Strona główna
Powrót
 
 
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAWESYNOWY
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 4 - 5 grudnia 2018 roku

 
RAMOWY HARMONOGRAM KONKURSU

4 grudnia 2018 roku (wtorek)

10.00 - 11.15 przesłuchania I grupy
11.15 - 11.30 przerwa
11.30 - 13.00 przesłuchania II grupy
13.00 - 13.15 przerwa
13.15 - 14.45 przesłuchania II grupy
14.45 - 16.30 przerwa obiadowa
16.30 - 18.00 przesłuchania III grupy
ok.19.00 - ogłoszenie wyników

5 grudnia 2018 roku (środa)

10.00 – 11.00 przesłuchania zespołów kameralnych
11.30 – 12.30 wykład prof. Urszuli Bartkiewicz pt. „Taniec i afekt – w poszukiwaniu inspiracji”
13.00 - wręczenie nagród i zakończenie Konkursu


PLAN PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH

4 grudnia 2018 roku (wtorek)
PRZESŁUCHANIA  KONKURSOWE - grupa I
10.00 - 11.15 1. Agata Bomik
2. Marika Brdękiewicz
3. Aleksandra Bury
4. Hanna Cicha
5. Bogna Aleksandra Cyz
6. Michalina Jakubiec
7. Karolina Jarczyk
8. Weronika Małecka
9. Anna Nowosielska
10. Jagoda Papkoj
11. Wiktoria Pietrzykowska
12. Andżelika Rychter
13. Hanna Salewska
PRZERWA: 11.15 - 11.30
PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE - grupa II
11.30 - 13.00 14. Piotr Augustowski
15. Magdalena Drażyk
16. Amelia Karczewska
17. Patrycja Kurpiewska
18. Natalia Kwiecińska
PRZERWA: 13.00 – 13.15
13.15– 14.45 19. Estera Laskowska
20. Joanna Liwo
21. Karolina Mularczyk
22. Katarzyna Ruczyńska
23. Artur Samul
PRZERWA OBIADOWA: 14.45 – 16.30
PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE - grupa III
16.30 – 18.00 24. Maciej Skrzeczkowski
25. Julia Styrna
26. Kamila Żogała
19.00 Ogłoszenie wyników konkursu
5 grudnia 2018 roku (środa)
10.00 – 11.00   PRZESŁUCHANIA ZESPOŁÓW KAMERALNYCH
1. Zespół kameralny ze Szkoły Muzycznej I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
2. Zespół kameralny z Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
3. Duet z Zespołu Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu
11.30 – 12.30   Wykład prof. Urszuli Bartkiewicz pt. „Taniec i afekt – w poszukiwaniu inspiracji”
13.00 - Wręczenie nagród i zakończenie Konkursu



HARMONOGRAM PRÓB
na instrumencie konkursowym:

3 grudnia 2018r. (poniedziałek)
15.00 - 15.15   Joanna Liwo (Gdańsk-Wrzeszcz)
15.15 - 15.30   Estera Laskowska (Gdańsk-Wrzeszcz)
15.30 - 15.45   Artur Samul (Gdynia)
15.45 - 16.15   uczniowie SM I st. z Gdyni – grupa I
16.15 - 16.45   uczniowie SM Ist. z Bielska-Białej – grupa I
16.45 - 16.55   Bogna Aleksandra Cyz (Warszawa)
16.55 - 17.05   Karolina Jarczyk (Ruda Sląska)
17.05 - 17.20   Magdalena Drażyk (Ruda Śląska)
17.20 - 17.50   Kamila Żogała (Ruda Śląska)
17.50 - 18.20   Julia Styrna (Tarnów)
18.20 - 18.35   Katarzyna Ruczyńska (Kielce)
18.35 - 18.50   Karolina Mularczyk (Kielce)
18.50 - 19.05   Piotr Augustowski (Wrocław)
19.05 - 19.15   Hanna Cicha (Wrocław)
19.15 - 19.30   Amelia Karczewska (Wrocław)
19.30 - 19.45   Natalia Kwiecińska (Wrocław)
19.45 - 20.00   Patrycja Kurpiewska (Wrocław)

4 grudnia 2018r. (wtorek)
15.00 - 15.30   Maciej Skrzeczkowski (Warszawa)

5 grudnia 2018r. (środa)
8.30 - 8.45   Zespół kameralny ze Szkoły Muzycznej I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
8.45 - 9.00   Zespół kameralny z Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
9.00 - 9.15   Duet z Zespołu Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu
 

 
 
 

 

© Copyright  by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20