Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2016/2017
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Paweł Kasprzewski
- gitara
II Konkurs Gitarowy
w ramach
Warsaw Fingerstyle Festival
Warszawa 24.09.2016r.
Emilia
Majewska
III miejsce
Łucja Tyl
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistów
w Zakresie Samodzielnego
Przygotowania Utworów
Klauzura w Trzcianie
Trzciana, 7.10.2016r.
Alicja
Wieczorek
II nagroda
Tomasz Pietrowski
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistów
w Zakresie Samodzielnego
Przygotowania Utworów
Klauzura w Trzcianie
Trzciana, 7.10.2016r.
Alicja
Wieczorek
II nagroda
Jacek Blach Siewierski

Ryszard Jezierski
XIII Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 25-26.11.2016r.
Gabriela
Rajchert
III miejsce
Aleksander Tryba
- kontrabas
V Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II stopnia
GRADUS AD PARNASSUM
Starogard Gdański, 26.11.2016r.
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
I nagroda
w kategorii II
ex aequo
Duet:
Weronika Ast
- klawesyn,
Kornelia
Radziszewska
– skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 – 8 grudnia 2016r.
Małgorzata
Skotnicka

Piotr
Stożyński
I miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Piotr
Stożyński
(wyróżnienie)

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Sara Mocarska
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Anna Śliwa
(wyróżnienie)

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Zuzanna Hoppe
- skrzypce
Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków i Altowiolistów
Zduńska Wola, 27-28.10.2016r.
Tomasz Pozorski
(wyróżnienie)

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
Laureatka
Piotr Litwiński
- akordeon
IX Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Poprad (Słowacja), 18.11.2016r.
Paweł Piński Nagroda specjalna
Anna Rucińska
- skrzypce
II Konfrontacje Skrzypcowe
Szkół Muzycznych II stopnia
Gdynia, 1.12.2016r.
Beata
Glaza-Sutt

Tomasz Jocz
-akompaniator
II miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
II Konfrontacje Skrzypcowe
Szkół Muzycznych II stopnia
Gdynia, 1.12.2016r.
Piotr
Stożyński

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Kinga Kraska
- fagot
I Festiwal Fagotowy
Wadowice, 13-15.01.2017r.
Ewa Naczk-
Jankowska

Magdalena Ochlik-
Jankowska
- akompaniator
Srebrny
Fagot
Karolina Zorn
- fagot
I Festiwal Fagotowy
Wadowice, 13-15.01.2017r.
Ewa Naczk-
Jankowska

Magdalena Ochlik-
Jankowska
- akompaniator
Brązowy
Fagot
Krzysztof
Szabowski
- gitara
V Ogólnopolski
Konkurs Gitarowy
Koszalin, 3-4.03.2017r.
Emilia Majewska II miejsce
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła,
Michał Szewczyk
Ogólnopolski Konkurs
Zespołów Kameralnych
Muzykowanie w Trzcianie
Trzciana, 10-11.03.2017r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Trio instrumentów
dętych drewnianych:
Marcin Marzejon
-klarnet
Dominika Rothman
-klarnet
Karolina Zorn
-fagot
XIII Makroregionalne
Spotkania Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 11.03.2017r.
Ireneusz
Mraczek
III miejsce
Kwartet perkusyjny:
Leopold Romanowski,
Grzegorz Chamera,
Adam Świstulski,
Olgierd Granatowicz
XIII Makroregionalne
Spotkania Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 11.03.2017r.
Arkadiusz Skotnicki III miejsce
Kinga Tomczyk
- organy
VIII Ogólnopolski
Konkurs Organowy
uczniów klas organów
szkół muzycznych I i IIst.
Olsztyn, 17-19.03.2017r.
Błażej
Musiałczyk
IV miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Słupca, 24-25.03.2017r
Paweł Piński
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Adrian Jagielak
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Słupca, 24-25.03.2017r
Paweł Piński
(wyróżnienie)
wyróżnienie
oraz
Dyplom
za najlepsze
wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła,
Michał Szewczyk
VIII Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 29.03.2017r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Trio:
Aleksandra Gajkowska
- flet
Maria Krueger
-flet
Maja Jaryczewska
- fortepian
VIII Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 29.03.2017r.
Katarzyna
Czrewińska-Gosz

Katarzyna
Szweda
II miejsce
Duet:
Aleksander Tryba
- kontrabas
Tomasz Pietrowski
- fortepian
VIII Gdyński Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 29.03.2017r.
Maria
Baczyńska

Alicja
Wieczorek
II miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 30.03-2.04.2017r.
Tadeusz Samerek
(wyróżnienie)

