Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

PLAN ZAJĘĆ PRZEDMIOTÓW TEORETYCZNYCH
w roku szkolnym 2019/2020

Szkoła Muzyczna II st. im Fryderyka Chopina

   P O N I E D Z I A Ł E K
  sala 102 sala 107 sala 202 sala 117 sala 118
  Andrearczyk Krzyżak Buśko Gończ Hajderek
15.00-15.45 Kszt. słuchu
klasa I gr. A
    Harmonia
klasa II gr. B
Kszt. słuchu
klasa I gr. C
15.50-16.35 Zasady muz.
klasa I, gr. A
Historia muz.
klasa VI, gr. A
Harmonia
klasa II, gr. D
Harmonia
klasa II, gr. B
Zasady muz.
klasa I, gr. C
16.40-17.25 Formy muz.
klasa V, gr. A+B
Historia muz.
klasa VI, gr. A
Harmonia
klasa II, gr. D
Kszt. słuchu
klasa III, gr. B
Kszt. słuchu
klasa II, gr. B
17.30-18.15 Formy muz.
klasa V, gr. A+B
Historia muz.
klasa VI, gr. A
Kszt. słuchu
klasa II, gr. D
Kszt. słuchu
klasa IV, gr. A
Kszt. słuchu
klasa III, gr. C
18.20-19.05 Historia muz.
klasa III, gr. B+C
Historia muz.
klasa IV, gr. A
Kszt. słuchu
klasa I, gr. B
Kszt. słuchu
klasa V, gr. B
Kszt. słuchu
klasa VI, gr. A
19.10-19.55 Historia muz.
klasa III, gr. B+C
Historia muz.
klasa IV, gr. A
Zasady muz.
klasa I, gr. B
Kszt. słuchu
klasa V, gr. A
 
   W T O R E K
  sala 102 sala 107 sala 202 sala 117 sala 118
  Andrearczyk Krzyżak Buśko Gończ Hajderek
15.00-15.45 Kszt. słuchu
klasa IV, gr. B
      Kszt. słuchu
klasa III, gr. D
15.50-16.35 Historia muz.
klasa IV, gr. B+C
Literatura muz.
klasa II, gr. C
  Harmonia
klasa III, gr. A
Harmonia
klasa III, gr. D
16.40-17.25 Historia muz.
klasa IV, gr. B+C
Literatura muz.
klasa II, gr. C
Kszt. słuchu
klasa VI, gr. B
Harmonia
klasa III, gr. A
Harmonia
klasa III, gr. D
17.30 - 18.15 Kszt. słuchuu
klasa II, gr. A
Historia muz.
klasa VI, gr. B
Kszt. słuchu
klasa IV, gr. C
Kszt. słuchu
klasa V, gr. C
Kszt. słuchu
klasa II, gr. C
18.20-19.05 Formy muz.
klasa V, gr. C
Historia muz.
klasa VI, gr. B
Harmonia
klasa II, gr. A
Kszt. słuchu
klasa I, gr. D
Kszt. słuchu
klasa III, gr. A
19.10-19.55 Formy muz.
klasa V, gr. C
Historia muz.
klasa VI, gr. B
Harmonia
klasa II, gr. A
Zasady muz.
klasa I, gr. D
 
