PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH
w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

PONIEDZIAŁEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45            
15.50 - 16.35            
16.40 - 17.25            
17.30 - 18.15            
18.20 - 19.05            
19.10 - 19.55            

WTOREK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze M.Malgieri L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45                
15.50 - 16.35                
16.40 - 17.25                
17.30 - 18.15                
18.20 - 19.05                
19.10 - 19.55                

CZWARTEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45            
15.50 - 16.35            
16.40 - 17.25            
17.30 - 18.15            
18.20 - 19.05            
19.10 - 19.55            

PIĄTEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze M.Malgieri L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45                
15.50 - 16.35                
16.40 - 17.25                
17.30 - 18.15                
18.20 - 19.05                
19.10 - 19.55                

OBJAŚNIENIA:
- Cyframi arabskimi oznaczono klasy cyklu 6-letniego (dział dziecięcy)
- Cyframi rzymskimi oznaczono klasy cyklu 4-letniego (dział młodzieżowy)


Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

PONIEDZIAŁEK

Godziny sala 102 sala 202 sala 107 sala 111 sala 117 sala 118
  M.Gołąb-Buśko P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45            
15.50 - 16.35            
16.40 - 17.25            
17.30 - 18.15            
18.20 - 19.05            
19.10 - 19.55            

WTOREK

Godziny sala 102 sala 202 sala 107 sala 111 sala 117 sala 118
    K.Chmura P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45            
15.50 - 16.35            
16.40 - 17.25            
17.30 - 18.15            
18.20 - 19.05            
19.10 - 19.55            

CZWARTEK

Godziny sala 102 sala 202 sala 107 sala 111 sala 118
    M.Gołąb-Buśko B.Gończ E.Hewelt M.Hajderek
15.00 - 15.45          
15.50 - 16.35          
      P.Buśko    
16.40 - 17.25          
17.30 - 18.15          
18.20 - 19.05          
19.10 - 19.55          
20.00 - 20.45          

PIĄTEK

Godziny sala 102 sala 202 sala 107 sala 111 sala 117 sala 118
  K.Chmura P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45            
15.50 - 16.35            
16.40 - 17.25            
17.30 - 18.15            
18.20 - 19.05            
19.10 -  19.55