Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2005/2006

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Joanna Kreft
- skrzypce
VI Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków
im. Stanisława Serwaczyńskiego
Lublin, 15-22.09.05
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
III miejsce
oraz
Nagroda
specjalna
za promocję
twórczości
K.Lipińskiego
Maxima Sitarz
- skrzypce
Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
w roku 2004/2005
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Stypendium roczne
Lucyna Wojdak
- klawesyn
Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
w roku 2004/2005
Małgorzata Skotnicka Stypendium roczne
Maxima Sitarz
- skrzypce
VI Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Pamięci Aleksandry Januszajtis
Gdańsk, 22-27.11.2005
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
II nagroda

Nagroda za najlepsze wykonanie sonaty J.S.Bacha

Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005 rok
Małgorzata Stożyńska Zakwalifiko-
wana do grona
podopiecz-
nych
Funduszu
Maxima Sitarz
- skrzypce
Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005 rok
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Zakwalifiko-
wana do grona
podopiecz-
nych
Funduszu
Joanna Owczarek VII Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2006
Joanna Krzyżak I miejsce
Karolina Czechowska VII Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2006
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
(VI miejsce)
Justyna Kreft
- fortepian
XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Konin, 20-23.04.2006
Katarzyna Popowa-Zydroń II nagroda
Maxima Sitarz
- skrzypce
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy
Lotos Mozart Prize
Gdańsk, 23-24.04.2006
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Awans
do grupy finałowej konkursu
Agata Misiak
- fortepian
XIV Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Fryderyka Chopina
dla dzieci i młodzieży
Szafarnia, 7.05.2006
Małgorzata Stożyńska II miejsce
(I miejsca nie przyznano)

Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie mazurka
Anna Szałucka
- fortepian
II Forum
Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego
Szafranków
Rybnik, 4-6.05.2006
Bożena Krygier I miejsce
Michał Bąk
- kontrabas
I Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Wiktora Gadzińskiego
Katowice, 13-14.05.2006
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Karolina Czechowska XXX Ogólnopolska
Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2-5.05.2006
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty