Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2003/2004

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Joanna Kreft
- skrzypce
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2003 rok
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
Zakwalifiko-
wana
do grona
stypendystów
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
IV Warsztaty Pianistyczne
Warszawa 24.08.2003
Zofia Jasyk-Kural Stypendium pokrywające koszty udziału
w Międzynaro-
dowym Kursie Pianistycz-
nym GOLD COUNTRY INSTITUTE Nevada City, California, USA
Maxima Sitarz
- skrzypce
Program stypendialny
Agrafka muzyczna
Akademii Rozwoju
Filantropii w Polsce
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Stypendium roczne oraz możliwość udziału 10-dniowych warsztatach muzycznych
Joanna Kreft
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderew-
skiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Katarzyna Popowa-Zydroń Dyplom za najlepsze wykonanie Sarabandy op.14 Paderewskiego oraz wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderew-
skiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Małgorzata Stożyńska Dyplom za najlepsze wykonanie utworu Paderewskiego oraz III miejsce
Agata Misiak
- fortepian,
Maxima Sitarz
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Muzyki Kameralnej
Kameralistyka fortepianowa
Częstochowa, 2-4.12.2003
Anna Chęćka-
Gotkowicz
(fortepian)

Anna Wolińska
(skrzypce)
wyróżnienie
Dorota Kaufman
- flet
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 11-12.02.2004
Barbara Poszowska

Krystyna Wawryków
- akompaniator
Dyplom laureata
Joanna Owczarek VI Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2004
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
(VI miejsce)
Łukasz Gruba
- tuba
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004
Marek Sikora

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Jacek Bałka
- puzon
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004
Marek Sikora

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Anna Dobrowolska
- gitara
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004
Emilia Majewska Dyplom laureata
Katarzyna Swobodzińska
- gitara
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004
Emilia Majewska Dyplom laureata
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Zofia Jasyk-Kural Dyplom laureata
Joanna Kreft
- skrzypce
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
Dyplom laureata
Maxima Sitarz
- skrzypce
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Dyplom laureata
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
I Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny
Zgierz, 16-18.03.2004
Zofia Jasyk-Kural III miejsce
Lucyna Wojdak
- klawesyn
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w grupie
uczniów
o I stopniu
zaawansowa-
nia
Zuzanna Rybińska
- klawesyn
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004
Małgorzata Skotnicka III miejsce
w grupie
uczniów
o II stopniu
zaawansowa-
nia
Joanna Kreft
- skrzypce
Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
III miejsce
ex equo
Maxima Sitarz
- skrzypce
Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
VI miejsce
ex equo
Natalia Orzeszek
- fagot
XXXI Konkurs Młodego Muzyka,
Szczecinek, 11-15.05.2004
Ewa Naczk
-Jankowska

Dorota Bociąga-
Radomska
- akompaniator
Wyróżnienie
II stopnia