Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2019/2020

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maria Kierejsza
- kontrabas
Międzynarodowy Konkurs
dla Kreatywnych Kontrabasistów
Szczawno-Zdrój, 12.08.2019
Maria Baczyńska II Miejsce
w kat.
średniej
Aleksander Tryba
- kontrabas
Międzynarodowy Konkurs
dla Kreatywnych Kontrabasistów
Szczawno-Zdrój, 12.08.2019
Maria Baczyńska Wyróżnienie
w kat.
starszej
Aleksandra Wasilewska
- klarnet
IV Międzynarodowy
Konkurs Instrumentów Dętych
Finalis
Białystok, 12-16.11.2019
Grzegorz Wieczorek

Alicja Wieczorek
- akompaniator
Srebro
Darren Malgeri
- waltornia
IV Międzynarodowy
Konkurs Instrumentów Dętych
Finalis
Białystok, 12-16.11.2019
Jacek Swędrzyński Brąz
Miłosz Koślak
- fortepian
8th Riga International
Competition
for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 13-15.10.2019
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Karol Snopek
- flet
I Gdański Konkurs Fletowy
dla uczniów szkół muzycznych
II stopnia
Gdańsk, 13.11.2019
Katarzyna
Czerwińska–Gosz

Ewa Nanowska
-Szmyt
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Miron Łajming
- fortepian
XXII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. J.S.Bacha
Gorzów Wielkopolski, 20-22.11.2019
Kordian Góra II miejsce
Joanna Liwo
- klawesyn
I Konkurs Klawesynowy
im.Elżbiety Chojnackiej
Rybna-Tarnowskie Góry
24-26.11.2019
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Zuzanna Murdzek Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak II miejsce
Gabriel Janzen Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak II miejsce
Zyta Woelke Makroregionalny
Konkurs Monograficzny
„Stanisław Moniuszko
- twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin”
Olsztyn, 27.11.2019
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Julia Górna
- obój
4. Spotkania Oboistów
Regionu pomorskiego, Gdynia'2019
Gdynia, 30.11.2019
Małgorzata Jaśkiewicz wyróżnienie
Szymon Bratke
- obój
4. Spotkania Oboistów
Regionu Pomorskiego, Gdynia'2019
Gdynia, 30.11.2019
Jarosław Wyrzykowski Dyplom
Laureata
Estera Laskowska
- klawesyn
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
I miejsce
w II gr.
Joanna Liwo
- klawesyn
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
II miejsce
w II gr.
Duet:
Estera Laskowska
- klawesyn
Paweł Jedynak
- flet
VI Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im.Wandy Landowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 3.12.2019
Małgorzata Skotnicka
(Dyplom uznania)
II miejsce
w kat.
zespołów
kameralnych