Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2003/2004

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzata Hoppe
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Barbara Kuc wyróżnienie
I stopnia
Kaja Warecka
- perkusja
Międzywojewódzki Przegląd
Klas Perkusji
Toruń, 17.11.2003
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Ewelina Paykowska III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003
Maria Matuszek I miejsce
Joanna Aksnowicz III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003
Teresa Kolman III miejsce
Duet w składzie:
Ewelina Paykowska,
Karolina Wójcik
VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003
Barbara Kuc

Alicja Michowska
wyróżnienie
Duet w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003
Alicja Michowska II miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II nagroda
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II nagroda
Duet w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
wyróżnienie
Marek Cierpioł
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 15-16.01.2004
Barbara Podciborska I miejsce
Mikołaj Sikała
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 15-16.01.2004
Alicja Michowska II miejsce
Sara Zięba
- skrzypce
V Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
dla uczniów klas IV, V, VI
Gdynia, 12-13.02.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Ewelina Peykowska Regionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas V i VI,
Gdańsk, 13.03.2004
Maria Matuszek I nagroda
Ewa Kulesza VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004
Maria Matuszek I nagroda
Zofia Stożyńska VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004
Maria Matuszek wyróżnienie
Małgorzata Hoppe
- fortepian
XVII Międzynarodowy Konkurs
Pianistyczny im. J.S.Bacha
Gorzów Wielkopolski, 23-28.03.2004
Barbara Kuc wyróżnienie
Kwartet w składzie:
Joanna Aksnowicz
- skrzypce,
Kacper Furmaniak
- skrzypce,
Jan Butkiewicz
- skrzypce,
Sylwia Połomska
- fortepian
VI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 19.03.2004
Joanna Tylewska I miejsce
Przemysław Turek
- akordeon
XII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 31.03.2004
Paweł Piński II miejsce
Duet fortepianowy w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
XVIII Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 2.04.2004
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
I miejsce
Maciej Zwierucho
- kontrabas
I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
III Pomorski Konkurs Skrzypcowy
Kwidzyn, 19.04.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
VIII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 21.04.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Chór SM I st. VI Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I stopnia
Kartuzy, 23.04.2004
Waldemar Górski
- dyrygent
II nagroda
Karolina Wójcik
- fortepian
I Międzynarodowy Konkurs
im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 17-22.05.2004
Alicja Michowska wyróżnienie
I stopnia
Maciej Zawirucho
- kontrabas
VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II nagroda
Zofia Wróbel
- wiolonczela
VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III nagroda
Duet gitarowy:
Dawid Pelowski,
Adam Kwaśniak
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004
Barbara Biernacka wyróżnienie
Duet gitarowy:
Martyna Boryna,
Anna Szarecka
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004
Katarzyna Kural wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Konfrontacje Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 29.05.2004
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie