Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2004/2005

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mikołaj Sikała IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004
Lidia Turska I miejsce
Kaja Warecka IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004
Małgorzata Malgeri I miejsce
Karolina Wójcik
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Alicja Michowska II nagroda
Michał Paschke
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Szczepan Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
III nagroda
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Duet w składzie:
Mateusz Rybakowski,
Bartłomiej Uchański
IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi fortepianowe
Gdynia, 3.12.2004
Zofia
Jasyk-Kural
III miejsce
Duet w składzie:
Ewa Kulesza,
Ewelina Paykowska
IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi fortepianowe
Gdynia, 3.12.2004
Anna Chęćka
-Gotkowicz

Barabara Kuc
III miejsce
Kaja Warecka
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Katarzyna Szweda I mejsce
Karolina Lisiecka
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Barabara Kuc III miejsce
Karolina Wójcik
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Alicja Michowska III miejsce
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 17.02.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 17.02.2005
Leszek Kaufman
Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Artur Potrubacz
- gitara
VI Spotkania Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.02.2005
Ryszard Popowski wyróżnienie
Kaja Warecka IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Małgorzata Malgeri I miejsce
Hanna Jujka IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Maria Matuszek II miejsce
Anna Butkiewicz IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Maria Matuszek wyróżnienie
Kwartet w składzie:
Joanna Aksnowicz,
Kacper Furmaniak,
Jan Butkiewicz,
Emilia Skiba
XIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005
Joanna Tylewska wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Janina Ejsmont,
Sylwia Połomska
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005
Gabriela Rajchert wyróżnienie
Mateusz Przybylski II Konkurs solfeżowy
dla uczniów kl.III – IV
cyklu 4-letniego
szkół muzycznych I st.
Wejherowo, 16.03.2005
Teresa Kolman II nagroda
Przemysław Toczek
- akordeon
II Makroregionalny Konkurs
Akordeonowy
szkół muzycznych I st.
Miastko, 15.04.2005
Paweł Piński wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akomapniator
I miejsce
oraz Nagroda Specjalna prof. Krzysztofa Sperskiego
za najlepsze wykonanie
utworu polskiego kompozytora
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akomapniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akomapniator
wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
V Konkurs Muzyczny
im. J Zarębskiego
Łomianki, 7-12.06.2005
Piotr Stożyński

akompaniatorzy:
Marian Benedyka,
Małgorzata Stożyńska
wyróżnienie