Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2021/2022

Zobacz: DYPLOMY
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Chaerin Keum
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18.11.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(dyplomam za wyróżniający akompaniament)

I miejsce
Mikołaj Kłaput
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18.11.2021
Karolina Lewandowska
I miejsce
Dominika Najbar
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18.11.2021
Bernardeta Braun

Tomasz Jocz
- akompaniator

II miejsce
Liliana Ośko
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18.11.2021
Mirosława
Zapalska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

II miejsce
Gloria Han
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18.11.2021
Katarzyna
Mruczek

Magdalena Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
(dyplomam za wyróżniający akompaniament)

III miejsce
Łukasz Pilarczyk
- fortepian
XV Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 25.11.2021
Barbara
Podciborska

wyróżnienie
w I grupie
Helena Rachela Stępińska
- obój
5. Spotkania Oboistów
Gdynia, 26.11.2021
Jarosław
Wyrzykowski

Marian Benedyka
- akompaniator

wyróżnienie
I stopnia
Maksymilian Graboń
- klawesyn
VII Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. W.Landowskiej
Gdańsk, 7-8.12.2021
Małgorzata
Skotnicka
(Dyplom za wzorowe przygotowanie uczniów do konkursu)

I miejsce
I grupa
Aleksandra Sadowska
- klawesyn
VII Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. W.Landowskiej
Gdańsk, 7-8.12.2021
Małgorzata
Skotnicka

III miejsce
I grupa
Barbara Sender
- skrzypce
I Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
(1st Tiziano Rossetti International Music Competition)
online
grudzień' 2022, Lugano (Szwajcaria)
Beata Sutt-Glaza

Tomasz Jocz
- akompaniator

V miejsce
Piotr Gronowski
- fortepian
XIV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność
Gdańsk, 10.12.2021
Agnieszka Świerczek
-Jakowska

wyróżnienie
I stopnia
Łukasz Pilarczyk
- fortepian
XIV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność
Gdańsk, 10.12.2021
Barbara
Podciborska

wyróżnienie
II stopnia
Einar Mogielnicki
- fortepian
XIV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność
Gdańsk, 10.12.2021
Maciej
Baczyński
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu)

II nagroda
Mikołaj Kłaput
- fortepian
XIV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność
Gdańsk, 10.12.2021
Karolina
Lewandowska

wyróżnienie
Antoni Józef Szeliga
- altówka
XIV Ogólnopolski
Konkurs Altówkowy
(online)
Senza Basso Accompagnato
Szczecin, 11.12.2021
Tomasz
Pozorski

III miejsce
II grupie
Gabriela Schmidt
- trąbka
XII Powiślański Konkurs
na instrumenty dęte
im. Marka Schillera
(online)
Kwidzyn, 7.01.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

I miejsce
Barbara Sender
- skrzypce
Concours International
de Jeunes Musicales de Talent
Nouvelles Etoiles, 5th Edition
(V Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Talentów
Muzycznych - Nowe gwiazdy)
(online)
styczeń' 2022, Paris (Francja)
Beata Sutt-Glaza
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia)

Tomasz Jocz
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia)

V miejsce
Chaerin Keum
- skrzypce
XXIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(online)
Sopot, 10.02.2022
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator

I miejsce

Nagroda
Dyrektora
Szkoły
za najlepsze
wykonanie
koncertu
Dominika Najbar
- skrzypce
XXIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(online)
Sopot, 10.02.2022
Bernadeta
Braun

Marian
Benedyka
- akompaniator

II miejsce
Gloria Han
- wiolonczela
V Ogólnopolski Konkurs
w ramach Festiwalu
w Barokowym Stylu
(online)
marzec' 2022
Katarzyna
Mruczek

Alicja
Wieczorek
- akompaniator

Dyplom
Laureata
Jakub Mruczek
- wiolonczela
V Ogólnopolski Konkurs
w ramach Festiwalu
w Barokowym Stylu
(online)
marzec' 2022
Ewa
Elwart
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia)

Alicja Wieczorek
- akompaniator

Dyplom
Laureata
Zofia Chabinka
- wiolonczela
V Ogólnopolski Konkurs
w ramach Festiwalu
w Barokowym Stylu
(online)
marzec' 2022
Ewa
Elwart

Alicja Wieczorek
- akompaniator

Dyplom
Laureata
Liliana Ośko
- flet
VI Świetokrzyski Festiwal
Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I i II st.
Kielce, 10-13.03.2022
Mirosława
Zapalska
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy)

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy)

II miejsce
Anna Mieczkowska
- perkusja
XIII Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muzycznych
I i II stopnia
Toruń, 16-19.03.2022
Szczepan
Polewski