   C Z W A R T E K
  sala 102 sala 107 sala 202 sala 117 sala 118
  Andrearczyk Krzyżak Buśko Gończ Hajderek
15.00-15.45 Formy muz.
klasa VI, gr. A
Literatura muz.
klasa II, gr. D
Kszt. słuchu
klasa I, gr. B
Kszt. słuchu
klasa V, gr. B
Harmonia
klasa IV, gr. B
15.50-16.35 Formy muz.
klasa VI, gr. A
Literatura muz.
klasa II, gr. D
Zasady muz.
klasa I, gr. B
Kszt. słuchu
klasa V, gr. A
Harmonia
klasa IV, gr. B
16.40-17.25 Kszt. słuchu
klasa IV, gr. B
Historia muz.
klasa V, gr. A+B
Kszt. słuchu
klasa II, gr. D
Kszt. słuchu
klasa III, gr. B
Kszt. słuchu
klasa VI, gr. A
17.30-18.15 Kszt. słuchu
klasa II, gr. A
Historia muz.
klasa V, gr. A+B
Harmonia
klasa III, gr. B+C
Kszt. słuch
klasa IV, gr. A
Kszt. słuch
klasa I, gr. C
18.20-19.05 Kszt. słuchu
klasa I, gr. A
Literatura muz.
klasa II, gr. A
Harmonia
klasa III, gr. B+C
Harmonia
klasa IV, gr. A
Zasady muz.
klasa I, gr. C
19.10-19.55 Zasady muz.
klasa I, gr. A
Literatura muz.
klasa II, gr. A
  Harmonia
klasa IV, gr. A
Kszt. słuchu
klasa III, gr. C
   P I Ą T E K
  sala 102 sala 107 sala 202 sala 117 sala 118
  Andrearczyk Krzyżak Buśko Gończ Hajderek
15.00-15.45   Historia muz.
klasa V, gr. C
Harmonia
klasa IV, gr. C
Kszt. słuchu
klasa I, gr. D
Harmonia
klasa II, gr. C
15.50-16.35 Formy muz.
klasa VI, gr. B
Historia muz.
klasa V, gr. C
Harmonia
klasa IV, gr. C
Zasady muz.
klasa I, gr. D
Harmonia
klasa II, gr. C
16.40-17.25 Formy muz.
klasa VI, gr. B
Historia muz.
klasa III, gr. D
Kszt. słuchu
klasa IV, gr. C
Kszt. słuchu
klasa V, gr. C
Kszt. słuchu
klasa II, gr. C
17.30-18.15 Literatura muz.
klasa II, gr. B
Historia muz.
klasa III, gr. D
Kszt. słuchu
klasa VI, gr. B
  Kszt. słuchu
klasa III, gr. A
18.20-19.05 Literatura muz.
klasa II, gr. B
Historia muz.
klasa III, gr. A
    Kszt. słuchu
klasa III, gr. D
19.10-19.55   Historia muz.
klasa III, gr. A
    Kszt. słuch
klasa II, gr. B
>
  Dzień Godz. Przed. Sala Naucz
Klasa I
gr. A
poniedz. 15.00-15.45 Kszt. słuchu 102 Andrearczyk
15.50-16.35 zasady muz. 102 Andrearczyk
czwartek 18.20-19.05 kszt. słuchu 102 Andrearczyk
19.10-19.55 zasady muz. 102 Andrearczyk
Klasa I
gr. B
poniedz. 18.20-19.05 kszt. słuchu 202 Buśko
19.10-19.55 zasady muz. 202 Buśko
czwartek 15.00-15.45 kszt. słuchu 202 Busko
15.50-16.35 zasady muz. 202 Buśko
Klasa I
gr. C
poniedz. 15.00-15.45 Kszt. słuchu 118 Hajderek
15.50-16.35 zasady muz. 118 Hajderek
czwartek 17.30-18.15 kszt. słuchu 118 Hajderek
18.20-19.05 zasady muz. 118 Hajderek
Klasa I
gr. D
wtorek 18.20-19.05 Kszt. słuchu 117 Gończ
19.10-19.55 zasady muz. 117 Gończ
piątek 15.00-15.45 kszt. słuchu 117 Gończ
15.50-16.35 zasady muz. 117 Gończ
Klasa II
gr. A
wtorek 17.30-18.15 Kszt. słuchu 102 Andrearczyk
18.20-19.05 harmonia 202 Buśko
19.10-19.55 harmonia 202 Buśko
czwartek 17.30-18.15 kszt. słuchu 102 Andrearczyk
18.20-19.05 Literat. muz. 107 Krzyżak
19.10-19.55 Literat. muz. 107 Krzyżak
Klasa II
gr. B
poniedz. 15.00-15.45 harmonia 117 Gończ
15.50-16.35 harmonia 117 Gończ
16.40-17.25 kszt. słuchu 118 Hajderek
piątek 17.30-18.15 literat. muz. 102 Andrearczyk
18.20-19.05 literat. muz. 102 Andrearczyk
19.10-19.55 kszt. słuchu 118 Hajderek
Klasa II
gr. C
wtorek 15.50-16.35 literat. muz. 107 Krzyżak
16.40-17.25 literat. muz. 107 Krzyżak
17.30-18.15 kszt. słuchu 118 Hajderek
piątek 15.00-15.45 harmonia 118 Hajderek
15.50-16.35 harmonia 118 Hajderek
16.40-17.25 kszt. słuchu 118 Hajderek
