Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2008/2009

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maja Rumianowska
- kontrabas
Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
I miejsce
w kategorii II
oraz Nagroda
za wykonanie
obowiązkowej
etiudy
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
III miejsce
Duet fortepianowy:
Sylwia Zakrzewska,
Aleksandra Czapiewska
IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008
Przygotowanie zespołu:
Ilona Borkowska,

Gabriela Rajchert
II miejsce
Duet fortepianowy:
Justyna Kołakowska,
Mikołaj Sikała
IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008
Anna Chęćka-
Gotkowicz

Małgorzata Stożyńska
III miejsce
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka,
Róża Chmielewska
- wiolonczela
IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Sawicka
wyróżnienie
Trio klarnetowe:
Beata Studzinska
- klarnet,
Izabela Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina Czechowska
- fortepian
IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009
Przygotowanie zespołu:
Jadwiga Lewczuk
wyróżnienie
Piotr Kłosowski II Ogólnopolski Konkurs
z Literatury Muzycznej
Kraków, 7.03.2009
Joanna Krzyżak I wyróżnienie
ex aequo
Beata Studzińska
- klarnet
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniator
Dyplom
laureata
Łukasz Perucki
- skrzypce
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniator
II miejsce
Julia Skakowska
- fortepian
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Małgotrzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Marta Wrońska XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Anna Szałucka XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Trio klarnetowe:
Beata Studzinska
- klarnet,
Izabela Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina Czechowska
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Jadwiga Lewczuk
Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka,
Róża Chmielewska
- wiolonczela
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Sawicka
Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
Kwartet smyczkowy:
Łukasz Perucki
- I skrzypce,
Rafał Krzychowiec
- II skrzypce,
Marta Hirsch
- altówka,
Izabela Joachimowska
- wiolonczela
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Wolińska
Awansdo etapu
ogólno-
polskiego
Edyta Mydłowska
- fortepian
V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009
Małgorzata Stożyńska I nagroda
Weronika Lisiecka
- fortepian
V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Łukasz Perucki
- skrzypce
Ogólnopolski
Konkurs Wykonawczy
im. W.Lutosławskiego
Warszawa, 30.05.2009
Anna Wolińska II miejsce
Maciej Sroka
- fortepian
IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki k/Warszawy,
24-31.05.2009
Waldemar Wojtal wyróżnienie