Szczepan
Polewski
- akompaniator

wyróżnienie
I st.
(tytuł
laureata
grupy I)
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XIV Ogólnopolski
konkurs dla uczniów
wszystkich specjalności
Mały czy duży wirtuoz?
Warszawa, 14-15.03.2022
Beata
Glaza-Sutt

Tomasz Jocz
- akompaniator

wyróżnienie
Wiktor Werbowy
- perkusja
XIII Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muzycznych
I i II stopnia
Toruń, 16-19.03.2022
Arkadiusz
Skotnicki

Witold
Wardziukiewicz
- akompaniator

wyróżnienie
I st.
(tytuł
laureata
grupy I)
Tymoteusz Wanionek
- akordeon
Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 23.03.2022
Paweł Piński
II miejsce
w IV kat.
Klara Mikołajczyk
- gitara
VIII Leżajski Konkurs
Kultury Muzycznej
Leżajsk, 24.03.2022
Katarzyna
Szałkowska

III nagroda
Dobrochna Rej
- akordeon
VIII Leżajski Konkurs
Kultury Muzycznej
Leżajsk, 24.03.2022
Joanna
Ludwiczak

wyróżnienie
Duet
wiolonczelowy:
Julia Mruczek
Jakub Mruczek
Konkurs wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 31.03.2022
Ewa
Elwart

I miejsce
Gabriela Schmidt
- trąbka
I Ogólnopolskim
Konkursie dla Trębaczy
(online)
Szczecin, 1.04.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch
(Dyplom za bardzo dobre przygotowanie ucznia)

Wojciech Szymczewski
- akompaniament
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

I miejsce
Chaerin Keum
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Agnieszka Kotuk
-Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

I miejsce
ex aequo
Natalia Wilczewska
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Beata Glaza
-Sutt

Tonasz Jocz
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

I miejsce
ex aequo
Cecylia Trzeciak
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Beata Glaza
-Sutt

Tonasz Jocz
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

I miejsce
ex aequo
Maciej Stencel
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Agnieszka Kotuk
-Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

I miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Paweł Kukliński

Marian Benedyka
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

II miejsce
ex aueqo
Dominika Najbar
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Bernadeta Braun
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia)

Marian Benedyka
- akompaniator

III miejsce
ex aueqo
Stefania Orłowska
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
II Dziecięce
Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 1-2.04.2022
Bernadeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator

wyróżnienie
Dominika Najbar Pruchnickie Konfrontacje
Skrzypcowe 2022
Pruchnik, 2.04.2022
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akomopaniator

wyróżnienie
I stopnia
Hanna Radke
- fortepian
Muzyka ilustracyjna
i programowa
w świecie dziecka

10. Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
(online)
Szczecin, 9-10.04.2022
Małgorzata Skitek
-Staniszewska

II miejsce
Piotr Gronowski
- fortepian
Muzyka ilustracyjna
i programowa
w świecie dziecka

10. Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
(online)
Szczecin, 9-10.04.2022
Agnieszka Świerczek
-Jakowska

wyróżnienie
w I grupie
Duet fortepianowy:
Weronika Strużyńska
Adam Parzuchowski
XXIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
im.Ewy Grabe– Zaremby
Gdynia, 11.04.2022
Zuzanna Lisiecka
–Madeja
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

I miejsce
ex aueqo

Certyfikat
upoważniający
do
udziału w
IV Międzynarod.
Festiwalu
Duetów
Fortepianowych
w Gdańsku
Duet fortepianowy:
Zofia Jankowska
Maciej Jarosz
XXIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
im.Ewy Grabe– Zaremby
Gdynia, 11.04.2022
Marzena Łubkowska-Jocz

Barbara Podciborska

II miejsce
Duet fortepianowy:
Ida Klementowicz
Mariusz Piórecki
XXIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
im.Ewy Grabe– Zaremby
Gdynia, 11.04.2022
Nadzieja Chomicka
-Dziedzic

III miejsce
Duet fortepianowy:
Łukasz Pilarczyk
Antoni Bajger
XXIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
im.Ewy Grabe– Zaremby
Gdynia, 11.04.2022
Barbara Podciborska

Nadzieja Chomicka
-Dziedzic

III miejsce
Dominika Najbar XXIV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.04.2022
Anna Krause
I miejsce
Gabriela Schmidt XXIV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.04.2022
Anna Krause
II miejsce
Maciej Jarosz XXIV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.04.2022
Anna Krause
III miejsce
Maciej Stencel
- skrzypce
XV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
im. G. Bacewicz
(pod patronatem CEA)
Wrocław, 20–22.04.2022
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

