Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
K O N T A K T

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAWESYNOWY
im. Wandy Landowskiej

dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 4 - 5 grudnia 2018 roku

W Y N I K I

Grupa I
  Szkoła Nauczyciel  
Bogna Aleksandra
Cyz
Państwowa Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I st.
im. Emila Młynarskiego
w ZPSM nr 1
w Warszawie
Beata
Popis
I miejsce
Wiktoria
Pietrzykowska
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Agnieszka
Wesołowska
II miejsce
Marika
Brdękiewicz
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Z. Noskowskiego
w Gdyni
Agnieszka
Wesołowska
III miejsce
Aleksandra
Bury
Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku-Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
wyróżnienie
Jagoda
Papkoj
Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku-Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
wyróżnienie
Grupa II
Piotr
Augustowski
Państwowa Szkoła
Muzyczna II stopnia
im. Ryszarda Bukowskiego
we Wrocławiu
Adrianna
Gołos
I miejsce
Natalia
Kwiecińska
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego
we Wrocławiu
Tomasz
Głuchowski
II miejsce
Katarzyna
Ruczyńska
Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
im. Lubomira Różyckiego
w Kielcach
  II miejsce
Natalia
Kwiecińska
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego
we Wrocławiu
Tomasz
Głuchowski
III miejsce
Estera
Laskowska
Zespól Szkół Muzycznych
Szkoła Muzyczna II st.
im. F. Chopina
w Gdańsku-Wrzeszczu
Małgorzata
Skotnicka
III miejsce
Grupa III
Maciej
Skrzeczkowski
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna II st.
im. Zenona Brzewskiego
w ZPSM nr 1
w Warszawie
Beata
Popis
I miejsce
Julia Styrna Zespół Szkół Muzycznych
im. I.J. Paderewskiego
w Tarnowie
Elżbieta
Gizbert-Studnicka
III miejsce
ZESPOŁY
Martyna Zypser
– flet
Maja Łagowska
– obój
Paulina Gibas
– wiolonczela
Anna Szuta
– klawesyn
Zespół Państwowych
Szkół Muzycznych
im. St. Moniuszki
w Bielsku-Białej
Urszula
Jasiecka-Bury
I miejsce


WYNIKI do pobrania