Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2007/2008

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Adam Strzelecki VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2007
Lidia Turska I miejsce
Radosław Kotłowski VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2007
Maria Matuszek II miejsce
Weronika Lisiecka
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
im. T.Szeligowskiego
Poznań, 17.11.2007
Barbara Kuc II nagroda
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XII Przegląd
Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 30.11.2007
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
XXXIII Ogólnopolski
Konkurs Bachowski
im. St.Hajzera
Zielona Góra, 30.11-2.12.2007
Piotr Stożyński

Anna Grabowska
-Zgiet
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
Jadwiga Juwa
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Alicja Michowska III nagroda
Albertyna Sagan
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Barbara Podciborska wyróżnienie
Filip Polniak
- kontrabas
IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
I miejsce
Bartosz Opaciński
- kontrabas
IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
II miejsce
Zofia Patalon
- akordeon
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Kwintet akordeonowy:
Grzegorz Miller,
Przemysław Toczek,
Adam Strzelecki,
Aleksandra Nacz,
Władysław Król
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Zespół kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Kwartet:
Anna Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008
Joanna Tylewska III nagroda
ex aequo
Zespół kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
ex aequo
Radosław Kotłowski XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Maria Matuszek I miejsce
ex aequo
Monika Weltz XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Małgorzata Malgeri I miejsce
ex aequo
Łucja Tyl XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Kwartet:
Anna Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
X Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 14.03.2008
Joanna Tylewska wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008
Katarzyna Szweda Laureatka
Julia Skakowska
- fortepian
II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Laureatka
Hanna Noetzel
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
- Lębork 2008
Lębork, 17.03.2008
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Skakowska
- fortepian
XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008
Konin, 3-5 kwietnia 2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
Agnieszka Warecka
- fortepian
XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008
Konin, 3-5 kwietnia 2008
Katarzyna Szweda wyróżnienie
II stopnia
Julia Myszor
- flet
VII Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2008
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III miejsce
Hanna Noetzel
- klarnet
III Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 16 – 19.04.2008
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
I Konkurs Pianistyczny
Augustów '2008
Augustów, 26.04.2008
Katarzyna Szweda II miejsce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
oraz nagroda
za wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Zuzanna Jędrzejewska
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Agnieszka Kaszuba

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Filip Polniak
- kontrabas
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III miejsce
Anna Butkiewicz IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008
Lidia Turska II miejsce
Agnieszla Warecka IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008
Lidia Turska wyróżnienie
Chór SM I st. VIII Kartuskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych I stopnia
regionu pomorskiego
Kartuzy, 14.05.2008
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XI Międzyregionalny
Festiwal Fortepianowy
"Gramy na cztery ręce"
Choszczno, 14-16.05.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Martyna Boryna
- gitara
VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008
Katarzyna Kural wyróżnienie
Anna Kwiatkowska
- gitara
VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008
Ryszard Popowski wyróżnienie