Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna II st.
im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2013/2014

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Franciszek Fortuna
- fortepian
Festiwal pianistyczny
Muzyczne inspiracje - Chopin
i kompozytorzy rosyjscy

Siedlce, 24-26.10.2013r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
2nd Riga International
Competition for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 29-30.10.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
oraz
Nagroda Specjalna
Kornelia Maria Radziszewska
- skrzypce
II Międzynarodowy
Konkurs Młodych Skrzypków
Będę wirtuozem
Kraków, 14-16.XI.2013r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Maksymilian Krzak
- altówka
Przesłuchania Makroregionalne CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas skrzypiec i altówki
Gdańsk, 2-3.12.2013r.
Tomasz Pozorski

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Hussam Abdul-Samad
- perkusja
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas perkusji
Warszawa, 19-21.12.2013r.
Szczepan Polewski I miejsce
Maksym Zajączkiewicz
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka II miejsce
Magdalena Jędrzejewska
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas fortepianu
Kraków, 16-18.01.2014r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Ryszard Jezierski Makroregionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Gdańsk, 7.03.2014r.
Dariusz Wyżykowski III miejsce
Hussam Abdul-Samad
- perkusja
XII Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock, 24-25.03.2014r.
Szczepan Polewski I miejsce
Agnieszka Warecka XXXVIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 7-10.04.2014r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
(7 miejsce)
Duet:
Marta Tyl
- ksylofon
Łucja Tyl
- fortepian
Gdyński Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Alicja Wieczorek I miejsce
Duet fortepianowy:
Igor Kędziora,
Stanisław Najbar
Gdyński Konkurs Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Małgorzata
Stożyńska
II miejsce
Adam Kobas
- saksofon
I Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Adam Wendt I miejsce
Mateusz Nawrot
- perkusja
II Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Arkadiusz Skotnicki III miejsce
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
III nagroda
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie