XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY
„Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność”
Gdańsk, 12 stycznia 2018 roku
 


HARMONOGRAM

PRZESŁUCHANIA GRUPY I
godz. 9.30

1. Ciba Olaf kl. 3 PSM I st. BIAŁOGARD
2. Drozd Tymoteusz kl. 3 kl. 3 MIASTKO
3. Fumnanya Sara kl. 3 OSM I st. POZNAŃ
4. Gąsiewski Nikodem kl. 3 PSM I i II st. ŁOMŻA
5. Jaksik Gabriela kl. 3 OSM I i II st. WROCŁAW
6. Jankowska Joanna kl. 3 ZPSM RADOM
7. Kalinowski Paweł kl.II SSM I st. WYSOKIE MAZOWIECKIE
8. Kosiorowska Dominika kl. 3 ZPSM KOSZALIN
9. Kowalczyk Jakub kl. 3 PSM I i II st. PABIANICE
10. Krystian-Browalska Zuzanna kl. 3 OSM I i II st. GDAŃSK
11 Krzyżak Tomasz kl. 3 PSM I st. GDAŃSK-ORUNIA
12. Kwiatkowski Jan kl. 3 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ

PRZESŁUCHANIA GRUPY I
godz. 11.00

13. Mogielnicki Armin kl. 2 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ
14. Opara Bartosz kl. 2 PSM I st. WEJHEROWO
15. Piątek Zuzanna kl. 3 PSM I i II st. NYSA
16. Piekutowski Marcin kl.II SSM I st. WYSOKIE MAZOWIECKIE
17. Sidor Krzysztof kl. 3 ZSM/PSM I st. POZNAŃ
18. Skłodowska Weronika kl.II SSM I st. WYSOKIE MAZOWIECKIE
19. Szroeder Helena kl. 3 ZSM TORUŃ
20. Walczak Kornelia kl. 3 PSM I st. OLEŚNICA
21. Węcławiak Aleksandra kl. 3 ZSM I st. WARSZAWA
22. Witkowska Alisa kl. 3 PSM I i II st. GRUDZIĄDZ
23. Ziora Aleksandra kl. 3 OSM I i II st. WROCŁAW

PRZESŁUCHANIA GRUPY II
godz. 12.30

24. Cierach Maja kl. 4 PSM OLSZTYN
25. Galik Joanna kl. 5 SM I st. WROCŁAW
26. Horyd Julian kl. 4 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ
27. Jezierski Leszek kl. 5 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ
28. Jocz Maria kl. 4 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ
29. Juchniewicz Joachim kl. 5 ZSM/SM I st. GDAŃSK-WRZESZCZ
30. Komorowski Tomasz kl. 5 PSM I st. WEJHEROWO
31. Kozłowska Magda Eryka kl. 4 PSM I i II st. SUWAŁKI

PRZESŁUCHANIA GRUPY II
godz. 14.00

32. Łubniewska Klara kl. 4 SM I st. SOPOT
33. Pałasz Zofia kl. 5 PSM I st. WEJHEROWO
34. Prokopczyk Aleksandra kl. 4 ZPSM RADOM
35. Sanecka Emilia kl. 4 PSM I st. WEJHEROWO
36. Sulborska Agata kl. 4 PSM I st. WEJHEROWO
37. Tessmer Cyprian kl. 5 PSM I i II st. GRUDZIĄDZ
38. Wezner Maria kl. 5 OSM I st. BYDGOSZCZ
39. Wiśniewska Aniela kl. 4 ZSM TORUŃ
40. Zieleziński Jakub kl. 4 ZSM OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Godz. 17.30   -    KONCERT i ogłoszenie wyników

Próby można umawiać telefonicznie - sekretariat szkoły tel. 58 341 92 13
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą gotowość do występów
.


Do pobrania:
HARMONOGRAM

 
 

 

© Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20