Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2007/2008

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Agnieszka Jarosz
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Szymanowski in Memoriam
Warszawa, 23-24.11.2007
Małgorzata Stożyńska II nagroda
oraz
Nagroda
specjalna
za wykonanie
Mazurków
op.50
Szymanow-
skiego
- z zeszytu I
Agata Misiak
- fortepian
VII Międzynarodowy
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny
Gërlitz-Zgorzelec, 11-13.01.2008
Małgorzata Stożyńska
II nagroda
Katarzyna Plotta
- fortepian
XII Concours de Piano de Brest
Brest (Francja), 16-17.02.2008
Anna Chęćka
-Gotkowicz
I medal
(wyróżnienie)
w kategorii
utworów
Debussy'ego,
G.Faure,
S.Rachmani-
nowa
Joanna Owczarek
- fortepian
XII Concours de Piano de Brest
Brest (Francja), 16-17.02.2008
Anna Chęćka
-Gotkowicz
III miejsce
w kategorii
utworów
F.Chopina
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klaswiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych II st.
Bydgoszcz, 12.03.2008
Anna Sawicka

Jadwiga Lewczuk
- akompaniator
Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Aleksandra Galewska
- kontrabas
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klaswiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych II st.
Bydgoszcz, 12.03.2008
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska
- akompaniator
Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008
Waldemar Wojtal Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Anna Szałucka
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008
Bożena Krygier Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Karolina Czechowska
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008
Małgorzata Stożyńska Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Anna Adamus
- śpiew
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas śpiewu solowego
szkół muzycznych II st.
Słupsk, 7.03.2008
Bogna Forkiewicz

Anna Mikolon
(wyróżnienie)
Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Wojciech Drewniak
- trąbka
Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas instrumentów
dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 13.03.2008
Grzegorz Karłowicz

Katarzyna Szweda
- akompaniator
Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
Anna Szałucka
- fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Jelenia Góra, 13-15.03.2008
Bożena Krygier Dyplom laureata
(IV miejsce)
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Jelenia Góra, 13-15.03.2008
Waldemar Wojtal Dyplom laureata
(VI miejsce)
Piotr Maksymowicz
- klawesyn
Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Wrocław, 13.03.2008
Małgorzata Skotnicka Dyplom laureata
(I miejsce)
Duet:
Justyna Kołakowska,
Karolina Wójcik
Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008
Anna Chęćka
-Gotkowicz

Małgorzata Stożyńska
II miejsce
(I miejsca nie przyznano)
Duet:
Paulina Czapla,
Sylwia Połomska
Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008
Anna Chęćka
-Gotkowicz

Małgorzata Stożyńska
III miejsce
Duet:
Karolina Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008
Ilona Lwowska

Gabriela Rajchert
wyróżnienie
Joanna Łukowska
- śpiew
II Przegląd Młodych Talentów,
Sopot, 16.03.2008
Bogna Forkiewicz

Anna Mikolon
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Helena Respondek XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008
Emilia Hewelt Laureatka
Agnieszka Jarosz XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008
Joanna Krzyżak Finalistka
Joanna Owczarek XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Piotr Kłosowski XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008
Joanna Krzyżak Finalista