Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

R E K R U T A C J A
na rok szkolny 2019/2020

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

HARMONOGRAM EGZAMINÓW WSTĘPNYCH
Badanie przydatności do kształcenia muzycznego
FORTEPIAN
16.05.2019 (czwartek)
sala 207
Godz. 10.00
1. Gralińska Zuzanna
2. Guzowska Adrianna
3. Komor Mateusz
4. Litwic Bernard
5. Noetzel Kazimierz
6. Orłowska Maria
Godz. 11.15
7. Starypina Veronika
8. Staszkiewicz Zofia
9. Tybuś Ludwik
10. Błaszkowska Marta
11. Bruzik Jagoda
Godz. 12.30
12. Brudzyńska Julia
13. Jankowska Zofia
14. Kiciński Stanisław
15. Kur Aniela
16. Lachowicz Ignacy
17. Łukawski Lew
Godz. 14.15
18. Makarewicz Roksana
19. Maziewska Barbara
20. Olszonowicz Oliwia
21. Osipiak Marianna
22. Paduch Hanna
23. Rak Nadia
Godz. 15.30
24. Turek Julia
25. Woźny Mateusz
26. Zieliński Ignacy
27. Kacpura Zuzanna
28. Michalska Łucja
29. Shvydenko Anna
Godz. 16.45
30. Biletska Sofiia
31. Bondarenko Alona
32. Bruzik Julia
33. Jakubowska Emilia
34. Pilarczyk Łukasz
35. Lijewski Mikołaj
FORTEPIAN
17.05.2019 (piątek)
sala 207
Godz. 12.30
1. Maziewski Adam
2. Karmowska Antonina
3. Możejko Julia
4. Ryś Olga
5. Skierka Tymon
6. Landsberg Julia
7. Łaszewski Daniel
SKRZYPCE
16.05.2019 (czwartek)
sala 201
Godz. 14.00
1. Rompalska Amelia
2. Łaszewski Jan
3. Ottowicz Amelia
4. Stolarowa Mariia
5. Czerwińska Jadwiga
6. Grzywacz Agata
Godz. 15.00
7. Kurek Dominika
8. Makowiec Bianka
9. Najbar Dominika
10. Kaźmierczak Hanna
11. Leszczyńska Amelia
12. Orłowska Stefania
Godz. 16.00
13. Pezowicz Wojciech
14. Bittencourt de Souza Lucca
15. Łaszewska Noemi
16. Zielińska Lilinna
17. Stępińska Helena
18. Muzyka Danil
19. Hammershmidt Serafyma
ALTÓWKA, WIOLONCZELA
16.05.2019 (czwartek)
sala 201
Godz. 17.00
1. Mieczkowska Weronika
2. Ogrodowczyk Franciszek
3. Czerwiński Ignacy
4. Han Gloria
5. Matyjas Gabriela
6. Kacpura Julia
7. Milewska Ingmara
FLET
16.05.2019 (czwartek)
sala 6
Godz. 13.00
1. Łaszewski Paweł
2. Tobolska Pola
3. Engler Pola
4. Zielińska Franciszka
5. Reca Sara
6. Degtyareva Maria
7. Kibycz Emilia
PERKUSJA
16.05.2019 (czwartek)
sala 6
Godz. 15.45
1. Ławreszuk Gabriel
2. Wasak Zuzanna
3. Załuski Igor
4. Ziętek Edward
5. Bury Mikołaj
6. Wawiórko Bartosz
7. Wierzbicki Adam
8. Gadomski Franciszek
9. Sinkiewicz Wiktor
10. Szewczyk Aleksander
11. Grabowski Szymon
12. Chruszczewska Oliwia
GITARA
16.05.2019 (czwartek)
sala 7
Godz. 13.00
1. Szudejko Michalina
2. Bellwon Julia
3. Brzoskowska Maria
4. Gajdiss Filip
5. Puchalski Bartosz
Godz. 14.00
6. Ziętek Mila
7. Ziętek Rozalia
8. Bandosz Paweł
9. Orłowski Jeremi
Godz. 15.00
10. Fraser Anna
11. Ostatek Dawid
12. Zaremba Nadia
13. Zieliński Nataniel
14. Koprowska Daria
15. Pilarczyk Adam
Godz. 16.00
16. Czaja Aurora
17. Kędzierski Piotr
18. Muzyka Illia
19. Taran Daria
20. Taran Artem
21. Górska Natasza
TRĄBKA, OBÓJ, FAGOT, AKORDEON
16.05.2019 (czwartek)
sala 102
Godz. 14.00
1. Schmidt Gabriela
2. Dudek Antonina
3. Kucharz Michalina
4. Borejko Jan
5. Walaszkowski Paweł
KLARNET, SAKSOFON
16.05.2019 (czwartek)
sala 6
Godz. 14.50
1. Kurniewicz Maria
2. Gajdis Pola
3. Banasik Aleksander
4. Brzoskowski Józef
5. Nieradko Martyna
DO DECYZJI KOMISJI
17.05.2019 (piątek)
sala 7
Godz. 13.00
1. Poeta Daria
2. Wysiński Jakub
3. Szmagała Lena
4. Dłużewski Igor
5. Stępińska Klara
Godz. 14.00
6. Krzaczyńska Kalina
7. Wysiński Jan
8. Zielińska Nadia