Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2008/2009

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Kamil Leśniak VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 5.11.2008
Maria Matuszek II miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 28.11.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
Hanna Noetzel
- klarnet
III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
-akompaniator
III nagroda
Maciej Baczyński
- fortepian
III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Laureat
Hanna Noetzel
- klarnet
Pomorskie Przesłuchanie
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 25 marca 2009
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
-akompaniator
III nagroda
(ex aequo)
Duet wiolonczelowy:
Bartosz Kaczmarsk
Mateusz Kaczmarski
XI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki
Smyczkowej
Gdynia, 26.03.2009
Tadeusz Samerek wyróżnienie
Trio fletowe:
Agata
Jowanowska
Danuta
Stawiarz
Aneta Prosół
XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009
Mirosława Zapalska II nagroda
Duet wiolonczelowy:
Bartosz Kaczmarsk
Mateusz Kaczmarski
XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009
Tadeusz Samerek II nagroda
Zofia Patalon
- akordeon
XV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 01.04.2009
Paweł Piński III miejsce
Julia Myszor
- flet
VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
I miejsce
Zofia Kraśkiewicz
- flet
VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
II miejsce
Krzysztof Gałka
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 20-21.04.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Stanisław Skakowski
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 20-21.04.2009
Zofia Jasyk-Kural Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Maciej Baczyński
- fortepian
I Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny
Szczecin, 23.04.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
Kornelia Radziszewska
- sktzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdynia, 23.04.2009
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie)
Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Julia Myszor XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Małgorzata Malgeri I miejsce
Jacek Blach-Siewierski XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Maria Matuszek I miejsce
Adam Jankowski XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Maria Matuszek wyróżnienie
Trio:
Hanna Noetzel
- klarnet
Barbara Zięba
- skrzypce
Grzegorz Miller
- akordeon
IV Ogólnopolski Festiwal
Akordeonowych Zespołów Kameralnych
Stalowa Wola, 24-25.04.2009
Paweł Piński I nagroda
Aneta Prosół II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz - jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009
Karolina Juwa I nagroda
Adam Zając II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz - jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009
Karolina Juwa II nagroda
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Agnieszka Kaszuba

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III nagroda
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
IV nagroda
Mateusz Kaczmarek
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Ogólnopolskie Konfrontacje
Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 8-9.05.2009
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Agnieszka Świstulska Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych
"Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009
- III nagroda
Iga Pudelska Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych
"Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009
- wyróżnienie