. Dobrzyńska Aleksandra
  4. Kotlewska Gabriela (2-2)
  5. Krause Dominika
  6. Melon Nel
  7. Roesler Adrien

Grupa C
poniedziałek - piątek

kszt. słuchu: p.A.Andrearczyk
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Borysionek Wiktor
  2. Dziak Olaf
  3. Gajewska Antonina
  4. Holajn–Styba Ignacy
  5. Lisiecki Szymon
  6. Mróz Amelia
  7. Piasecka Marianna
  8. Piskorska Zofia
  9. Szewczyk Michał
  10. Szreder Mateusz
  11. Wasylka Julian

Klasa VI

Grupa A
poniedziałek – czwartek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Ciecholewska Anna (2-2)
  2. Granatowicz Olgierd
  3. Hajdamowicz Arnold
  4. Kodlewicz Marta
  5. Kucharek Jakub
  6. Kuklińska Karolina
  7. Lasota Zuzanna
  8. Pakuła Malwina
  9. SaganWeronika
  10. Ślusarz Konrad
  11. Wasilewska Aleksandra

Grupa B
poniedziałek - piątek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Drzewiecka Alicja
  2. Góra Antonina
  3. Górna Julia
  4. Humięcka Barbara
  5. Kaczmarski Michał
  6. Kuszner Julia
  7. Prądzyński Józef (2-1)
  8. Roztkowska Weronika
  9. Tryba Aleksander
  10. Woelke Zyta

Grupa C
czwartek - piątek

kszt. słuchu: p.B.Gończ
formy muzyczne: p.E.Hewelt
historia muzyki: p.J.Krzyżak

  1. Antoniwicz Marta
  2. Dowgiałło Barbara
  3. Hardt Adam
  4. Jopkiewicz Pola
  5. Kierejsza Maria
  6. Kubiak Maksymilian
  7. Litwiński Piotr
  8. Tomczak Kinga
  9. Wendt Ignacy