I nagroda
Chaerin Keum
- skrzypce
XV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
im. G. Bacewicz
(pod patronatem CEA)
Wrocław, 20–22.04.2022
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

III nagroda
Zofia Chabinka
Liliana Ośko
I Ogólnopolski
Drużynowy Konkurs wiedzy
o polskich kompozytorach.
Kazimierz Serocki
– życie i twórczość
Nadarzyn, 23.04.2022
Karolina Juwa
III miejsce
Karolina Szreder
Alina Landowska
I Ogólnopolski
Drużynowy Konkurs wiedzy
o polskich kompozytorach.
Kazimierz Serocki
– życie i twórczość
Nadarzyn, 23.04.2022
Karolina Juwa
wyróżnienie
Julia Werbowy
- perkusja
I Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
Zambrów, 25–26.04.2022
Arkadiusz Skotnicki

Witold Wardziukiewicz
- akompaniator

III miejsce
w II grupie
Antoni Kaniowski
- perkusja
I Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
Zambrów, 25–26.04.2022
Arkadiusz Skotnicki

Witold Wardziukiewicz
- akompaniator

wyróżnienie
w I grupie
Liliana Ośko VIII Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 27.04.2022
Karolina Juwa
wyróżnienie
Zofia Chylińska Międzyregionalny Konkurs
Historia Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego
w Warszawie,
Sylwetka Patrona
– Fryderyka Chopina
Olsztyn, 28.04.2022
Karolina Juwa
II miejsce
Ignacy Kaszuba Międzyregionalny Konkurs
Historia Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego
w Warszawie,
Sylwetka Patrona
– Fryderyka Chopina
Olsztyn, 28.04.2022
Karolina Juwa
III miejsce
Liliana Ośko Międzyregionalny Konkurs
Historia Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego
w Warszawie,
Sylwetka Patrona
– Fryderyka Chopina
Olsztyn, 28.04.2022
Karolina Juwa
III miejsce
Barbara Hernik Międzyregionalny Konkurs
Historia Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego
w Warszawie,
Sylwetka Patrona
– Fryderyka Chopina
Olsztyn, 28.04.2022
Karolina Juwa
wyróżnienie
Amelia Bieszk
- flet
V Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 14.05.2022
Anita Luzak
–Czechowska
(Dyplom za wzorowe przygotowanie ucznia)

Zuzanna Lisiecka
–Madeja
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

III nagroda
Amelia Bieszk
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Anita Luzak
–Czechowska

Zuzanna Lisiecka
–Madeja
- akompaniator
(Dyplom)

I nagroda
ex aequo
Liliana Ośko
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Mirosława Zapalska
(Dyplom)

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom)

II nagroda
Valeria Sobczyńska-Velarde
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Monika Krawiec
(Dyplom)

Ewa Próchniak
- akompaniator
(Dyplom)

II nagroda
Natalia Bielińska
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Anita Luzak
–Czechowska
(Dyplom)

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

III nagroda
ex aequo
Anna Dalke
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Monika Krawiec

Ewa Próchniak
- akompaniator

wyróżnienie
Liliana Abusola
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator

wyróżnienie
Maria Dagtyareva
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Anita Luzak
–Czechowska

Ewa Próchniak
- akompaniator

wyróżnienie
Tymon Skierka
- flet
IX Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 19.05.2022
Monika Krawiec

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

wyróżnienie
Klara Mikołajczyk
- gitara
XIV Konkursie
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 19.05.2022
Katarzyna Szałkowska
II nagroda
ex aequo
w III grupie
Jagna Smoleń
- gitara
XIV Konkursie Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 19.05.2022
Katarzyna Szałkowska
III nagroda
ex aequo
w I grupie
Chaerin Keum
- skrzypce
XXIII Makroregionalny
Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 20.05.2022
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

II miejsce
w II grupie
Maciej Stencel
- skrzypce
XXIII Makroregionalny
Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 20.05.2022
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

II miejsce
w III grupie
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XXIII Makroregionalny
Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 20.05.2022
Beata Glaza-Sutt

Tomasz Jocz
- akompaniator

III miejsce
w II grupie
Dominika Najbar
- skrzypce
XXIII Makroregionalny
Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 20.05.2022
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator

IV miejsce
ex aequo
w II grupie
Stefania Orłowska
- skrzypce
XXIII Makroregionalny
Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 20.05.2022
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator

wyróżnienie
w II grupie
Einar Mogielnicki
- fortepian
II Konkurs
Pianistyczny
Podróże Muzyczne
Skandynawia

