Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2014/2015
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Marcin Matysek
- kontrabas
IV Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych
GRADUS AD PARNASUM
Starogard Gdański, 19.11.2014r.
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska -
akompaniator
I miejsce

Nagroda
za Etiudę
Duet fortepianowy
Stanisław Najbar
Igor Kędziora
XII Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 20-22.11.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Małgorzata
Stożyńska
III miejsce
Duet fortepianowy
Franciszek Fortuna
Ryszard Jezierski
XII Ogólnopolski
Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 20-22.11.2014r.
Gabriela Rajchert

Małgorzata
Stożyńska
III miejsce
Maciej Baczyński Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski
27-29.11.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Duet fortepianowy
Stanisław Najbar
Igor Kędziora
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 7.12.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Małgorzata
Stożyńska
Awans do
Przesłuchań
Ogólnopolskich
Duet fortepianowy
Franciszek Fortuna
Ryszard Jezierski
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 7.12.2014r.
Gabriela Rajchert

Małgorzata
Stożyńska
Awans do
Przesłuchań
Ogólnopolskich
Weronika Ast
- klawesyn
III Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 10 - 11.12.2014r.
Małgorzata
Skotnicka
I miejsce
ex aequo
(gr.młodsza)
Magdalena
Jędrzejewska
- klawesyn
III Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 10 - 11.12.2014r.
Małgorzata
Skotnicka
II miejsce
(gr.starsza)
Trio:
Aleksandra Gajkowska - flet
Maria Krueger - flet
Magdalena Jędrzejewska - klawesyn
III Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 10 - 11.12.2014r.
Małgorzata
Skotnicka
II miejsce
Trio:
Łucja Tyl
- fortepian
Mateusz Nawrot
- marimba
Karol Pieczewski
- saksofon
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
uczniów szkół muzycznych II st.
Stargard Szczeciński,
10-11.12.2014r.
Alicja Wieczorek Awans do
Przesłuchań
Ogólnopolskich
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
im. Mariana Sawy
Warszawa 15.01.2015r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w I kat.
Maciej Baczyński 14. Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Zgorzelec-Goerlitz, 16-18.01.2015r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Piotr Piechowski
- trąbka
XXIII Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 7.02.2015r.
Grzegorza Karłowicz

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
wyróżnienie
w V grupie
Karol Jasina
- trąbka
XXIII Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 7.02.2015r.
Grzegorza Karłowicz

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
wyróżnienie
w V grupie
Trio:
Łucja Tyl
- fortepian
Mateusz Nawrot
- marimba
Karol Pieczewski
- saksofon
XII Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk 7.03.2015r.
Alicja Wieczorek II nagroda
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Marta Adamik
- fortepian
XII Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk 7.03.2015r.
Magdalena
Darska-Szpakiewicz

Tadeusz Samerek
III nagroda
Agnieszka Warecka
- fortepian
I Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od Bacha do Szymanowskiego
Warszawa, 6-7.03.2015r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
(III gr.)
oraz
Nagroda Specjalna
za najlepsze
wykonanie utworu
Karola
Szymanowskiego
Mikołaj Łajming V Ogólnopolski
Konkurs z Literatury Muzycznej
O zmierzchu i nocą
Kraków, 14.03.2015r.
Joanna Krzyżak II miejsce
Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów szkół
muzycznych I i II st.
Toruń, 20-22.03.2015r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Trio:
Łucja Tyl
- fortepian
Mateusz Nawrot
- marimba
Karol Pieczewski
- saksofon
XXXIV Konkurs
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych IIst.
Wrocław, 20-22.03.2015r.
Alicja Wieczorek

Arkadiusz Skotnicki
wyróżnienie
Trio:
Łucja Tyl
- fortepian
Mateusz Nawrot
- marimba
Karol Pieczewski
- saksofon
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 15.04.2015r.
Alicja Wieczorek

Arkadiusz Skotnicki
I miejsce
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Marta Adamik
- fortepian
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 15.04.2015r.
Magdalena
Darska-Szpakiewicz

Tadeusz Samerek
II miejsce
Duet:
Julia Stankiewicz
- fortepian
Adam Danowski
- kontrabas
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i...
Gdynia, 15.04.2015r.
Alicja Wieczorek

Maria Baczyńska
wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
IV Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny
o zasięgu ogólnopolskim
Szczecin, 13-17.04.2015r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
Danuta Stawiarz XXXIX Olimpiada Artystyczna
(sekcja muzyki)
Warszawa, 16.04.2015r.
Joanna Krzyżak Tytuł Finalisty
(wyróżnienie)
Klara Zienkiewicz XXXIX Olimpiada Artystyczna
(sekcja muzyki)
Warszawa, 16.04.2015r.
Emilia Hewelt VIII miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Słupca, 16-17.04.2015r.
Paweł Piński wyróżnienie
w I kat.
Duet fortepianowy:
Marta Adamik
Wojciech Wojda
I Ogólnopolski Konkurs
Zespołów Kameralnych
Muzykowanie w Trzcianie
Trzciana, 23-24.03.2015r.
Gabriela Rajchert

Małgorzata Stożyńska
I miejsce
Sara Mocarska
- skrzypce
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Anna Śliwa

Tomasz Jocz
-akompaniator
IV miejsce
w grupie I
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
-akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
w grupie II
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
-akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Tadeusz Samerek

Tomasz Jocz
-akompaniator
III miejsce
w grupie I
Aleksander Tryba
- kontrabas
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Maria Baczyńska

Jolanta
Staszewska
-akompaniator
III miejsce
w grupie I
Zuzanna Hoppe
- altówka
IV Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 24-26.03.2015r.
Tomasz Pozorski

Alicja Wieczorek
-akompaniator
wyróżnienie
w grupie I
Piotr Litwiński
- akordeon
XIV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 24-25.04.2015r.
Paweł Piński I miejsce
w IV gr.
wiekowej
Marcin Elszkowski
- trąbka
II Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 5.05.2015r.
Grzegorz Karłowicz I miejsce
Stanisław Najbar
- fortepian
III Ogólnopolski
Konkurs Muzyki Polskiej
Skierniewice, 8-9.05.2015r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
Stypendium Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015
 

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20