Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2019/2020

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maria Kierejsza
- kontrabas
Międzynarodowy Konkurs
dla Kreatywnych Kontrabasistów
Szczawno-Zdrój, 12.08.2019
Maria Baczyńska II Miejsce
w kat.
średniej
Aleksander Tryba
- kontrabas
Międzynarodowy Konkurs
dla Kreatywnych Kontrabasistów
Szczawno-Zdrój, 12.08.2019
Maria Baczyńska Wyróżnienie
w kat.
starszej
Miłosz Koślak
- fortepian
8th Riga International
Competition
for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 13-15.10.2019
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Zuzanna Pobłocka Wielkopolski Konkurs
Wiedzy o życiu i twórczości
Grażyny Bacewicz
Konin, 28.10.2019
Joanna Krzyżak II miejsce
Aleksandra Wasilewska
- klarnet
IV Międzynarodowy
Konkurs Instrumentów Dętych
Finalis
Białystok, 12-16.11.2019
Grzegorz Wieczorek

Alicja Wieczorek
- akompaniator
Srebro
Darren Malgeri
- waltornia
IV Międzynarodowy
Konkurs Instrumentów Dętych
Finalis
Białystok, 12-16.11.2019
Jacek Swędrzyński Brąz
Karol Snopek
- flet
I Gdański Konkurs Fletowy
dla uczniów szkół muzycznych
II stopnia
Gdańsk, 13.11.2019
Katarzyna
Czerwińska–Gosz

Ewa Nanowska
-Szmyt
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Miron Łajming
- fortepian
XXII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. J.S.Bacha
Gorzów Wielkopolski, 20-22.11.2019
Kordian Góra II miejsce
Joanna Liwo
- klawesyn
I Konkurs Klawesynowy
im.Elżbiety Chojnackiej
Rybna-Tarnowskie Góry
24-26.11.2019
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Zuzanna Murdzek Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak II miejsce
Gabriel Janzen Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak II miejsce
Zyta Woelke Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Julia Górna
- obój
4. Spotkania Oboistów
Regionu pomorskiego, Gdynia'2019
Gdynia, 30.11.2019
Małgorzata Jaśkiewicz wyróżnienie
Szymon Bratke
- obój
4. Spotkania Oboistów
Regionu Pomorskiego, Gdynia'2019
Gdynia, 30.11.2019
Jarosław Wyrzykowski Dyplom
Laureata
Estera Laskowska
- klawesyn
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
I miejsce
w II gr.
Joanna Liwo
- klawesyn
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
II miejsce
w II gr.
Duet:
Estera Laskowska
- klawesyn
Paweł Jedynak
- flet
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
II miejsce
w kat.
zespołów
kameralnych
Adam Liley
- skrzypce
VI Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
im. Rodziny Grobliczów
Kraków, 4-7.12.2019
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
IV miejsce
Adam Liley
- skrzypce
VII Grudziądzki
Konkurs Skrzypcowy
im. Piotra Janowskiego
Grudziądz, 13-14.12.2019
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
II nagroda
Adam Liley
- skrzypce
VIII Młodzieżowy Konkurs
na skrzypce solo
im. Tadeusza Wrońskiego
Tomaszów Mazowiecki, 30.01-1.02.2020
Piotr Stożyński I nagroda
Konrad Elszkowski
- trąbka
V Świętokrzyski Festiwal
Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I i II st.
Kielce, 5-9.03.2020
Grzegorz Karłowicz wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
II Ogólnopolski
Konkurs Wiolonczelowy
Cellolove
Kraków, 7.03.2020
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
II miejsce
Piotr Kasiłowski XVIII Makroregionalny
Konkurs Pisania Dyktand
Gdańsk, 7.03.2020
Piotr Buśko III miejsce
Aleksandra Scharner XVIII Makroregionalny
Konkurs Pisania Dyktand
Gdańsk, 7.03.2020
Barbara Gończ wyróżnienie
Adam Liley XVIII Makroregionalny
Konkurs Pisania Dyktand
Gdańsk, 7.03.2020
Małgorzata Hajderek wyróżnienie
Aleksandra Scharner Makroregionalny Konkurs
z kształcenia słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Olsztyn, 10.03.2020
Barbara Gończ II nagroda
Piotr Kasiłowski Makroregionalny Konkurs
z kształcenia słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Olsztyn, 10.03.2020
Piotr Buśko III nagroda
Tomasz Pietrowski Makroregionalny Konkurs
z kształcenia słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Olsztyn, 10.03.2020
Małgorzata Hajderek wyróżnienie
Olaf Dziak
- gitara
Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
OPUS '2020
(forma internetowa)
Kraków, 31.03.2020
Emilia Majewska wyróżnienie
Julia Kuszner 44. Olimpiadzie Artystycznej
z historii muzyki '2020
Warszawa, kwiecień 2020
Joanna Krzyżak tytuł
finalisty