Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2013/2014

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Franciszek Fortuna
- fortepian
Festiwal pianistyczny
Muzyczne inspiracje - Chopin
i kompozytorzy rosyjscy

Siedlce, 24-26.10.2013r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
2nd Riga International
Competition for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 29-30.10.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
oraz
Nagroda Specjalna
Kornelia Maria Radziszewska
- skrzypce
II Międzynarodowy
Konkurs Młodych Skrzypków
Będę wirtuozem
Kraków, 14-16.XI.2013r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Maksymilian Krzak
- altówka
Przesłuchania Makroregionalne CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas skrzypiec i altówki
Gdańsk, 2-3.12.2013r.
Tomasz Pozorski

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Hussam Abdul-Samad
- perkusja
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas perkusji
Warszawa, 19-21.12.2013r.
Szczepan Polewski I miejsce
Maksym Zajączkiewicz
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka II miejsce
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas fortepianu
Kraków, 16-18.01.2014r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Ryszard Jezierski Makroregionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Gdańsk, 7.03.2014r.
Dariusz Wyżykowski III miejsce
Hussam Abdul-Samad
- perkusja
XII Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock, 24-25.03.2014r.
Szczepan Polewski I miejsce
Agnieszka Warecka XXXVIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 7-10.04.2014r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
(7 miejsce)
Duet:
Marta Tyl
- ksylofon
Łucja Tyl
- fortepian
Gdyński Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Alicja Wieczorek I miejsce
Duet fortepianowy:
Igor Kędziora,
Stanisław Najbar
Gdyński Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Małgorzata
Stożyńska
II miejsce
Adam Kobas
- saksofon
I Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Adam Wendt I miejsce
Mateusz Nawrot
- perkusja
II Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Arkadiusz Skotnicki III miejsce
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
III nagroda
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie