Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2012/2013

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Artur Sychowski
- fortepian
Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2011/2012 Waldemar Wojtal Roczne
stypendium
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XI Ogólnopolskim Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla uczniów szkół
muzycznych I i II stopnia
Toruń, 15-18.11.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
XI Ogólnopolskim Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla uczniów szkół
muzycznych I i II stopnia
Toruń, 15-18.11.2012r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
III miejsce
Adam Danowski
- kontrabas
III Międzyregionalny
Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych II st.
Gradus ad Parnassum
Starogard Gdański, 28.12.2012r.
Maria Baczyńska wyróżnienie
Maksym Zajączkiewicz
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 4-5.12.2012r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w kategorii solowej
w grupie młodszej
Julia Klimaszewska
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 4-5.12.2012r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w kategorii solowej
w grupie starszej
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Duet fortepianowy:
Marta Adamik,
Stanisław Skakowski
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Gabriela Rajchert

Małgorzata Stożyńska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Stanisław Skakowski
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Weronika Patalon
- skrzypce
Teresa Respondek
- wiolonczela
Alexander Bach
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Julia Romanowska
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Tadeusz Samerek Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Hanna Noetzel
- klarnet
Maksymilian Krzak
- altówka
Marcin Skałkowski
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
Ogólnopolskie
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 11-12.01.2013r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
wyróżnienie
Jakub Parchem
- trąbka
Ogólnopolski Konkurs
na instrumenty dęte
im. Franciszka Kmiecika
"Miniatura 2013"
Bydgoszcz, 25 - 27.01.2013r.
Grzegorz Karłowicz III miejsce
ex aequo
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Stanisław Skakowski
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
III miejsce
Trio fortepianowe:
Weronika Patalon
- skrzypce
Teresa Respondek
- wiolonczela
Alexander Bach
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Julia Romanowska
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Tadeusz Samerek III miejsce
Jakub Parchem
- trąbka
XXI Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 9.03.2013r.
Grzegorz Karłowicz I miejsce
Karol Jasina
- trąbka
XXI Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 9.03.2013r.
Grzegorz Karłowicz wyróżnienie
Agnieszka Warecka XXXVII Olimpiada Muzyki
(sekcja historia muzyki)
Warszawa, 10.04.2013r.
Emilia Hewelt Finalista
konkursu
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
VI Ogólnopolski Konkurs Kameralny
dla Szkół Muzycznych I i II stopnia
Katowice, 13-14.03.2013r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
I miejsce
Duet:
Katarzyna Szczęcikiewicz
- flet,
Agnieszka Warecka
- fortepian
III Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II stopnia
Fortepian i ...
Gdynia, 15.04.2013r.
Magdalena Ochlik
-Jankowska

Barbara Poszowska
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XVIII Międzynarodowy
Konkurs Schubertowski
dla duetów fortepianowych,
Jesenik (Republika Czeska)
16-19.04.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Paweł Kasprzewski
- gitara
IX Spotkania Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.04.2013r.
Emilia Majewska III miejsce
w grupie
solistów
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
III Ogólnopolski Młodzieżowy
Konkurs Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 19-21.04.2013r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniator
III miejsce
oraz
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Kornelia Radziszwska
- skrzypce
II Międzynarodowy Cieszyński
Konkurs Skrzypcowy
Cieszyn, 21.04.2013r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
46. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
Włoszakowice, 17-19.05.2013r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniator
II miejsce
Joanna Hanć
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 10-12.05.2013r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Patryk Podwojski
- organy
VII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
"Per Artem da Astra"
Krasnobród, 24.08.2013r.
Błażej Musiałczyk III nagroda