Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2016/2017
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Paweł Kasprzewski
- gitara
II Konkurs Gitarowy
w ramach
Warsaw Fingerstyle Festival
Warszawa 24.09.2016r.
Emilia
Majewska
III miejsce
Łucja Tyl
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistów
w Zakresie Samodzielnego
Przygotowania Utworów
Klauzura w Trzcianie
Trzciana, 7.10.2016r.
Alicja
Wieczorek
II nagroda
Tomasz Pietrowski
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistów
w Zakresie Samodzielnego
Przygotowania Utworów
Klauzura w Trzcianie
Trzciana, 7.10.2016r.
Alicja
Wieczorek
II nagroda
Jacek Blach Siewierski

Ryszard Jezierski
XIII Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 25-26.11.2016r.
Gabriela
Rajchert
III miejsce
Aleksander Tryba
- kontrabas
V Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II stopnia
GRADUS AD PARNASSUM
Starogard Gdański, 26.11.2016r.
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
I nagroda
w kategorii II
ex aequo
Duet:
Weronika Ast
- klawesyn,
Kornelia
Radziszewska
– skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 – 8 grudnia 2016r.
Małgorzata
Skotnicka

Piotr
Stożyński
I miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Piotr
Stożyński
(wyróżnienie)

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Sara Mocarska
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Anna Śliwa
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Zuzanna Hoppe
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Tomasz Pozorski
(wyróżnienie)

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Piotr Litwiński
- akordeon
IX Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Poprad (Słowacja), 18.11.2016r.
Paweł Piński Nagroda specjalna
Anna Rucińska
- skrzypce
II Konfrontacje Skrzypcowe
Szkół Muzycznych II stopnia
Gdynia, 1.12.2016r.
Beata
Glaza-Sutt

Tomasz Jocz
-akompaniator
II miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
II Konfrontacje Skrzypcowe
Szkół Muzycznych II stopnia
Gdynia, 1.12.2016r.
Piotr
Stożyński

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
II miejsce


 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20