Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2011/2012

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Artur Sychowski
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs Pianistów Muzyki Rozrywkowej
i Artystów Hamondzistów,
Warszawa, 22.09.2011r.
Waldemar Wojtal II miejsce
Mateusz Kłos
- akordeon
I Zjazd Akordeonistów
Tczew, 22-24.09.2011r.
Paweł Piński laureat Nagrody Rektora AM
w Gdańsku
Edyta Mydłowska
- fortepian
II. Bela Bartok
Internationalen Klavierwettbewerb
Wiedeń, 17-20.11.2011r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Sylwia Zakrzewska IV Ogólnopolski Konkurs
Czytania Nut Głosem
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Kraków 16-18.11.2011r.
Piotr Buśko I miejsce
Julia Romanowska
- fortepian
III Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Miłosza Magina
Włocławek, 7-8.12.2011r.
Ilona Lwoska
-Borkowska
I miejsce
w II grupie wiekowej,
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu
M.Magina
oraz Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina
Maciej Baczyński
- fortepian
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina
Włocławek, 7-8.12.2011r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
I stopnia
Mikołaj Sikała
- fortepian
III Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Szymanowski in memoriam
Warszawa, 8-10.12.2011r.
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Artur Sychowski
- fortepian
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci Waldemar Wojtal Przyjęty do grona uczestników programu
Mateusz Rybakowski
- organy
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Organowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 10-11.01.2012r.
Błażej Musiałczyk Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Edyta Mydłowska
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych II st.
Toruń, 13-14.01.2012r.
Małgorzata Stożyńska Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Katarzyna Syguła
- śpiew
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Śpiewu
szkół muzycznych II stopnia
Olsztyn, 27.02.2012r.
Lilana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Mikołaj Sikała I Regionalny Konkurs
Kompozytorski dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Słupsk, 29.02.2012r.
- I miejsce
w II kategorii
wiekowej
Katarzyna
Syguła
- śpiew
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Klas Śpiewu
szkół muzycznych II stopnia
Warszawa, 23-24.03.2012r.
Lilana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Mikołaj Sikała
-fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Tadeusz Samerek I miejsce
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Stanisław Skakowski
- fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
II miejsce
Trio:
Katarzyna Zieleń
- klarnet,
Hanna Necel
- klarnet,
Ada Markuszewicz
- fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Grzegorz Wieczorek wyróżnienie
Katarzyna Syguła
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Daniel Jachimowicz
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Marta Jundziłł
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Aneta Prosół XXXVI Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 27-29.03.2012r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
I miejsce
Jakub Parchem
- trąbka
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Dętych
Blaszanych
Opole, 15-18.04.2012r.
Grzegorz Karlowicz

Tomasz Jocz
- akompaniator
II miejsce
Julia Skakowska
- fortepian
III Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Augustów, 25-29.04.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Artur Sychowski
- fortepian
V Międzynarodowy Konkurs
Młodych Wykonawców Jazzowych
Kaliningrad (Rosja),
27-29.04.2012r.
Waldemar Wojtal I miejsce
w kategorii solowej
oraz
Nagroda specjalna
Ministra okręgu
Klalinin-
gradzkiego
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelistów
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 4-6.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Anna
Mikolon
- akompaniament
wyróżnienie
I stopnia
Artur Sychowski
- fortepian
Concours Musical de France,
Concours International
de Piano
Paryż, 11.05.2012r.
Waldemar Wojtal I miejsce
w kategorii
"Piano Rythm’s
Artistique"
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 12,05.2012r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniament
(wyróżnienie)
III miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
XII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 20-27.05.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Artur Sychowski
- fortepian
Malta International
Music Competition
(Youth Category 2)
Valletta, 4 - 8.07.2012r.
Waldemar Wojtal I nagroda