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 30.03-2.04.2017r.
Piotr
Stożyński

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
II st.
Sara Mocarska
- skrzypce
Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 30.03-2.04.2017r.
Anna Śliwa

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
II st.
Urszula Kowal
- altówka
Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 30.03-2.04.2017r.
Anna Dunajska

Magdalena Ochlik-
Jankowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 30.03-2.04.2017r.
Anna Sawicka
(wyróżnienie)

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
Weronika Ast
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs CEA
Zespołów Muzyki Dawnej
Bydgoszcz, 1.04.2017r.
Małgorzata
Skotnicka

Piotr
Stożyński
Dyplom uznania
dla
Weroniki Ast
za
wyróżniającą
realizację
basso
continuo
Malwina Pakuła
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
dla Młodych Pianistów
im. Janiny Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Duet:
Aleksander Tryba
- kontrabas
Tomasz Pietrowski
- fortepian
Ogólnopolskie Forum
Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego
Szafranków
Rybnik, 5-8.04.2017r.
Maria Baczyńska
(wyróżnienie)

Alicja Wieczorek
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XV Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 7-8.04.2017r.
Paweł Piński I nagroda
Adrian Jagielak
- akordeon
XV Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 7-8.04.2017r.
Paweł Piński III nagroda
Karolina Zorn
- fagot
15. Rocnik Mezinarodni
Intepretacni Souteze
Ostrava, 7-9.04.2017r.
Ewa Naczk-
Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
wyróżnienie
Olgierd
Granatowicz
- perkusja
XV Zachodniopomorski
Konkurs Perkusyjny
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
Stargard, 11.04.2017r.
Szczepan Polewski III miejsce
Marcin Marzejon
- klarnet
I Konkurs
Muzyki Polskiej
Jarosław, 27-28.04.2017r.
Ireneusz
Mraczek
wyróżnienie
Anna Bafia I Ogólnopolski Konkurs
20 spojrzeń
na Oliviera Messiaena

Kraków, 27.04.2017r.
Joanna Krzyżak
(wyróżnienie)
I miejsce
Danuta Stawiarz I Ogólnopolski Konkurs
20 spojrzeń
na Oliviera Messiaena

Kraków, 27.04.2017r.
Joanna Krzyżak
(wyróżnienie)
II miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
42. Mednunarodni
Susret Harmonikasa 2017
International
Accordion Competition
Pula (Chorwacja), 26-29.04.2017r.
Paweł Piński II miejsce
Antonina Gajewska
- fortepian
Muzyczne Konfrontacje Młodych
Koszalin 2017
Koszalin, 16-19.05.2017r.
Małgorzata Stożyńska II nagroda
oraz Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
barokowego
Duet fortepianowy:
Anna Bafia
Ryszard Jezierski
V Międzynarodowy Konkurs
Duetów Fortepianowych
Ełk, 19-20.05.2017r.
Gabriela Rajchert
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Olaf Dziak
- gitara
II Międzynarodowy
Konkurs Gitarowy
przeprowadzony w ramach
Tczewskiego Festiwalu Gitarowego
Tczew, 19-21.05.2017r.
Emilia Majewska I miejsce
Stefan Gosiewski
- gitara
II Międzynarodowy
Konkurs Gitarowy
przeprowadzony w ramach
Tczewskiego Festiwalu Gitarowego
Tczew, 19-21.05.2017r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Zuzanna Murdzek
- gitara
II Międzynarodowy
Konkurs Gitarowy
przeprowadzony w ramach
Tczewskiego Festiwalu Gitarowego
Tczew, 19-21.05.2017r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Zofia
Lewandowska
- altówka
VIII Konkurs Altówkowy
Żywiec, 19.05.2017r.
Tomasz Pozorski III miejsce
Agata Silakowska
- sakshorn
Grudziądzki Konkurs
Instrumentów Dętych
Grudziądz, 19-20.05.2017r.
Grzegorz Karłowicz

Anna
Rocławska-Musiałczyk
(wyróżnienie)
III nagroda
Ignacy Wendt
- sakshorn
Grudziądzki Konkurs
Instrumentów Dętych
Grudziądz, 19-20.05.2017r.
Grzegorz Karłowicz

Anna
Rocławska-Musiałczyk
III nagroda
Aleksander Tryba
- kontrabas
VI Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im.Wiktora Gadzińskiego
Katowice, 26-28.05.2017r.
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
(wyróżnienie)
I miejsce
Aleksander Tryba
- kontrabas
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Maria Baczyńska

Paulina Kuchniak
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
II miejsce

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20