MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II stopnia
Gdańsk, 13 - 14 grudnia 2018 roku
 



13 grudnia 2018r. – czwartek

godz. 9.45 - rozpoczęcie Przesłuchań

HARMONOGRAM

*( Numer pozycji w programie)
 

godz. 9.50 – 12.00
1. Martyna Bala flet PSM I i II st. im. St. Moniuszki w Grudziądzu
2. Anna Poturalska flet ZSM im. Czesława Niemena we Włocławku
3. Natalia Dominiak saksofon ZSM im. Czesława Niemena we Włocławku
4. Zuzanna Adamowicz flet ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu (*6)
5. Zuzanna Zubrzycka klarnet ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu (*7)
6. Justyna Solarczyk obój ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu (*8)
godz. 12.00 – 12.15 przerwa
godz.12.15 – 14.15
7. Jagoda Wróblewska flet I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. (*9)
8. Julia Makuchowska saksofon I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp (*10)
9. Natalia Krzemińska saksofon I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku (*12)
10. Julia Forycka flet ZSM im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp. (*13)
11. Natalia Szulc flet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie (*14)
12. Voktoria Fedorova flet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie (*15)
13. Jakub Borowski klarnet ZPSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie (*11)
godz. 14.15 – 15.30 przerwa obiadowa
godz. 15.30 – 17.15
14. Zofia Nowacka fagot POSM II st. im .M. Karłowicza w Poznaniu (*16)
15. Izabela Ratajewska flet POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu (*17)
16. Maria Szumlewicz saksofon POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu (*22)
17. Zuzanna Zielonka flet PSM I i II st. im. F. Chopina w Pile (*4)
18. Michał Pawłowski klarnet PSM I i II st. im. F. Chopina w Pile (*5)
19. Zofia Kęsy saksofon PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu (*41)
godz. 17.15 – 17.30 przerwa
godz. 17.30 – 19.15
20. Julia Trocha flet PSM I i II st. w Koninie (*23)
21. Remigiusz Kaczmarek klarnet PSM I i II st. w Koninie (*24)
22. Patrycja Radke saksofon PSM I i II st. w Koninie (*25)
23. Karolina Ignaczak flet PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku (*26)
24. Agata Płotka klarnet PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku (*27)
25. Joanna Perszon saksofon PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Słupsku (*28)

14 grudnia 2018r. – piątek

godz. 10.00 – 11.30
26. Małgorzata Nosewicz flet OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku (*29)
27. Szymon Wieczorek klarnet OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku (*30)
28. Małgorzata Dubieniecka obój OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku (*31)
29. Kacper Korybalski obój PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy (*33)
30. Filip Domarecki saksofon PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze (*34)
godz. 11.30 – 11.45 przerwa
godz. 11.45 – 14.00
31. Marcelina Siwka klarnet ZPSM w Gnieźnie (*35)
32. Daria Bajraktar saksofon ZPSM w Gnieźnie (*36)
33. Adrianna Firlej klarnet PSM I i II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie (*37)
34. Mateusz Mejza saksofon PSM I i II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie (*38)
35. Dominika Jabłońska flet PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu (*39)
36. Oliwia Horyd obój PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu (*40)
godz. 14.00 – 15.30 przerwa obiadowa
godz. 15.30 – 17.00
37. Adam Markowski saksofon SSM II st. w Sierpcu (*42)
38. Joanna Klej flet ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie (*43)
39. Sara Małyszek klarnet ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie (*44)
40. Kacper Wołkanowski obój ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie (*45)
41. Jagoda Siekierska flet PSM I i II st. im. H. Melcera w Kaliszu (*46)
godz. 17.00 – 17.15 przerwa
godz.17.15 – 18.30
47. Aleksandra Panek saksofon SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni (*47)
48. Aleksandra Taubel fagot SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni (*48)
49. Maja Wilkowska flet SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni (*49)
50. Zuzanna Kalinowska obój SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni (*50)

Harmonogram - do pobrania

Zobacz: PLAN PRÓB


 

 


© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20