Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2002/2003

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mikołaj Sikała II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002
Małgorzata Malgeri I miejsce
Sylwia Zakrzewska II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002
Teresa Kolman I miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22-23.11.2002
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
Nagroda
Duet fortepianowy:
Karolina Wójcik,
Mikołaj Sikała
VII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 29.11.2002
Alicja Michowska II miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Płock, 1-6.12.2002
Barbara Kuc III nagroda
Małgorzata Hoppe
- fortepian
III Konkurs Pianistyczny
Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 13.12.2002
Barbara Kuc I miejsce
Mikołaj Sikała
- fortepian
III Konkurs Pianistyczny
Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 13.12.2002
Alicja Michowska IV miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
IV Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Sopot, 21-22.01.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Regionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 4.03.2003
Barbara Kuc Dyplom laureata
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Kamila Koźmiańska
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 7.03.2003
Joanna Tylewska II miejsce
Mikołaj Sikała VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Małgorzata Malgeri I miejsce
Maciej Osiecki VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Maria Matuszek I miejsce
Magdalena Zielińska VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Lidia Turska wyróżnienie
Maciej Osiecki IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003
Maria Matuszek I miejsce
Katarzyna Zielińska IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003
Maria Matuszek II miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
VII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 9.04.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Kamila Koźmiańska
XVII Spotkana Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2003
Joanna Tylewska wyróżnienie
Izabela Juckiewicz
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Mirosława Zapalska

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
Nagroda
Monika Mizera
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Monika Krawiec

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Bajor
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Anita Luzak
-Czechowska

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Konfrontacje
Wiolonczelowe,
Bydgoszcz, 10.05.2003
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 16-17.05.2003
Barbara Kuc wyróżnienie