Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2018/2019

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Adam Liley
- skrzypce
Stypendia Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne
Warszawa, 30.10.2018
Piotr Stożyński Stypendium
za rok
2017/2018
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Stypendia Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne
Warszawa, 30.10.2018
Tadeusz Samerek Stypendium
za rok
2017/2018
Paweł Jedynak
- flet
III Międzynarodowy
Konkurs Instrumentów Dętych
Białystok, 13-17.11.2018
Anita Luzak-
Czechowska
Srebro
Maria Kierejsza
- kontrabas
VI Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
GRADUS AD PARNASUM
Starogard Gdański, 17.11.2018
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Nagroda
specjalna
za wykonanie
Etiudy
Adam Liley
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 23-25.11.2018
Piotr Stożyński
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
Dyplom Laureata
Klara Leśniak
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 23-25.11.2018
Paweł Kukliński
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Wojciech Rogowski
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 23-25.11.2018
Paweł Kukliński
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Miłosz Koślak
- fortepian
X Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderweskiego
Piotrków Trybunalski, 28.11-2.12.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Adam Liley
- skrzypce
XVIII Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
im. J.Zarębskiego
Łomianki, 1-7.12.2018
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
Duet fortepianowy:
Anna Bafia
Ryszard Jezierski
XIV Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 6-8.12.2018
Gabriela Rajchert

Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Maja Kłopocka
Kaja Kłopocka
XIV Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 6-8.12.2018
Gabriela Rajchert

Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III miejsce