Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2020/2021

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maja Dargiewicz
- flet
XXIII Wielkopolski
Konkurs Uczniów Klas
Instrumentów Dętych
(edycja online)
Poznań, 1.11 - 31.12.2020
Anita Luzak
-Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Dargiewicz
- flet
XVIII Konkurs
Młodego Flecisty
(edycja online)
Gdynia, 1-4 grudnia 2020
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna
Lisiecka–Madeja
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)
I miejsce
w I grupie
Maria Dagtyareva
- flet
XVIII Konkurs
Młodego Flecisty
(edycja online)
Gdynia, 1-4 grudnia 2020
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna
Lisiecka–Madeja
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)
III miejsca
ex aequo
w II grupie
Jan Wysiński
- flet
XVIII Konkurs
Młodego Flecisty
(edycja online)
Gdynia, 1-4 grudnia 2020
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna
Lisiecka–Madeja
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)
III miejsca
ex aequo
w II grupie
Karolina Sojecka
- gitara
Gitarowy Konkurs
Etiud (edycja online)
Gdańsk, 11.12.2020
Katarzyna Kural wyróżnienie
Chaerin Keum
- skrzypce
XX Międzynarodowy Konkurs
im. Juliusza Zarębskiego
(edycja online)
Łomianki, 15.12.2020
Agnieszka Kotuk-Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
w sekcji
skrzypiec
kat. A
Hanna Radke
- fortepian
Ogółnopolski Konkurs Pianistyczny Cantabile
(edycja online)
Warszawa, 15-19.12.2020
Małgorzata Skitek
–Staniszewska
(Dyplom za przygotowanie
uczennicy)
III nagroda
Chaerin Keum
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
dla skrzypków, altowiolistów,
wiolonczelistów i kontrabasistów
- uczniów szkół muzycznych
I i II stopnia (2020)
zorganizowany w ramach
Festiwalu FORTE
(edycja online)
Agnieszka Kotuk-Pozorska
(Dyplom za przygotowanie
uczennicy)

Wojciech Szymczewski
- akompanioator
(Dyplom za przygotowanie
uczennicy)
Dyplom Laureata
Maciej Stencel
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
dla skrzypków, altowiolistów,
wiolonczelistów i kontrabasistów
- uczniów szkół muzycznych
I i II stopnia (2020)
zorganizowany w ramach
Festiwalu FORTE
(edycja online)
Agnieszka Kotuk-Pozorska
(Dyplom za przygotowanie
uczennicy)

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom za przygotowanie
uczennicy)
Dyplom Laureata
Chaerin Keum
- skrzypce
XXII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(edycja online)
Sopot, 18.02.2021
Agnieszka Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III miejsce
Dominika Najbar
- skrzypce
XXII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(edycja online)
Sopot, 18.02.2021
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
Stefania Orłowska
- skrzypce
XXII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(edycja online)
Sopot, 18.02.2021
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
II stopnia
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XXII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
(edycja online)
Sopot, 18.02.2021
Beata Glaza

Anna Wilczewska
- akompaniator
wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Music Fenomena 2020
(edycja online)
Organizator:
Fundacja Pro Juventus, 28.02.2021
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
wyróżnienie
I stopnia
Jan Kwiatkowski
- fortepian
III Elbląski
Konkurs Pianistyczny
(edycja online)
Elbląg, 8.03.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
Einar Mogielnicki
- fortepian
III Elbląski
Konkurs Pianistyczny
(edycja online)
Elbląg, 8.03.2021
Maciej Baczyński wyróżnienie
I stopnia
Armin Mogielnicki
- fortepian
III Elbląski
Konkurs Pianistyczny
(edycja online)
Elbląg, 8.03.2021
Maciej Baczyński wyróżnienie
I stopnia
Hanna Radke
- fortepian
III Elbląski
Konkurs Pianistyczny
(edycja online)
Elbląg, 8.03.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
II stopnia
Tomasz Gucwa
- akordeon
XXVI Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
(edycja online)
Kościerzyna, 18.03.2021
Paweł Piński III miejsce
w kat. V
Dobrochna Rej
- akordeon
XXVI Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
(edycja online)
Kościerzyna, 18.03.2021
Joanna Ludwiczak wyróżnienie
w kat. III
Jan Kwiatkowski
- fortepian
VI Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny
o zasięgu
ogólnopolskim
(edycja online)
Szczecin, 19.03.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
Maria Bohusz
- wiolonczela
XXI Konkurs
Wiolonczelowo – Kontrabasowy
(edycja online)
Malbork, 29-30.03.2021
Katarzyna Mruczek

Magdalena Darska
–Szpakiewicz
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
II miejsce
oraz
Nagroda
prof. Krzysztofa Sperskiego
za najlepiej wykonanie utworu kompozytora polskiego
Jeremi Orłowski
- kontrabas
XXI Konkurs
Wiolonczelowo – Kontrabasowy
(edycja online)
Malbork, 29-30.03.2021
Monika Kwiatkowska

Paulina Kuchniak
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
wyróżnienie
Tomasz Gucwa
- akordeon
XXV Konkurs Akordeonowy
Uczniów Szkół Muzycznych
I i II stopnia
im. Henryka Malona
(edycja online)
Racibórz, 16-17.04.2021
Paweł Piński wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
XXI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka polska i nie tylko
Gorzów Wielkopolski, 21.04.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
Bartosz Wawiórko
- perkusja
III Pomorski Konkurs Perkusyjny
(edycja online)
Kartuzy, 26.04.2021
Arkadiusz Skotnicki

