Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

IX MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY

dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 19 maja 2022 roku roku


P R O T O K Ó Ł

W Konkursie wzięło udział 36 uczniów z 12 szkół.

Jury w składzie:
- dr Adrianna Lis - przewodnicząca
- mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman
- mgr Katarzyna Czerwińska-Gosz
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

GRUPA I
    Nauczyciel Szkoła
I miejsce Alicja
Miloch
kl. 1/6
Magdalena Sawicka

Monika Kułakowska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w GDAŃSKU
II miejsce Valeria
Sobczyńska-Velarde
kl. I/4
Monika Krawiec

Ewa Próchniak
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III miejsce Antonina
Grzybek
kl. I/4
Monika Tamulewicz

Filip Grzelachowski
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
wyróżnienie Liliana
Abusola
kl. 1/6
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
GRUPA II
I miejsce
ex aequo
Amelia
Bieszk
kl. 2/6
Anita Luzak-Czechowska

Zuzanna Lisiecka-Madeja
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
I miejsce
ex aequo
Emilia
Toboła
kl. 2/6
Magdalena Sawicka

Monika Kułakowska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w GDAŃSKU
II miejsce Zuzanna
Górska
kl. 3/6
Małgorzata
Kobylarz-Wasilewska

Magdalena Bortnowska
- akompaniator
ZPSM
im. G. Bacewicz
w KOSZALINIE
III miejsce
ex aequo
Nadia
Butkiewicz
kl. 3/6
Malwina Radziejewska

Aleksandra Szymczewska
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w GDYNI
III miejsce
ex aequo
Oliwia
Kowalska
kl. 3/6
Hanna Łącka

Filip Grzelachowski
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
III miejsce
ex aequo
Pola
Swystun
kl. 2/6
Malwina Radziejewska

Aleksandra Szymczewska
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w GDYNI
wyróżnienie Anna
Dalke
kl. II/4
Monika Krawiec

Ewa Próchniak
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie Julia
Kulkowska
kl. 3/6
Anna Gadzińska

Justyna Korpak
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w ELBLĄGU
wyróżnienie Nairi
Mkhitaryan
kl.II/4
Ewa
Synajewska-Śmiszek

Roksana Szreder
- akompaniator
Sopocka Szkoła Muzyczna I st.
im. St. Moniuszki
w SOPOCIE
wyróżnienie Aleksandra
Wołoszyk
kl. 3/6
Monika Tamulewicz

Filip Grzelachowski
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
III grupa wiekowa
I miejsce Anna
Kasprowicz
kl. 4/6
Anna Kłosowska-Gryc

Liliana Przyborowska
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. F. Chopina
w OLSZTYNIE
II miejsce
ex aequo
Natalia
Kiedrowska
kl. III/4
Jolanta Wnęk

Monika Madej-Strukiel
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w GDAŃSKU-ORUNI
II miejsce
ex aequo
Zuzanna
Mieczkowska
kl. 4/6
Natalia
Jewłoszewicz-Dziedzic

Magdalena Bortnowska
- akompaniator
ZPSM
im. G. Bacewicz
w KOSZALINIE
III miejsce
ex aequo
Natalia
Bielińska
kl. 4/6
Anita Luzak-Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III miejsce
ex aequo
Katarzyna
Sanecka
kl. 4/6
Hanna Łącka

Łukasz Kania
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w GDYNI
III miejsce
ex aequo
Maria
Siedlecka
kl. 4/6
Jolanta Wnęk

Monika Madej-Strukiel
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. H. Wieniawskiego
w GDAŃSKU-ORUNI
wyróżnienie Julita
Mielewczyk
kl. III/4
Katarzyna Karczewska

Zbigniew Kąkol
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. Mazurka Dąbrowskiego
w KOŚCIERZYNIE
wyróżnienie Maksymilian
Mielko
kl. 3/6
Anna Wojak

Justyna Korpak
- akompaniator
ZPSM
im. K. Wiłkomirskiego
w ELBLĄGU
wyróżnienie Tymon
Skierka
kl. III/4
Monika Krawiec

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie Agnieszka
Ryduchowska
kl. III/4
Anna Zająkała

Magdalena Cielińska
- akompaniator
Szkola Muzyczna I st.
im. F. Chopina
w SOLCU KUJAWSKIM
wyróżnienie Maria
Degtyareva
kl. III/4
Anita Luzak-Czechowska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
IV grupa wiekowa
II miejsce Liliana
Ośko
kl. 6/6
Mirosława Zapalska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III miejsce Łucja
Kowal
kl. IV/4
Hanna Łącka

Filip Grzelachowski
- akompaniator
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
im. J. Garści
w TCZEWIE
wyróżnienmie Zofia
Bork-Komorowska
kl. 5/6
Malwina Radziejewska

Aleksandra Szymczewska
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w GDYNI
wyróżnienmie Pola
Mańkowska
kl. 5/6
Hanna Brzozowska

Łukasz Kania
- akompaniator
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w GDYNI
wyróżnienie Maria
Netka
kl. 5/6
(3 lata nauki)
Hanna Łącka

Filip Grzelachowski
- akompaniator


im. J. Garści
w TCZEWIE