Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

II GDAŃSKI KONKURS FLETOWY

dla uczniów szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 4 kwietnia 2022 roku


P R O T O K Ó Ł

W II Gdańskim Konkursie Fletowym wzięło udział 22 wykonawców z 7 szkół.

Jury w składzie:
- dr Maria Peradzyńska-Filip - przewodnicząca
- mgr Monika Krawiec
- dr Rafał Jędrzejewski
przyznało następujące nagrody:

I grupa wiekowa
    Nauczyciel Szkoła
I miejsce Kinga
Brzezińska
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
II miejsce Oliwia
Szulc
Anna
Kłosowska-Gryc
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. F. Chopina
w Olsztynie
III miejsce Maja
Dargiewicz
Anita
Luzak-Czechowska
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Wyróżnienie Anna
Tutkowska
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
II grupa wiekowa
I miejsce Aleksandra
Schulz
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
II miejsce Katarzyna
Kaczorowska
Katarzyna
Czerwińska-Gosz
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
III miejsce Hanna
Drozd-Niekurzak
Anita
Luzak-Czechowska
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Wyróżnienie Anna Maria
Kochańska
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Wyróżnienie Anna
Kosowska
Katarzyna
Czerwińska-Gosz
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Wyróżnienie Michał
Szczutowski
Małgorzata
Dubrowińska-Egielman
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
III grupa wiekowa
GRAND PRIX Małgorzata
Bobińska
Mirosława
Pawłowska
Zespół Szkół Muzycznych
im. A. Rubinsteina
w Bydgoszczy
I miejsce Marta
Ossowska
Małgorzata
Dubrowińska-Egielman
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
II miejsce Konrad
Hennig
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
III miejsce Dobrosława
Wierzbowska
Elżbieta
Bieńkowska-Sarba
Zespół Szkół Muzycznych
im. K. Szymanowskiego
w Toruniu
Wyróżnienie Julianna
Radtke
Hanna Łącka Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Wyróżnienie Dominika
Krause
Katarzyna
Czerwińska-Gosz
Zespół Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu

 

Protokół Jury - do pobrania [.pdf]