PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH
w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz
Obowiązuje od 2.09.2018

PONIEDZIAŁEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45 3a kształcenie
słuchu
    III audycje
muzyczne
15.50 - 16.35 3a rytmika 5a kształcenie
słuchu
III kształcenie
słuchu
16.40 - 17.25 2a kształcenie
słuchu
4a kształcenie
słuchu
II kształcenie
słuchu
17.30 - 18.15 1a kształcenie
słuchu
6a kształcenie
słuchu
5b audycje
muzyczne
18.20 - 19.05 3b kształcenie
słuchu
5b kształcenie
słuchu
6a audycje
muzyczne
19.10 - 19.55 3b rytmika        

WTOREK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze M.Malgieri L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45             4b audycje
muzyczne
15.50 - 16.35 3c kształcenie
słuchu
        4b kształcenie
słuchu
16.40 - 17.25 3c rytmika 1c kształcenie
słuchu
5c kształcenie
słuchu
6b audycje
muzyczne
17.30 - 18.15 1b kształcenie
słuchu
2c kształcenie
słuchu
6b kształcenie
słuchu
4c audycje
muzyczne
18.20 - 19.05 1b rytmika 3d kształcenie
słuchu
4c kształcenie
słuchu
I kształcenie
słuchu
19.10 - 19.55 2b kształcenie
słuchu
3d rytmika     IV kształcenie
słuchu

CZWARTEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45 3a kształcenie
słuchu
    5a audycje
muzyczne
15.50 - 16.35 2a kształcenie
słuchu
5a kształcenie
słuchu
II audycje
muzyczne
16.40 - 17.25 2a rytmika 4a kształcenie
słuchu
II kształcenie
słuchu
17.30 - 18.15 1a kształcenie
słuchu
6a kształcenie
słuchu
4a audycje
muzyczne
18.20 - 19.05 1a rytmika 5b kształcenie
słuchu
III kształcenie
słuchu
19.10 - 19.55 3b kształcenie
słuchu
       

PIĄTEK

Godziny kl. sala 306 kl. sala 306 kl. sala 7 kl. sala 6
A.Krauze M.Malgieri L.Turska K.Juwa
15.00 - 15.45                
15.50 - 16.35 3c kształcenie
słuchu
1c kształcenie
słuchu
    4b kształcenie
słuchu
16.40 - 17.25 2b kształcenie
słuchu
1c rytmika 5c kształcenie
słuchu
I kształcenie
słuchu
17.30 - 18.15 2b rytmika 2c kształcenie
słuchu
6b kształcenie
słuchu
5c audycje
muzyczne
18.20 - 19.05 1b kształcenie
słuchu
2c rytmika 4c kształcenie
słuchu
IV kształcenie
słuchu
19.10 - 19.55     3d kształcenie
słuchu
    IV audycje
muzyczne

OBJAŚNIENIA:
- Cyframi arabskimi oznaczono klasy cyklu 6-letniego (dział dziecięcy)
- Cyframi rzymskimi oznaczono klasy cyklu 4-letniego (dział młodzieżowy)


CHÓR SZKOLNY w SM I st. - zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 15.45 - 17.30
Obowiązkowi udziału w próbach chóru podlegają uczniowie następujących klas, którzy nie są członkami orkiestry szkolnej:
- uczniowie klas od 4 do 6 (cykl 6-letni - dział dziecięcy)
- uczniowie klas od II do IV (cykl 4-letni - dział młodzieżowy)
UWAGA:
Każdy uczeń będący członkiem chóru szkolnego zobowiązany jest do regularnego i czynnego udziału w próbach tego zespołu w każdą środę w godzinach wymienionych wyżej.


ORKIESTRA SZKOLNA SM I st. - próby odbywają się w godz. 17.30 - 19.00

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina
Obowiązuje od 2.09.2018

PONIEDZIAŁEK

Godziny sala 102 sala 107 sala 202 sala 111 sala 117 sala 118
A.Andrearczyk J.Krzyżak P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45 kształcenie
słuchu
kl. I gr. A
historia
muzyki
kl. VI gr. A
  literatura
muzyczna
kl. II gr. B
  kształcenie
słuchu
kl. IV gr. B
15.50 - 16.35 zasady
muzyki
kl. I gr. A
historia
muzyki
kl. VI gr. A
harmonia
kl. III gr. B
literatura
muzyczne
kl. II gr. B
  harmonia
kl. IV gr. B
16.40 - 17.25 kształcenie
słuchu
kl. III gr. A
historia
z literaturą
kl. VI gr. A
harmonia
kl. III gr. B
literatura
muzyczne
kl. II gr. A
kształcenie
słuchu
kl. VI gr. B
harmonia
kl. IV gr. B
17.30 - 18.15 kształcenie
słuchu
kl. IV gr. A
historia
z literaturą
kl. IV gr. B
kształcenie
słuchu
kl. III gr. B
literatura
muzyczne
kl. II gr. A
kształcenie
słuchu
kl. VI gr. A
kształcenie
słuchu
kl. II gr. B
18.20 - 19.05 kształcenie
słuchu
kl. II gr. A
historia
muzyki
kl. IV gr. A
kształcenie
słuchu
kl. I gr. D
formy
muzyczne
kl. VI gr. B
harmonia
kl. III gr. A
kształcenie
słuchu
kl. I gr. B
19.10 - 19.55   historia
muzyki
kl. IV gr. A
zasady
muzyki
kl. I gr. D
formy
muzyczne
kl. VI gr. B
harmonia
kl. III gr. A
zasady
muzyki
kl. I gr. B

