Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina
ROK SZKOLNY 2017/2018
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Adam Świstulski
- perkusja
Italy Percussion Competition
kat. A - vibraphone,
Pescara (Włochy), 19-24.09.2017
Arkadiusz
Skotnicki
I miejsce
Kinga
Tomczak
- organy
XIV Białostocki Festiwal
Młodych Organistów
Białystok, 12-13.10.2017
Błażej
Musiałczyk
I miejsce
Marta Tyl
- marimba
6th International
Percussion Competition
Opole, 21-22.10.2017
Szczepan
Polewski
Second
Place in
the Marimba
Competition
Duo
LA PLAINE
Aleksandra
Wasilewska
- klarnet,
Patryk Morgaś
- fortepian
XIX Przegląd
Zespołów Kameralnych
Jawor 2017
Jawor, 18-19.11.2017
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
I miejsce
Aleksander
Tryba
- kontrabas
III Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Tadeusza Pelczara
Warszawa, 18-19.11.2017
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
III nagroda
Duo
LA PLAINE
Aleksandra
Wasilewska
- klarnet,
Patryk Morgaś
- fortepian
II Ogólnopolska Olimpiada
Zespołów Kameralnych
Szczecin, 29-30.11.2017
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
Grand Prix
Anna Karasowska
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
Kraków, 28-29.11.2017
Małgorzata
Skotnicka
III miejsce
Barbara Dowgiałło
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
Kraków, 28-29.11.2017
Małgorzata
Skotnicka
III miejsce
Karol Kuppe
- tuba
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych blaszanych
Gdynia, 30.11.2017
Łukasz Gruba
(wyróżnienie)

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
wyróżnienie
22 pkt.
Franciszek Fortuna
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
Gdańsk-Wrzeszcz, 4-5.12.2017
Małgorzata
Stożyńska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
22 pkt.
Sara Mocarska
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec
Konin, 7-9.12.2017
Anna Śliwa
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
(wyróżnienie)
wyróżnienie
22,66 pkt.
Kszysztof
Szabowski
- gitara
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas gitary
Toruń, 8-9.12.2017
Emilia Majewska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
24 pkt.
Jakub Kwiatkowski
- gitara
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas gitary
Toruń, 8-9.12.2017
Emilia Majewska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
22 pkt.
Duet gitarowy:
Kszysztof Szabowski,
Jakub Kwiatkowski
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
zespołów gitarowych
Toruń, 8-9.12.2017
Emilia Majewska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
22 pkt.
Dominik Światkowski
- klarnet
Makroregionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas
instrumentów dętych drewnianych
Szczecin, 13.12.2017
Grzegorz Wieczorek
(wyróżnienie)

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
22 pkt.
Stefania Benduch
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Złoty
Fagot
Karolina Zorn
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Srebrny
Fagot
Kinga Kraska
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Brązowy
Fagot
Katarzyna
Lewandowska
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Brązowy
Fagot
Monika
Korzeniowska
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Brązowy
Fagot
Weronika Nachyła
- fagot
II Festiwal Fagotowy
Wadowice 2018
Wadowice, 12-14.01.2018
Ewa
Naczk-Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
Brązowy
Fagot
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XII Cello Competition
im. Jana Vychitala
Praga (Republika Czeska)
18-21.01.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
II miejsce
Miron Łajming
- fortepian
Międzynarodowe
Forum Pianistyczne
Bieszczady bez granic
Sanok, 9.02.2018
Kordian Góra Nagroda
prof.
Urszuli
Bartkiewicz
Krzysztof Szabowski
- gitara
VI Ogólnopolski
Konkurs Gitarowy
Hity na gitarze
Koszalin, 10.03.2018
Emilia Majewska I miejsce
Aleksandra
Scharner
XVII Makroregionalny
Konkurs Pisania Dyktand
Szkół Muzycznych
II stopnia
Gdańsk, 10.03.2018
Piotr Buśko III miejsce
Patryk Morgaś XVII Makroregionalny
Konkurs Pisania Dyktand
Szkół Muzycznych
II stopnia
Gdańsk, 10.03.2018
Piotr Buśko wyróżnienie
Aleksandra
Scharner
Makroregionalny Konkurs
Mistrz zasad muzyki
Grudziądz, 15.03.2018
Małgorzata
Gołąb-Buśko
II miejsce
Zyta Woelke
- altówka
III Ogólnopolski Konkurs
Altówkowy i Kontrabasowy
Gdańsk, 23-24.03.2018
Tomasz Pozorski

Alicja Wieczorek
- akompaniator
wyróżnienie
Kinga Krefft
- kontrabas
III Ogólnopolski Konkurs
Altówkowy i Kontrabasowy
Gdańsk, 23-24.03.2018
Leszek Kaufman

Paulina Kuchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Maria Kierejsza
- kontrabas
III Ogólnopolski Konkurs
Altówkowy i Kontrabasowy
Gdańsk, 23-24.03.2018
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Duo
LA PLAINE
Aleksandra
Wasilewska
- klarnet,
Patryk Morgaś
- fortepian
Ogólnopolski Konkurs
Duetów z Fortepianem
Gdańsk, 26-27.03.2018
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
III miejsce
Paweł Jedynak
- flet
XXI Festiwal
Instrumentów Dętych
Biała Podlaska, 26-27.04.2018
Anita Luzak
-Czechowska
III miejsce
Duet
fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
IX Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki
Fortepianowej „Fortepian i…”
Gdynia, 10.04.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Duet:
Clara Lesniak
-skrzypce
Tomasz Pietrowski
-fortepian
IX Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki
Fortepianowej „Fortepian i…”
Gdynia, 10.04.2018
Alicja Wieczorek wyróżnienie
Duet:
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Piotr Kasiłowski
- fortepian
IX Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki
Fortepianowej „Fortepian i…”
Gdynia, 10.04.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
II miejsce
Miłosz Koślak
- fortepian
XX Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Konin, 12-14.04.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Mateusz Jocz XLII Ogólnopolska
Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 16-17.04.2018
Emilia Hewelt III miejsce
Zuzanna Hoppe XLII Ogólnopolska
Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 16-17.04.2018
Emilia Hewelt finalista
Adrian Jagielak
- akordeon
III Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 20-21.04.2018
Paweł Piński wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
III Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 20-21.04.2018
Paweł Piński wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Talents Europe
22 International competition
of Bohdan Warchal
Dolny Kubin (Słowacja)
29.04.2018
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniament
V nagroda
Piotr Litwiński
- akordeon
XX Międzynarodowe
Spotkania Akordeonowe
Sanok 2018
Sanok, 28.04.2018
Paweł Piński III miejsce
Konrad Elszkowski
- trąbka
XXXVIII Konkurs
Młodego Muzyka
Szczecinek, 4-5.05.2018
Grzegorz Karłowicz

Magdalena
Ochlik-Jankowska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XXV Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 13-15.05.2018
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniament
wyróżnienie