Logo ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu
 
 
 
  
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW


Baner ozdobny - nuty

Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2000/2001

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzta Hoppe
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000
Barbara Kuc II miejsce
oraz nagroda Prezydenta Miasta Tczewa
Krzysztof Milewski
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc I miejsce
Małgorzta Hoppe
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc II miejsce
Alicja Kural
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc wyróżnienie
Emil Turek
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Marzena Łubkowska
-Jocz
wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. prof. L.Stafańskiego,
Płock, 8-10.01.2001
Barbara Kuc II miejsce
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej, Sopot, 18-19.01.2001
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Maciej Milewski
- skrzypce
II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej, Sopot, 18-19.01.2001
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 21.02.2001
Barbara Kuc Dyplom laureata
Anna Babnis
- fortepian
Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 21.02.2001
Małgorzata Stożyńska Dyplom laureata
Krzysztof Milewski
- perkusja
Regionalny Festiwal Perkusyjny,
Olsztyn, 16-17.03.2001
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Anna Babnis
- fortepian
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 21.02.2001
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Trio w składzie:
Maciej Milewski
Aleksandra Denga
Robert Tomczak
III Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, marzec'2001
Joanna Tylewska

Piotr Stożyński
III miejsce
Sylwia Zakrzewska V Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2001
Maria Matuszek I miejsce
Emil Turek V Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2001
Lidia Turska I miejsce
Duet gitarowy:
Jacek Rachwał,
Tomasz Wawrzyniak
XV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001
Ryszard Popowski I miejsce
oraz
nagroda Starosty Starogardu Gdańskiego
Marta Jaszewska
- fortepian
XV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001
Barbara Kuc wyróżnienie
Urszula Wróbel
- obój
Pomorskie Przesłuchania klas instrumentów dętych szkół muzycznych I st.,
Lębork, 23.04.2001
Jerzy Czapor

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Emil Turek VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001
Lidia Turska I miejsce
Sylwia Zakrzewska VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001
Maria Matuszek I miejsce
Michał Bąk
- kontrabas
IV Konkurs dla uczniów
klas wiolonczeli
szkół muzycznych
I stopnia,
Malbork, 7.05.2001
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
V Oruński Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Gdańsk, 24.04.2001
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce