Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2015/2016
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mateusz Jocz
- wiolonczela
International Competition for Young Musicans "Kaunas Sonorum"
Kowno, 4-7.11.2015r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz -
akompaniator
II miejsce
Aleksander Tryba
- kontrabas
II Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Profesora Tadeusza Pelczara
Warszawa, 13-15.11.2015r.
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska -
akompaniator
I miejsce
w I grupie
Tomasz Pietrowski
- fortepian
V Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. Witolda Lutosławskiego
Zambrów, 25-27.11.2015r.
Alicja Wieczorek III miejsce
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
w rocznicę urodzin
J.S.Bacha G.F.Haendla, D.Scarlattiego
Kraków, 26-27.11.2015r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
Weronika Ast
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
w rocznicę urodzin
J.S.Bacha, G.F.Haendla
i D.Scarlattiego
Kraków, 26-27.11.2015r.
Małgorzata Skotnicka wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
I Konkurs
Młodych Wiolonczelistów
Wrocław, 27-28.11.2015r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniator
wyróżnienie
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Piotr Stożyński III miejsce
Sara Mocarska
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Anna ¦liwa

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Anika Rehmus
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Paweł Kukliński

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
II st.
Clara Le¶niaki
- skrzypce
I Konfrontacje Skrzypcowe
Gdynia, 2.12.2015r.
Paweł Kukliński

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
II st.
Tomasz Pietrowski Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Dariusz Wyżykowski I miejsce
Mateusz Jocz Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Piotr Bu¶ko I miejsce
Aniela Brzezińska Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 15.02.2016r.
Małgorzata Hajderek II miejsce
Kinga Kraska
- fagot
XIV Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Drewnianych
Poznań, 5.03.2016r.
Ewa Naczk-
Jankowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
III miejsce
Duet gitarowy:
Paweł Kasprzewski
Krzysztof Szabowski
IV Ogólnopolski Festiwal
Hity na Gitarze
Koszalin, 4.03.2016r.
Emilia Majewska Grand Prix
oraz
2 nagrody
specjalne
Paweł Kasprzewski
- gitara
IV Ogólnopolski Festiwal
Hity na Gitarze
Koszalin, 4.03.2016r.
Emilia Majewska I miejsce
Trio fortepianowe:
Szczepan Bu¶ko
- skrzypce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
Malwina Pakuła
- fortepian
VII Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i…
Gdynia, 7.04.2016r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Piotr Stożyński
II miejsce
Trio fortepianowe:
Clara Le¶niak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Michalina Gryzio
- fortepian
VII Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i…
Gdynia, 7.04.2016r.
Magdalena Darska-
Szpakiewicz

Tadeusz Samerek
III miejsce
Adrian Jagielak
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 6-7.05.2016r.
Paweł Piński III miejsce
w kat. A5
Piotr Litwiński
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 6-7.05.2016r.
Paweł Piński III miejsce
w kat. A4
Kinga Kraska
- fagot
XXXVI Konkurs
Młodego Muzyka
Szczecinek, 6-8.05.2016r.
Ewa Naczk-
Jankowska
wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VI Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 14-15.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
w kat.V
Dominik ¦wiatkowski
- klarnet
VII Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 12-16.04.2016r.
Grzegorz Wieczorek

Alicja Wieczorek
- akompaniator
wyróżnienie
Adrian Jagielak
- akrdeon
V Festiwal Akordeonowy
Harmonia Espressiva
im. prof. Jerzego Jurka
Sochaczew, 20.05.2016r.
Paweł Piński Tytuł
laureata
Piotr Litwiński
- akrdeon
V Festiwal Akordeonowy
Harmonia Espressiva
im. prof. Jerzego Jurka
Sochaczew, 20.05.2016r.
Paweł Piński Tytuł
laureata
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Tomasz Jocz
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Weronika Czulak
- wiolonczela
49. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
IX Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 20-22.05.2016r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Stypendium Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
Za osi±gnięcia
w roku szkolnym 2015/2016
Warszawa, 19.05.2016r.
Małgorzata Skotnicka Przyznane
stypendium
Patrycja Bonk
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska III miejsce
Łucja Gudaniec
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Jakub Kwiatkowski
- gitara
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska wyróżnienie
Duet gitarowy:
Łucja Gudaniec,
Paweł Kasprzewski
Tczewski Festiwal Gitarowy
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Tczew, 3-5.06.2016r.
Emilia Majewska III miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
I Międzynarodowym Konkursie
Nałęczów & Skrzypce
Nałęczów, 8.08.2016r.
Piotr Stożyński wyróżnienie

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20