Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st.
Teoria muzyki - podział klas na grupy
w roku szolnym 2020/2021


CYKL 6-letni

Klasa 1

Grupa A

Balcerzak Hanna
Balwicka Marianna
Bieszk Amelia
Drożdż Aleksander
Graboń Maksymilian
Jaroszewicz Mariusz
Komor Mateusz
Kuszczak Oksana
Rompalska Amelia
Staniewicz-Zalewski Franciszek
Trzeciak Cecylia

Grupa B

Czaja Helena
Elmasri Daria
Elmasri Kamil
Klementowicz Ida
Lis Antonina
Ludwiczak Lena
Rogacka Nina
Salanovich Sofiya
Schreder Eryk
Sender Barbara
Tryba Natalia
Wawiórko Bartosz

Grupa C

Brzoskowska Maria
Dzedzej Jan
Gronowski Piotr
Hernik Wojciech
Nadolny Adam
PióreckiMateusz
Richert Julia
Rusak Sławomir
Sadowska Aleksandra
Sakowska-Kuczma Pola
Smoleń Jagna
Tkacz Emilia

Cykl 6-letni, Klasa 2

Grupa A

Balwicki Ignacy
Bellwon Julia
BuryMikołaj
Dawidowicz Stanisław
Han Gloria
Kiciński Stanisław
Kucharz Michalina
Miszewski Antoni
Najbar Dominika
Pezowicz Wojciech
Pilarczyk Adam
Pilarczyk Łukasz
Zielińska Franciszka

Grupa B

Gadomski Franciszek
Grzywacz Agata
Jankowska Zofia
Kur Aniela
Kurek Dominika
Leszczyńska Amelia
Łukawski Lew
Możejko Julia
Orłowska Stefania
Stolarova Mariia
Walaszkowski Paweł
Wysiński Jakub

Grupa C

Brudzyńska Julia
Bruzik Jagoda
Bruzik Julia
Kacpura Julia
Kacpura Zuzanna
Keum Chaerin
Lijewski Mikołaj
Matyjas Gabriela
Osipiak Marianna
Puchalski Bartosz
Shvydenko Anna
Starygina Veronika

Grupa D

Gralińska Zuzanna
Kaniowska Zuzanna
Karmowska Antonina
Kaźmierczak Hanna
Kizielewicz Magdalena
Ottowicz Amelia
Reca Sara
Sawicka Zofia
Schmidt Gabriela
Szewczyk Aleksander
Szudejko Michalina
Wasak Zuzanna
Ziętek Mila

Cykl 6-letni, Klasa 3

Grupa A

Brzoskowska Aniela
Brzoskowska Brygida
Grzywacz Grzegorz
Korzeniewski Paweł
Parzuchowski Adam
Rej Zbigniew
Rompalska Julita
Sajnóg Daniel
Skierka Tymon
Sobiak Zofia
Strużyńska Weronika
Suchodolska Justyna
Szeliga Grzegorz
Szlązak Hanna
Tomaszewska Aleksandra
Walaszkowski Jakub

Grupa B

Bielińska Natalia
Kłaput Mikołaj
Niedźwiecki-Cicherski Wojciech
Nowakowski Cyprian
Rosiak Zuzanna
Werbowy Wiktor
Wilczewska Natalia
Włodarczyk Barbara
Zielińska Lilianna

Grupa C

Ciechanowicz Tomasz
Czapiewski Mikołaj
Dmochowska Alicja
Glonek Natalia
Jakubowska Emilia
Korcala Aleksandra
Kurniewicz Paweł
Milewska Anna
Muszyńska Matylda
Neyman Anna
Neyman Monika
Ścibiwołk Paweł
Śliwa Rafał

Cykl 6-letni, Klasa 4

Grupa A

Korzeniewski Krzysztof
Kazańska Melania
Mruczek Jakub
Mruczek Julia
Pior-Kuciński Stanisław
Połeć Filip
Rej Dobrochna
Sender Anna
Sojecka Karolina
Zacharska Łucja

Grupa B

Anioł Joanna
Kołodziejczyk Anna
Kołodziejczyk Antonina
Kulawiak Maja
Mamcarczyk Nadia
Mazur Helena
Ryś Olga
Strehlke Krzysztof
Strehlke Wojciech
Wanionek Tymoteusz
Warot Anna

UWAGA! Uczennice klasy 4 (grupa B):
Anioł Joanna, Kołodziejczyk Anna, Kołodziejczyk Antonina, Kulawiak Maja, Mamcarczyk Nadia będą uczęszczały na zajęcia z przedmiotu - Audycje muzyczne - z klasą IIb (cykl czteroletni)
.