Witold Wardziukiewicz
- akompaniator
I nagroda
ex aequo
Wiktor Werbowy
- perkusja
III Pomorski Konkurs Perkusyjny
(edycja online)
Kartuzy, 26.04.2021
Arkadiusz Skotnicki

Witold Wardziukiewicz
- akompaniator
II nagroda
ex aequo
Irena Głowińska
- perkusja
III Pomorski Konkurs Perkusyjny
(edycja online)
Kartuzy, 26.04.2021
Arkadiusz Skotnicki

Witold Wardziukiewicz
- akompaniator
III nagroda
ex aequo
Krzysztof Bursztyński
- perkusja
III Pomorski Konkurs Perkusyjny
(edycja online)
Kartuzy, 26.04.2021
Szczepan Polewski, który również akompaniował uczniowi wyróżnienie
Chaerin Keum
- skrzypce
X Włocławskie
Spotkania Skrzypcowe
Na polską nutę
Włocławek, 27–29.04.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska
(Dyplomy za wyróżniające przygotowanie ucznia)

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)
I nagroda
oraz
Dyplom za najlepsze wykonanie utworu dowolnego w swojej grupie wiekowej
Maciej Stencel
- skrzypce
X Włocławskie
Spotkania Skrzypcowe
Na polską nutę
Włocławek, 27–29.04.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
w III grupie
wiekowej
Antonina Dudek
- trąbka
IV Ogólnopolski Konkurs
Klas Instrumentów Dętych
(online)
Wadowice, kwiecień '2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch
II ngroda
Gabriela Schmidt
- trąbka
IV Ogólnopolski Konkurs
Klas Instrumentów Dętych
(online)
Wadowice, kwiecień '2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III ngroda
Maja Dargiewicz
- flet
IV Ogólnopolski Konkurs
Klas Instrumentów Dętych
(online)
Wadowice, kwiecień 2021
Anita Luzak
–Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
Maja Dargiewicz
- flet
II Międzynarodowy
Zdalny Konkurs (online)
dla Instrumentów Dętych
i Perkusyjnych
Fanfary Lwowa
(II International Remote Online Competition of Performers on Brass Wind and Percussion Instruments
Fanfares of Lviv)
Lwów (Ukraina), kwiecień 2021
Anita Luzak
–Czechowska
Certyfikat uznania
(Certificate of appretiation)

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
Amelia Bieszk
- flet
II Międzynarodowy
Zdalny Konkurs (online)
dla Instrumentów Dętych
i Perkusyjnych
Fanfary Lwowa
(II International Remote Online Competition of Performers on Brass Wind and Percussion Instruments
Fanfares of Lviv)
Lwów (Ukraina), kwiecień 2021
Anita Luzak
–Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Maria Bohusz
- wiolonczela
12th World Open Music Competition
(edycja online)
1.05.2021
Katrzyna Mruczek

Magdalena Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
II nagroda
Jakub Mruczek
- wiolonczela
12th World Open Music Competition
(edycja online)
Belgrad (Serbia), 1.05.2021
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
II nagroda
Jan Kwiatkowski
- fortepian
Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Ortobello 2021
(edycja online)
9.05.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
Maja Dargiewicz
- flet
Międzynarodowy Konkurs
Muzyczny OPUS 2021
(edycja online)
Kraków 13.05.2021
Anita Luzak
–Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III nagroda
Chaerin Keum
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(Dyplom za wyróżniający akompaniament)
I nagroda
Maciej Stencel
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
I nagroda
Anna Jędrzejewska
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Agnieszka Kotuk
–Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
II nagroda
Basia Sender
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Beata Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III nagroda
Jagna Smoleń
- gitara
XIII Konkursie
Młodego Gitarzysty
(edycja on line)
Kartuzy, 21.05.2021
Katarzyna Szałkowska III miejsce
Amelia Bieszk
- flet
IV Warszawski Festiwal
Miniatura muzyczna
na instrumenty dęte
drewniane i blaszane

Warszawa, maj 2021
Anita Luzak-Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
w I gr.
Maja Dargiewicz
- flet
IV Warszawski Festiwal
Miniatura muzyczna
na instrumenty dęte
drewniane i blaszane

Warszawa, maj 2021
Anita Luzak-Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
w IV gr.
Barbara Szymańska
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Beata Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
IV nagroda
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XXII Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 20.05.2021
Beata Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
I Warmiński
Konkurs Chopinowski
dla Dzieci i Młodzieży
Lidzbark Warmiński, 20–21.05.2021
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda

Dodatkowo
Janek zdobył
dla SM I st.
czek na
dofinansowanie
zakupu
instrumentów
marki Kawai
Antonina
Dudek
- trąbka
III Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Dętych
im. B.Strawy
i F.Krzemińskiego
(online)
Lublin '2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch
II nagroda
Gabriela
Schmidt
- trąbka
III Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Dętych
im. B.Strawy
i F.Krzemińskiego
(online)
Lublin '2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Antonina
Dudek
- trąbka
VI Międzynarodowy Konkurs
im. prof. Szymona Pawłowskiego
Mały trębacz w Trąbkach Wielkich
Trąbki Wielkie, 21.06.2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch
II nagroda
Gabriela
Schmidt
- trąbka
VI Międzynarodowy Konkurs
im. prof. Szymona Pawłowskiego
Mały trębacz w Trąbkach Wielkich
Trąbki Wielkie, 21.06.2021
Sylwia Romaniecka
–Paduch

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie