Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2019/2020

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Jan Kwiatkowski
- fortepian
8th Riga International
Competition
for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 13-15.10.2019
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Monika Neyman Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Małgorzata Malgeri II miejsce
Anna Neyman Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Małgorzata Malgeri III miejsce
Jakub Walaszkowski Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Anna Krause wyróżnienie
Anna Kołodziejczyk Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Anna Krause wyróżnienie
Mikołaj Kłaput
- fortepian
XIV Konkurs Pianistyczny
Muzyka krajów nadbałtyckich
Wejherowo, 21.11.2019
Karolina
Lewandowska
III miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Anita Luzak
–Czechowska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Tomasz Gucwa
- akordeon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Paweł Piński II miejsce
Tomasz Piórecki
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Barbara Podciborska wyróżnienie
Jakub Zieliński
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Katarzyna Kural wyróżnienie
Wiktor Sinkiewicz
- perkusja
XII Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
Toruń, 22-23.11.2019
Arkadiusz Skotnicki

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
I st.
Zofia Śliwska Makroregionalny Konkurs
Monograficzny
Stanisław Moniuszko
– twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin

Olsztyn, 27.11.2019
Karolina Juwa III miejsce
Michalina Sitarska Makroregionalny Konkurs
Monograficzny
Stanisław Moniuszko
– twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin

Olsztyn, 27.11.2019
Karolina Juwa III miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Anita Luzak
– Czechowska

Zuzanna Lisiecka
– Madeja
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Anita Luzak
– Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Liliana Ośko
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Mirosława
Zapalska


Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Armin Mogielnicki
- fortepian
XI Ogólnopolski Konkurs
Pianistyczny Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 11.12.2019
Marta Szybisz I miejsce
oraz
wyróżnienie
za
interpretację
utworu
Weronika Strużyńska
- fortepian
XI Ogólnopolski Konkurs
Pianistyczny Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 11.12.2019
Zuzanna Lisiecka
- Madeja
III miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
I miejsce
Kalina Tyszkiewicz
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Karolina
Lewandowska
III miejsce
Mikołaj Kłaput
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
I stopnia
Einar Mogielnicki
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Marta Szybisz wyróżnienie
II stopnia
Tomasz Piórecki
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Barbara
Podciborska
wyróżnienie
II stopnia
Aleksandra Korcala
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
II miejsce
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Chaerin Keum
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Agnieszka Kotuk
– Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III miejsce
Alicja Dmochowska
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Bazylewicz
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Maciej Stencel
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Agnieszka Kotuk
– Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
Zofia Mazurkiewicz
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Agnieszka Kotuk
– Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Keum Chaerin
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Agnieszka Kotuk
– Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Aleksandra Korcala
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
III miejsce
Alicja Dmochowska
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Bazylewicz
- skrzypce
Bajeczne Skrzypce
I Dziecięce Wyścigi Skrzypcowe
Gdynia, 28-29.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Zieliński
- gitara
Ogólnopolski Internetowy
Konkurs Gitarowy
Mistrz samodzielnej pracy
Sokołów Małopolski, 30.04.2020
Katarzyna Kural wyróżnienie
II stopnia
Gabriela Schmidt
- trąbka
Fanfares of Lviv Quarantine' 2020
Lwów 5-8.05.2020
Sylwia Romaniecka
-Zamora
II miejsce
Jakub Zieliński
- gitara
XII Konkurs
Młodego Gitarzysty
(forma internetowa)
Kartuzy, 22.05.2020
Katarzyna Kural I miejsce
Maja Borawska
- gitara
XII Konkurs
Młodego Gitarzysty
(forma internetowa)
Kartuzy, 22.05.2020
Katarzyna Szałkowska wyróżnienie
Antonina Dudek
- trąbka
V Międzynarodowy
Konkurs Trąbkowy
Mały trębacz
im. prof. Sz.Pawłowskiego
(edycja via net)
Trabki Wielkie, 15.06.2020
Sylwia Romaniecka
-Zamora

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Gabriela Schmidt
- trąbka
V Międzynarodowy
Konkurs Trąbkowy
Mały trębacz
im. prof. Sz.Pawłowskiego
(edycja via net)
Trabki Wielkie, 15.06.2020
Sylwia Romaniecka
-Zamora
wyróżnienie