Logo ZSM
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2001/2002

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Dominika Mierzejewska I Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 14.11.2001
Lidia Turska II miejsce
Duet fortepianowy:
Marta Jaszewska,
Zuzanna Lisiecka
VI Gdyński Przegląd Dialogów Fortepianowych,
Gdynia, 30.11.2001
Barbara Kuc wyróżnienie
Aleksandra Furmańska Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 20.11.2001
Lidia Turska II nagroda
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Barbara Kuc III miejsce
Michał Ciesielski
- saksofon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Krzysztof Krawiec

Marian Benedyka
- akompaniator
IV miejsce
Hanna Berenthal
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Gabriela Rajchert IV miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
III Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
Sopot, 18.01.2002
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
IV miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Barbara Kuc III nagroda
Karolina Wójcik
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Alicja Michowska wyróżnienie
I stopnia
Mikołaj Sikała
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Alicja Michowska wyróżnienie
II stopnia
Kamil Tempski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Anna Tucka wyróżnienie
II stopnia
Zuzanna Lisiecka
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Barbara Kuc wyróżnienie
II stopnia
Elżbieta Pankowska VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002
Maria Matuszek I miejsce
Joanna Aklsnowicz VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002
Maria Matuszek I miejsce
Agnieszka Jarosz XVI Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Gorzów Wielkopolski, 13-16.03.2002
Barbara Kuc III miejsce
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Agata Grygorowicz
VI Gdyński Konkurs Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 15.03.2002
Joanna Tylewska wyróżnienie
Krzysztof Milewski
- skrzypce
III Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Gdynia, 25-26.03.2002
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Tomasz Wawrzyniak
- gitara
VIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 12-13.04.2002
Ryszard Popowski wyróżnienie
Jacek Rachwał VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002
Lidia Turska I miejsce
Aleksandra Furmańska VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002
Lidia Turska II miejsce
Duet fortepianowy:
Aleksandra Bobrowska,
Aleksandra Firmańska
XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002
Zofia
Jasyk-Kural

Alicja Michowska
I nagroda
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Agata Grygorowicz
XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002
Joanna Tylewska II nagroda
Michał Bąk
- kontrabas
V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Zofia Wróbel
- wiolonczela
V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Duet gitarowy:
Aleksandra
Sikora,
Marcela Tempska
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 17.05.2002
Barbara Biernacka wyróżnienie
Maciej Milewski
- skrzypce
VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Ogólnopolski Konkurs
im. Janiny
Garści Stalowa Wola, 20-25.05.2002
Barbara Kuc V miejsce
Krzysztof Milewski
- perkusja
Międzywojewódzkie Przesłuchanie uczniów klas perkusji
szkół muzycznych I st.
Toruń, 20.05.2002
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Chór SM I st. V Kartuski Spotkania Chórów
Kartuzy, 17.05.2002
Bożena Zdunek
- dyrygent
III miejsce