Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Nauczyciele ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAWESYNOWY
im. Wandy Landowskiej

dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 3 grudnia 2019 roku


W Y N I K I

Grupa I
  Szkoła Nauczyciel  
Michalina
Jakubiec
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku – Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
I miejsce
Marika
Brdękiewicz
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Agnieszka
Wesołowska
II miejsce
Agata
Bomik
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku – Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
III miejsce
Antonina
Kańtoch
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I i II st.
w Bytomiu
Hanna
Balcerzak
III miejsce
Ignacy
Jakubiec
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku – Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
wyróżnienie
Grupa II
Estera
Laskowska
Zespól Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st.
im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Małgorzata
Skotnicka
I miejsce
Natalia
Kwiecińska
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego
we Wrocławiu
Tomasz
Głuchowski
II miejsce
Joanna
Liwo
Zespól Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st.
im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Małgorzata
Skotnicka
II miejsce
Grupa III
Artur
Samul
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Agnieszka
Wesołowska
III miejsce
Julia
Styrna
Zespół Szkół Muzycznych
im. I.J. Paderewskiego
w Tarnowie
Bogumiła
Gizbert- Studnicka
III miejsce
ZESPOŁY - I grupa
Laura Brzezicka
– flet
Bartosz Bury
– skrzypce
Michalina Jakubiec
- klawesyn
Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku-Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
I miejsce
Wiktoria Martuszewska
– skrzypce I
Rozalia Barszcz
- skrzypce II
Lena Zawadzka
– wiolonczela
Wiktoria Burek
– gitara
Marika Brdękiewicz
– klawesyn
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Katarzyna
Doliwa-Dobrowolska

Agnieszka
Wesołowska
II miejsce
ZESPOŁY - II grupa
Karolina Korzyb
– flet traverso
Piotr Henryk Augustowski
- klawesyn
Państwowa Szkoła Muzyczna II st.
im. R. Bukowskiego
we Wrocławiu
Adrianna
Gołos

Małgorzata
Klisowska-Pachołek
I miejsce
Maria Gawęda
– flet
Oliwia Czapnik
– obój
Magdalena Florian
– wiolonczela
Anna Szuta
– klawesyn
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku – Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
II miejsce
Paweł Jedynak
– flet
Estera Laskowska
– klawesyn
Zespól Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st.
im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Małgorzata
Skotnicka
II miejsce


WYNIKI do pobrania