MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II stopnia
Gdańsk, 13 - 14 grudnia 2018 roku
 



13 grudnia 2018r. – czwartek

PLAN PRÓB

8.25 Martyna Bala flet PSM I i II st. im. St. Moniuszki w Grudziądzu
8.30 Anna Poturalska flet ZSM im. Czesława Niemena we Włocławku
8.35 Natalia Dominiak saksofon ZSM im. Czesława Niemena we Włocławku
8.40 Zuzanna Adamowicz flet ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu
8.45 Zuzanna Zubrzycka klarnet ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu
8.50 Justyna Solarczyk obój ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu
8.55 Jagoda Wróblewska flet I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.
9.00 Julia Makuchwska saksofon I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.
9.05 Natalia Krzemińska saksofon I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku
9.10 Julia Forycka flet ZSM im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp.
9.15 Natalia Szulc flet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
9.20 Voktoria Fedorova flet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
9.25 Jakub Borowski klarnet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
14.15 Zofia Nowacka fagot POSM II st. im .M. Karłowicza w Poznaniu
14.20 Izabela Ratajewska flet POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
14.25 Maria Szumlewicz saksofon POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
14.30 Zuzanna Zielonka flet PSM I i II st. im. F. Chopina w Pile
14.35 Michał Pawłowski klarnet PSM I i II st. im. F. Chopina w Pile
14.40 Zofia Kęsy saksofon PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.45 Julia Trocha flet PSM I i II st. w Koninie
14.50 Remigiusz Kaczmarek klarnet PSM I i II st. w Koninie
14.55 Patrycja Radke saksofon PSM I i II st. w Koninie
15.00 Karolina Ignaczak flet PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku
15.05 Agata Płotka klarnet PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku
15.10. Joanna Perszon saksofon PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku

14 grudnia 2018r. – piątek

8.35. Małgorzata Nosewicz flet OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
8.40 Szymon Wieczorek klarnet OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
8.45 Małgorzata Dubieniecka obój OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
8.50 Kacper Korybalski obój PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy
8.55 Filip Domarecki saksofon PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze
9.00 Marcelina Siwka klarnet ZPSM w Gnieźnie
9.05 Daria Bajraktar saksofon ZPSM w Gnieźnie
9.10 Adrianna Firlej klarnet PSM I i II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie
9.15 Mateusz Mejza saksofon PSM I i II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie
9.20 Dominika Jabłońska flet PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
9.25 Oliwia Horyd obój PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.00 Adam Markowski saksofon PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.05 Joanna Klej flet PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.10 Sara Małyszek klarnet PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.15 Kacper Wołkanowski obój PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.20 Jagoda Siekierska flet PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
14.25 Aleksandra Panek saksofon SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
14.30 Aleksandra Taubel fagot SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
14.35 Maja Wilkowska flet SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
14.40 Zuzanna Kalinowska obój SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Harmonogram prób - do pobrania


 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20