Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk, 10 grudnia 2021 roku


W Y N I K I

W Konkursie wzięło udział 17 uczniów z 10 szkół.

Jury w składzie:
prof. Waldemar Wojtal (przewodniczący),
mgr Anna Juszczak
mgr Małgorzata Stożyńska
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Grupa I
    Nauczyciel Szkoła
I miejsce Aniela
Reniecka
klasa 2/6
Iwona
Kuczyńska
Zespół Szkół Muzycznych
im. K. Szymanowskiego
w Toruniu
I miejsce Jana
Polak
klasa 3/6
Anna
Karowska
Poznańska Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w Poznaniu
II miejsce Franciszek
Szmyd
klasa 3/6
Jakub
Tuszyński
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w Warszawie
III miejsce Emilia
Swiłło
klasa 2/6
Gabriela
Ralicka-Sadowska
Sopocka Szkoła Muzyczna I st.
im. St. Moniuszki
w Sopocie
wyróżnienie
I stopnia
Helena
Jarzębska
klasa 3/6
Elżbieta
Pasierowska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie
I stopnia
Hanna
Wypych
klasa 2/6
Anna
Gajewska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
im. prof. M. Jasińskiego
w Szczecinie
wyróżnienie
I stopnia
Piotr
Gronowski
klasa 2/6
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
wyróżnienie
I stopnia
Róża
Garus
klasa 3/6
Joanna
Kamińska-Drahejm
Poznańska Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w Poznaniu
wyróżnienie
II stopnia
Marta
Melzacka
klasa 2/6
Elżbieta
Plebanek-Duda
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
w Białogardzie
wyróżnienie
II stopnia
Łukasz
Pilarczyk
klasa 3/6
Barbara
Podciborska
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
wyróżnienie
II stopnia
Zofia
Horyd
klasa 2/6
Magdalena
Snarska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
Grupa II
Grand Prix Sofiia
Zaika
Anna
Gajewska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
im. prof. M. Jasińskiego
w Szczecinie
I miejsce Aleksandra
Dzieża
klasa 4/6
Sonia
Grychtoł-Mastalerz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. M. Karłowicza
w Katowicach
II miejsce Einar
Mogielnicki
klasa 5/6
Maciej
Baczyński
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
wyróżnienie Mikołaj
Kłaput
klasa 4/6
Karolina
Lewandowska
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
wyróżnienie Franciszek
Płuciennik
klasa 5/6
Iwona
Kuczyńska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. J. Zarębskiego
w Inowrocławiu
wyróżnienie Dawid Izaak
Łapczyński
klasa 4/6
Joanna
Kamińska-Drahejm
Poznańska Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w Poznaniu

 


WYNIKI do pobrania [.pdf]