XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY
„Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność”
Gdańsk, 12 stycznia 2018 roku



W Y N I K I

W Konkursie wzięło udział 39 uczniów z 25 szkół
Jury w składzie:
prof. Waldemar Wojtal (przewodniczący),
dr hab. Elżbieta Pasierowska-Kołodziej,
mgr Anna Juszczak

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I GRUPA      
NAGRODA UCZEŃ NAUCZYCIEL SZKOŁA
I Aleksandra Ziora Izabela
Dulińska-Bolsewicz
OSM I i II st.
im. K. Szymanowskiego
we WROCŁAWIU
II Olaf Ciba Izabela Dziuba PSM I st.
w BIAŁOGARDZIE
II Jan Kwiatkowski Małgorzata
Skitek-Staniszewska
ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
III Sara Fumnanya Bianka Wierzbicka-Białas Poznańska OSM I st. Nr 2
im. T. Szeligowskiego
w POZNANIU
III Zuzanna Krystian-Browalska Hanna Tokarska OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w GDAŃSKU
III Kornelia Walczak Rafał Wrembel PSM I st.
im. F. Chopina
w OLEŚNICY
III Alisa Witkowska Dorota Wardulińska PSM I i II st.
im. St. Moniuszki
w GRUDZIĄDZU
wyróżnienie
I stopnia
Paweł Kalinowski Katarzyna Barteczek Samorządowa SM I st.
w WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
wyróżnienie
I stopnia
Dominika Kosiorowska Hanna Wiącek ZPSM
im. G. Bacewicz
w KOSZALINIE
wyróżnienie
I stopnia
Zuzanna Piątek Anna Jabłońska PSM I i II st.
im. W. Lutosławskiego
w NYSIE
wyróżnienie
II stopnia
Nikodem Gąsiewsk Wioletta Korona PSM I i II st.
w ŁOMŻY
wyróżnienie
II stopnia
Armin Mogielnicki Karolina Lewandowska ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
wyróżnienie
II stopnia
Helena Szroeder Jarosława Czaposka ZSM
im. K. Szymanowskiego
w TORUNIU
II GRUPA      
NAGRODA UCZEŃ NAUCZYCIEL SZKOŁA
I
oraz
Puchar
Rektora
Akademii
Muzycznej
w Gdańsku
Maria Jocz Karolina Lewandowska ZSM/SM I st.
im. G. Bacewicz
w GDAŃSKU-WRZESZCZU
II Cyprian Tessmer Aleksandra Haber PSM I i II st.
im. St. Moniuszki
w GRUDZIĄDZU
III Joanna Galik Krystyna Dyżewska SM I st.
im. G. Bacewicz
we WROCŁAWIU
wyróżnienie Maja Cierach Izabela Pietrukaniec-Duda PSM I i II st.
im. F. Chopina
w OLSZTYNIE
wyróżnienie Emilia Sanecka Elżbieta Lieder PSM I st.
im. F. Chopina
w WEJHEROWIE
wyróżnienie Agata Sulborska Elżbieta Lieder PSM I st.
im. F. Chopina
w WEJHEROWIE



Do pobrania:
Wyniki