Klasa II
gr. D
poniedz. 15.50-16.35 harmonia 202 Buśko
16.40-17.25 harmonia 202 Buśko
17.30-18.15 kszt. słuchu 202 Buśko
czwartek 15.00-15.45 literat. muz. 107 Krzyzak
15.50-16.35 literat. muz. 107 Krzyżak
16.40-17.25 kszt. słuchu 202 Buśko
Klasa III
gr. A
wtorek 15.50-16.35 harmonia 117 Gończ
16.40-17.25 harmonia 117 Gończ
18.20-19.05 kszt. słuchu 118 Hajderek
piątek 17.30-18.15 kszt. słuchu 118 Hajderek
18.20-19.05 historia muz. 107 Krzyżak
19.10-19.55 historia muz. 107 Krzyżak
Klasa III
gr. B
poniedz. 16.40-17.25 kszt. słuchu 117 Gończ
18.20-19.05 historia muz. 102 Andrearczyk
19.10-19.55 historia muz. 102 Andrearczyk
czwartek 16.40-17.25 kszt. słuchu 117 Gończ
17.30-18.15 harmonia 202 Busko
18.20-19.05 harmonia 202 Busko
Klasa III
gr. C
poniedz. 17.30-18.15 kszt. słuchu 118 Hajderek
18.20-19.05 historia muz. 102 Andrearczyk
19.10-19.55 historia muz. 102 Andrearczyk
czwartek 17.30-18.15 harmonia 202 Buśko
18.20-19.05 harmonia 202 Busko
19.10-19.55 kszt. słuchu 118 Hajderek
Klasa III
gr. D
wtorek 15.00-15.45 kszt. słuchu 118 Hajderek
15.50-16.35 harmonia 118 Hajderek
16.40-17.25 harmonia 118 Hajderek
piątek 16.40-17.25 historia muz. 107 Krzyżak
17.30-18.15 historia muz. 107 Krzyżak
18.20-19.05 kszt. słuchu 118 Hajderek
Klasa IV
gr. A
poniedz. 17.30-18.15 kszt. słuchu 117 Gończ
18.20-19.05 historia muz. 107 Krzyżak
19.10-19.55 historia muz. 107 Krzyżak
czwartek 17.30-18.15 kszt. słuchu 117 Gończ
18.20-19.05 harmonia 117 Gończ
19.10-19.55 harmonia 117 Gończ
Klasa IV
gr. B
wtorek 15.00-15.45 kszt. słuchu 102 Andrearczyk
15.50-16.35 historia muz. 102 Andrearczyk
16.40-17.25 historia muz. 102 Andrearczyk
czwartek 15.00-15.45 harmonia 118 Hajderek
15.50-16.35 harmonia 118 Hajderek
16.40-17.25 kszt. słuchu 102 Andrearczyk
Klasa IV
gr. C
wtorek 15.50-16.35 historia muz. 102 Andrearczyk
16.40-17.25 historia muz. 102 Andrearczyk
17.30-18.15 kszt. słuchu 202 Buśko
piątek 15.00-15.45 harmonia 202 Buśko
15.50-16.35 harmonia 202 Buśko
16.40-17.25 kszt. słuchu 202 Buśko
Klasa V
gr. A
poniedz. 16.40-17.25 formy muz. 102 Andrearczyk
17.30-18.15 formy muz. 102 Andrearczyk
19.10-19.55 kszt. słuchu 117 Gończ
czwartek 15.50-16.35 kszt. słuchu 117 Gończ
16.40-17.25 histria muz. 107 Krzyżak
17.30-18.15 histria muz. 107 Krzyżak
Klasa V
gr. B
poniedz. 16.40-17.25 formy muz. 102 Andrearczyk
17.30-18.15 formy muz. 102 Andrearczyk
18.20-19.05 kszt. słuchu 117 Gończ
czwartek 15.00-15.45 kszt. słuchu 117 Gończ
16.40-17.25 histria muz. 107 Krzyżak
17.30-18.15 histria muz. 107 Krzyżak
Klasa V
gr. C
wtorek 17.30-18.15 kszt. słuchu 117 Gończ
18.20-19.05 formy muz. 102 Andrearczyk
19.10-19.55 formy muz. 102 Andrearczyk
piątek 15.00-15.45 historia muz. 107 Krzyżak
15.50-16.35 histria muz. 107 Krzyżak
16.40-17.25 kszt. słuchu 117 Gończ
Klasa VI
gr. A
poniedz. 15.50-16.35 historia muz. 107 Krzyżak
16.40-17.25 historia muz. 107 Krzyżak
17.30-18.15 historia muz. 107 Krzyżak
18.20-19.05 kszt. słuchu 118 Hajderek
czwartek 15.00-15.45 formy muz. 102 Andrearczyk
15.50-16.35 formy muz. 102 Andrearczyk
16.40-17.25 kszt. słuchu 118 Hajderek
Klasa VI
gr. B
wtorek 16.40-17.25 kszt. słuchu 202 Buśko
17.30-18.15 historia muz. 107 Krzyżak
18.20-19.05 historia muz. 107 Krzyżak
19.10-19.55 historia muz. 107 Krzyżak
piątek 15.50-16.35 formy muz. 102 Andrearczyk
16.40-17.25 formy muz. 102 Andrearczyk
17.30-18.15 kszt. słuchu 202 Buśko