Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2006/2007

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Agnieszka Warecka VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006
Lidia Turska I miejsce
Mateusz Grunwald VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Patrycja Smolińska
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
ex aequo
Weronika Lisiecka
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Barbara Kuc wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Weronika Lisiecka
- fortepian
VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski,
22-25.11.2006
Barbara Kuc wyróżnienie
I stopnia
Duet fortepianowy:
Maciej Baczyński,
Julia Skakowska
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Marzena Łubkowska-Jocz

Małgorzata Skitek-Staniszewska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Jadwiga Juwa,
Aleksander Bach
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska-Jocz
II miejsce
ex aequo
Duet fortepianowy:
Zofia Bielak
Stanisław Skakowski
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Karolina Lewandowska II miejsce
ex aequo
Wojciech Wojda XI Mały Konkurs Solfeżowy klas 3
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdańsk, 14.03.2007
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Anna Kwiatkowska
- gitara
XIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 16.03.2007
Ryszard Popowski I miejsce
Kwartet smyczkowy:
Weronika Patalon,
Anna Butkiewicz,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Emilia Skiba
- wiolonczela
IX Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 20.03.2007
Joanna Tylewska wyróżnienie
Agnieszka Świstulska Konkurs literacki
Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki

Sztuka źródłem moich wzruszeń
Gdańsk, 20.03.2007
- I nagroda
w
I kategorii
wiekowej
Duet fortepianowy:
Maciej Baczyński,
Julia Skakowska
XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007
Marzena Łubkowska
-Jocz

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
ex aequo
Duet fortepianowy:
Jadwiga Juwa
Aleksander Bach
XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
II nagroda
Grzegorz Miller
- akordeon
IV Międzyregionalny Konkurs Akordeonowy
Miastko, 30.03.20007
Paweł Piński III miejsce
Grzegorz Miller
- akordeon
X Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 13-14.04.2007
Paweł Piński wyróżnienie
Weronika Lisiecka
- fortepian
II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007
Barbara Kuc wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007
Katarzyna Szweda wyróżnienie
Justyna Kołakowska
- fortepian
II KonkursPianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 27.04.20007
Alicja Michowska I miejsce
oraz
Nagroda
zaNokturnPiotra
Czajkowskiego
Julia Skakowska
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodych Pianistów
im.Teodora Leszetyckiego
w Łańcucie
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie