Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2015/2016

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mateusz Jocz
- wiolonczela
International Competition for Young Musicans "Kaunas Sonorum"
Kowno, 4-7.11.2015r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz -
akompaniator
II miejsce
Aleksander Tryba
- kontrabas
II Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Profesora Tadeusza Pelczara
Warszawa, 13-15.11.2015r.
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska
- akompaniator
I miejsce
w I grupie
Tomasz Pietrowski
- fortepian
V Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. Witolda Lutosławskiego
Zambrów, 25-27.11.2015r.
Alicja Wieczorek III miejsce
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
w rocznicę urodzin
J.S.Bacha G.F.Haendla, D.Scarlattiego
Kraków, 26-27.11.2015r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
Weronika Ast
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
w rocznicę urodzin
J.S.Bacha, G.F.Haendla
i D.Scarlattiego
Kraków, 26-27.11.2015r.
Małgorzata Skotnicka wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
I Konkurs
Młodych Wiolonczelistów
Wrocław, 27-28.11.2015r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniator
wyróżnienie
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Piotr Stożyński III miejsce
Sara Mocarska
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Anna Śliwa

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Anika Rehmus
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Paweł Kukliński

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
II stopnia
Clara Leśniaki
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Paweł Kukliński

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
II stopnia
Tomasz Pietrowski Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Dariusz Wyżykowski I miejsce
Mateusz Jocz Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Piotr Buśko I miejsce
Aniela Brzezińska Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Małgorzata Hajderek II miejsce
Kinga Kraska
- fagot
XIV Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Drewnianych
Poznań, 5.03.2016r.
Ewa Naczk-
Jankowska

Magdalena Ochlik
-Jankowska
- akompaniator
III miejsce
Duet gitarowy:
Paweł Kasprzewski
Krzysztof Szabowski
IV Ogólnopolski Festiwal
Hity na Gitarze
Koszalin, 4.03.2016r.
Emilia Majewska Grand Prix
oraz
2 nagrody
specjalne
Paweł Kasprzewski
- gitara
IV Ogólnopolski Festiwal
Hity na Gitarze
Koszalin, 4.03.2016r.
Emilia Majewska I miejsce
Trio fortepianowe:
Szczepan Buśko
- skrzypce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
Malwina Pakuła
- fortepian
VII Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i…
Gdynia, 7.04.2016r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska

Piotr Stożyński
II miejsce
Trio fortepianowe:
Clara Leśniak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Michalina Gryzio
- fortepian
VII Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i…
Gdynia, 7.04.2016r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz

Tadeusz Samerek
III miejsce
Adrian Jagielak
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 6-7.05.2016r.
Paweł Piński III miejsce
w kat. A5
Piotr Litwiński
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 6-7.05.2016r.
Paweł Piński III miejsce
w kat. A4
Kinga Kraska
- fagot
XXXVI Konkurs
Młodego Muzyka
Szczecinek, 6-8.05.2016r.
Ewa Naczk
-Jankowska
wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VI Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 14-15.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
w kat.V
Dominik Światkowski
- klarnet
VII Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 12-16.04.2016r.
Grzegorz Wieczorek

Alicja Wieczorek
- akompaniator
wyróżnienie
Adrian Jagielak
- akrdeon
V Festiwal Akordeonowy
Harmonia Espressiva
im. prof. Jerzego Jurka
Sochaczew, 20.05.2016r.
Paweł Piński Tytuł
laureata
Piotr Litwiński
- akrdeon
V Festiwal Akordeonowy
Harmonia Espressiva
im. prof. Jerzego Jurka
Sochaczew, 20.05.2016r.
Paweł Piński Tytuł
laureata
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Weronika Czulak
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Stypendium Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
Za osiągnięcia
w roku szkolnym 2015/2016
Warszawa, 19.05.2016r.
Małgorzata Skotnicka Przyznane
stypendium
Patrycja Bonk
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska III miejsce
Łucja Gudaniec
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Jakub Kwiatkowski
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Duet gitarowy:
Łucja Gudaniec,
Paweł Kasprzewski
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska III miejsce
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
I Międzynarodowym Konkursie
Nałęczów i Skrzypce
Nałęczów, 8.08.2016r.
Piotr Stożyński wyróżnienie