Słupsk, 20.05.2022
Maciej Baczyński
I miejsce
ex aequo
w III grupie
Duet fortepianowy
w składzie:
Zofia Jankowska,
Maciej Jarosz
2. Międzynarodowy Konkurs
Muzyki Kameralnej
KraCamera 2022
(online)
Kraków, 20-22.05.2022
Barbara Podciborska
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

Marzena Łubkowska Jocz
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

III miejsce
Duet fortepianowy
w składzie:
Ida Klementowicz,
Mateusz Piórecki
2. Międzynarodowy Konkurs
Muzyki Kameralnej
KraCamera 2022
(online)
Kraków, 20-22.05.2022
Nadzieja Chomicka
–Dziedzic
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

III miejsce
Duet fortepianowy
w składzie:
Łukasz Pilarczyk,
Antoni Bajger
2. Międzynarodowy Konkurs
Muzyki Kameralnej
KraCamera 2022
(online)
Kraków, 20-22.05.2022
Nadzieja Chomicka
–Dziedzic
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

Barbara Podciborska
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

wyróżnienie
Duet fortepianowy
w składzie:
Weronika Strużyńska,
Adam Parzuchowski
2. Międzynarodowy Konkurs
Muzyki Kameralnej
KraCamera 2022
(online)
Kraków, 20-22.05.2022
Zuzanna Lisiecka
–Madeja
(Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów)

wyróżnienie
Zofia Chabinka XV Konkurs
Pisania Dyktand
Gdańsk, 21.05.2022
Karolina Juwa
II miejsce
Michał Pilarczyk XV Konkurs
Pisania Dyktand
Gdańsk, 21.05.2022
Karolina Juwa
wyróżnienie
Klara Mikołajczyk
- gitara
I Ogólnopolski
Konkurs Instrumentalny
dla uczniów Szkół
Muzycznych I stopnia
Wy-Grajcie Razem
(online)
Nowy Dwór Mazowiecki, 25.05.2022
Katarzyna Szałkowska
II miejsce
Klara Mikołajczyk
- gitara
IX Makroregionalny
Konkurs Gitarowy
im. Jerzego Gładysia
Olsztyn, 26-28.05.2022
Katarzyna Szałkowska
II miejsce
Gabriela Schmidt
- trąbka
II Konkurs
na Instrumenty Dęte
im.Bogdana Olkowskiego
Iława, 27.05.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)

Grand Prix
w II grupie
Gabriela Schmidt
- trąbka
Pomorski Konkurs
Instrumentów Dętych
Gdańsk, 2.06.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

I miejsce
ex aequo
w II grupie
Liliana Ośko
- flet
Pomorski Konkurs
Instrumentów Dętych
Gdańsk, 2.06.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

wyróżnienie
w III grupie
Klara Mikołajczyk
- gitara
VII Ogólnopolski
Przegląd Gitarowy
Szkół Muzycznych I st.
Warszawa, 6.06.2022
Katarzyna Szałkowska
II miejsce
Duet
fortepianowy:
Zofia Jankowska,
Maciej Jarosz
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 11.06.2022
Marzena
Łubkowska–Jocz

Barbara
Podciborska

I miejsce
ex aequo
Duet
fortepianowy:
Weronika Strużyńska,
Adam Parzuchowski
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 11.06.2022
Zuzanna Lisiecka
–Madeja

I miejsce
ex aequo
Duet
fortepianowy:
Ida Klementowicz,
Mateusz Piórecki
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 11.06.2022
Nadzieja Chomicka
–Dziedzic

II miejsce
Duet
fortepianowy:
Łukasz Pilarczyk,
Antoni Bajger
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 11.06.2022
Nadzieja Chomicka
–Dziedzic

Barbara Podciborska

III miejsce
Gabriela Schmidt
- trąbka
Międzynarodowy
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz
w Trabkach Wielkich

im prof. S.Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 11.06.2022
Sylwia Romaniecka
-Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator

II miejsce
w II grupie
Yerin Keum
- fortepian
XXII Festiwal Pianistyczny
im. I.Garglinowicz
Olsztyn, 17-18.06.2022
Małgorzata Skitek
-Staniszewska

Dyplom
Laureata
ze
szczególnym
wyróżnieniem
Natalia Wilczewska
- skrzypce
Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
(online)
Kraków, 13-14.06.2022
Beata Glaza-Sutt

Tomasz Jocz
- akompaniator

IV miejsce
Hanna Radke
- fortepian
XXII Festiwal Pianistyczny
im. I.Garglinowicz
Olsztyn, 17-18.06.2022
Małgorzata Skitek
-Staniszewska

Dyplom
Laureata