Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
K O N T A K T

VIII MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 22 maja 2019

H A R M O N O G R A M

Godz. 9.00 – 11.00
Grupa I
1. Dominikowska Zofia 1/6 Sopot
2. Jarosz Agata 1/6 Gdańsk-Wrzeszcz
3. Gazda Lena 1/6 Sopot
4. Ossowska Katarzyna 1/6 OSM Gdańsk
5. Kijewicz Emilia 1/6 Diwity
6. Kasprowicz Anna I/4 Olsztyn
7. Bielińska Natalia 1/6 Gdańsk-Wrzeszcz
8. Smentek Jagoda I/4 Gdańsk-Wrzeszcz
9. Dziedziak Olivia I/4 Iława
10. Miler Zuzanna I/4 Tczew
11. Kowal Łucja I/4 Tczew
12. Skrzypkowska Aleksandra I/4 Wejherowo
Grupa II
13. Stoińska Zuzanna 2/6 Sopot
14. Mazur Helena 2/6 Gdańsk-Wrzeszcz
15. Mańkowska Pola 2/6 Gdynia
16. Bylina Dorota 2/6 Lidzbark Warmiński
17. Ośko Liliana 3/6 Gdańsk-Wrzeszcz
18. Ciesielska Aleksandra 3/6 Kolobudy
19. Kowalska Joanna 3/6 Koszalin
20. Jocz Maria 3/6 Gdańsk-Wrzeszcz
21. Chmara Natalia 2/6 Solec Kujawski
22. Pietrzak Emilia 3/6 Solec Kujawski
23. Białas Zofia II/4 Tczew
24. Kościołek Sara II/4 Solec Kujawski
Godz. 11.00 – 11.30   P R Z E R W A
Godz. 11.30 – 13.05
Grupa III
25. Bock Nina 4/6 OSM Gdańsk
26. Kacpura Małgorzata 4/6 Gdańsk-Wrzeszcz
27. Dargiewicz Maja 4/6 Gdańsk-Wrzeszcz
28. Czarnecka Julia 4/6 Dywidy
29. Komorowska Julia 4/6 Lipno
30. Manturewicz Helena 4/6 Concertino Gdynia
31. Radzka Oliwia 4/6 Olsztyn
32. Woźniak Michalina 4/6 Solec Kujawski
33. Czermańska Alicja III/4 Gdańsk-Wrzeszcz
34. Dragun Julia III/4 Tczew
35. Tutkowska Anna III/4 Kartuzy
36. Chabinka Zuzanna III/4 Gdańsk-Wrzeszcz
37. Pashnik Aliaksei III/4 Słupsk
38. Sęczawa Amelia 4/8 Szczecin
Godz. 13.05 – 14.45   P R Z E R W A
Godz. 14.45 – 16.00
Grupa IV
39. Drozd-Niekurzak Hanna IV/4 Gdańsk-Wrzeszcz
40. Krakowiak Marta IV/4 Tczew
41. Schulz Aleksandra IV/4 Wejherowo
42. Wołek Joanna 5/8 Szczecin
43. Felisiak Zuzanna 5/6 Koszalin
44. Foks Milena 5/6 Dywidy
45. Kieżun Hanna 5/6 Dywidy
46. Kucińska Julia 5/6 Olsztyn
47. Pieczkowska Olivia 5/6 Dywidy
Godz. 16.00 – 16.15   P R Z E R W A
Godz. 16.15 – 17.30
Grupa IV
48. Rywalska Joanna 5/6 Wejherowo
49. Szulc Oliwia 5/6 Olsztyn
50. Wydra Martyna 5/6 Sopot
51. Bigoszewska Aleksandra 6/6 Olsztyn
52. Gaworska Weronika 6/6 Olsztyn
53. Klimaszewska Majka 6/6 Iława
54. Lisowska Lena 6/6 Kartuzy
55. Olejnik Julia 6/6 Lidzbark Warmiński
56. Uzarczyk Antonina 6/6 Włocławek
Ogłoszenie wyników ok. godz. 18.30