WTOREK

Godziny sala 102 sala 107 sala 202 sala 111 sala 117 sala 118
  A.Andrearczyk J.Krzyżak P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45 kształcenie
słuchu
kl. I gr. C
historia
muzyki
kl. IV gr. C
  literatura
muzyczna
kl. II gr. D
  kształcenie
słuchu
kl. II gr. C
15.50 - 16.35 zasady
muzyki
kl. I gr. C
historia
muzyki
kl. IV gr. C
kształcenie
słuchu
kl. V gr. B
literatura
muzyczna
kl. II gr. D
  kształcenie
słuchu
kl. V gr. C
16.40 - 17.25 kształcenie
słuchu
kl. IV gr. C
historia
muzyki
kl. V gr. B
kl. V gr. C
harmonia
kl. II gr. C
formy
wokal.
kl. III + IV
harmonia
kl. III gr. C
kształcenie
słuchu
kl. II gr. D
17.30 - 18.15 kształcenie
słuchu
kl. V gr. A
historia
muzyki
kl. V gr. B
kl. V gr. C
harmonia
kl. II gr. C
formy
wokal.
kl. III + IV
harmonia
kl. III gr. C
kształcenie
słuchu
kl. IV gr. D
18.20 - 19.05 kształcenie
słuchu
kl. III gr. D
    formy
muzyczne
kl. V gr. A
kl. V gr. C
   
19.10 - 19.55 kształcenie
słuchu
kl. III gr. C
    formy
muzyczne
kl. V gr. A
kl. V gr. C
   

CZWARTEK

Godziny sala 102 sala 107 sala 202 sala 111 sala 117 sala 118
  A.Andrearczyk J.Krzyżak P.Buśko E.Hewelt B.Gończ M.Hajderek
15.00 - 15.45   historia
muzyki
kl. III gr. A
kształcenie
słuchu
kl. I gr. D
formy
muzyczne
kl. VI gr. A
harmonia
kl. II gr. A
kształcenie
słuchu
kl. I gr. B
15.50 - 16.35 kształcenie
słuchu
kl. IV gr. A
historia
muzyki
kl. III gr. A
zasady
muzyki
kl. I gr. D
formy
muzyczne
kl. VI gr. A
harmonia
kl. II gr. A
zasady
muzyki
kl. I gr. B
16.40 - 17.25 kształcenie
słuchu
kl. III gr. A
historia
muzyki
kl. III gr. B
harmonia
kl. IV gr. A
historia
muzyki
kl. IV gr. B
kształcenie
słuchu
kl. VI gr. A
kształcenie
słuchu
kl. II gr. B
17.30 - 18.15 kształcenie
słuchu
kl. II gr. A
historia
muzyki
kl. III gr. B
harmonia
kl. IV gr. A
historia
muzyki
kl. IV gr. B
kształcenie
słuchu
kl. VI gr. B
harmonia
kl. II gr. B
18.20 - 19.05 kształcenie
słuchu
kl. I gr. A
historia
muzyki
kl. VI gr. B
kształcenie
słuchu
kl. III gr. B
    harmonia
kl. II gr. B
19.10 - 19.55 zasady
muzyki
kl. I gr. A
historia
muzyki
kl. VI gr. B
      kształcenie
słuchu
kl. IV gr. B

PIĄTEK

Godziny sala 102 sala 107 sala 202 sala 111 sala 118
A.Andrearczyk J.Krzyżak P.Buśko E.Hewelt M.Hajderek
15.00 - 15.45 kształcenie
słuchu
kl. III gr. C
historia
muzyki
kl. V gr. A
kl. V gr. C
harmonia
kl. IV gr. C
formy
muzyczne
kl. V gr. B
kl. V gr. C
kształcenie
słuchu
kl. II gr. C
15.50 - 16.35 kształcenie
słuchu
kl. III gr. D
historia
muzyki
kl. V gr. A
kl. V gr. C
harmonia
kl. IV gr. C
formy
muzyczne
kl. V gr. B
kl. V gr. C
kształcenie
słuchu
kl. IV gr. D
16.40 - 17.25 kształcenie
słuchu
kl. IV gr. C
literatura
muzyczna
kl. II gr. C
kształcenie
słuchu
kl. V gr. B
historia
muzyki
kl. III gr. C
kształcenie
słuchu
kl. V gr. C
17.30 - 18.15 kształcenie
słuchu
kl. V gr. A
literatura
muzyczna
kl. II gr. C
  historia
muzyki
kl. III gr. C
kształcenie
słuchu
kl. II gr. D
18.20 - 19.05 kształcenie
słuchu
kl. I gr. C
      harmonia
kl. II gr. D
19.10 -  19.55 zasady
muzyki
kl. I gr. C
      harmonia
kl. II gr. D