Grupa C

Bursztyński Krzysztof
Kotlewski Jan
Matyjas Helena
Mazurkiewicz Zofia
Misiura Oliwia
Mogielnicki Einar
Rządkowska Zofia
Siemieniuk Zuzanna
Szczepkowski Franciszek

Cykl 6-letni, Klasa 5

Uwaga nowy układ grup!

Grupa A

Gresik Gabriela
Jankowska Oliwia
Krause Wojciech
Lipiński Krzysztof
Michalik Tatiana
Pilarczyk Michał
Redzimski Franciszek
Sachse Maria
StencelMaciej
Suchomska Honorata
Trzeciak Lidia

Grupa B

Bochnar Patrycja
Ewert Hanna
Fadel Izabela
Hernik Barbara
Januszkiewicz Zofia
Krasnopolska Sofia
Polańska Zuzanna
Rowińska Magdalena
Szreder Karolina

UWAGA! Uczennice klasy 5 (grupa B):
Bochnar Patrycja, Ewert Hanna, Fadel Izabela będą uczęszczały na zajęcia z przedmiotu - Audycje muzyczne - z klasą III (cykl czteroletni)
.

Grupa C

Chabinka Zofia
Chamera Julia
Kerekeza Oleksandra
Kołcz Igor
Mogielnicki Armin
Ośko Liliana
Piórecki Tomasz
Radke Hanna
Sitarska Daria
Tyszkiewicz Kalina
Szczepkowska Zuzanna

Cykl 6-letni, Klasa 6

Grupa A

Dargiewicz Maja
Dzedzej Teresa
Giesek Karolina
Kacpura Małgorzata
Kędzia Zofia
Krzyżak Szymon
Krzyżanowski Miron
Kwiatkowski Jan
Stasiuk Weronika
Wójcik Bartosz

Grupa B

Borawska Aleksandra
Kosiński Igor
Kowalina Mikołaj
Krasnopolska Zuzanna
Markowski Filip
Mierzejewska Maja
Rutkowski Olgierd
Tyl Szymon
Zacharska Emilia

Grupa C

Bazylewicz Julia
Dembs Weronika
Engel Pola
Jankowska Roma
Jędrzejewska Anna
Łojko Lena
Maj Irena
Szymańska Barbara

CYKL 4-letni

Klasa I

Grupa A

Bielkiewicz Lidia
Dalke Anna
Dzedzej Alicja
Gajdis Pola
Głowińska Irena
Grebennikova Arina
Jaskólski Ziemowit
Michalak Wojciech
Przeworska Lena
Siwiński Roch
Sośnierz Wojciech
Szałucha Pola
Szczuko Jakub

Grupa B

Fajfer Łucja
Filarski Piotr
Gryzio Zachariasz
Hernik Monika
Kaszuba Ignacy
Kwapisiewicz Barbara
Maźniewski Wojciech
Pawlak Zofia
Probucka Edyta
Rusak Malwina
Szpernalowska Hanna
Wcześny Igor
Zięba Barbara

Cykl 4-letni, Klasa II

Grupa A

Banasik Aleksander
Dudek Antonina
Fraser Anna
Grabowski Szymon
Krzaczyńska Kalina
Milewska Ingmara
Ostatek Dawid
Stępińska Helena
Stępińska Klara
Wysiński Jan

Grupa B

Brzoskowski Józef
Czaja Aurora
Degtyareva Maria
Hammershmidt Serafyma
Nieradko Martyna
Ogrodowczyk Franciszek
Orłowski Jeremi
Zaremba Nadia
Zielińska Nadia
Zieliński Nataniel

Cykl 4-letni, Klasa III

Chylińska Zofia
Ignatowicz Amelia
Kozicki Karol
Krenz Alicja
Kruk Leon
Kula Cecylia
Landowska Alina
Maniecki Filip
Musielak Agnieszka
Romanowski Miłosz
Smentek Jagoda
Sobiak Miłosz
Szeliga Antoni

Cykl 4-letni, Klasa IV

Baranowska Maja
Bohusz Maria
Brożek Stanisław
Ciszewski Dariusz
Gucwa Tomasz
Łukojć Eliza
Musiałowska Dominika
Pawluć Zofia
Ślepowrońska Adrianna
Śliwska Zofia